رفتن به مطلب

در آمد

coco

ارسال‌های توصیه شده

سلام

البته دوستان بدونن آقا امین حدود 10 تا برنامه دارن. هر برنامه ای هم ماشالله 20000 نصب فعال داره .

آقای نیکروان اتفاقا به نظر من تبلیغات عدد بهتره . البته خوب بستگی داره. اگر برنامه کاربردی باشه که هیچ. ولی اگر مثل کتاب و همچین چیز ها باشه تبلیغات عدد بهتره چون :

1 - کاربر پولی نمی پردازه

2 - توسعه دهنده هم یه پولی در می آره

3 - یه چیزی به خود عدد هم داده می شه

4 - اون کسی هم که تبلیغ برای برنامش ساخته سود می کنه!

ولی اگر فروشی باشه :

1 - توسعه دهنده درآمد داره

2 - و بازار

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 43
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

سلام

من از این سه برنامه

https://cafebazaar.ir/developer/tarahibartar-gp/?l=fa

از تاریخ 94/3/20

تا همین لحظه دقیقا 14 هزار تومن درآمد داشتم

لینک ارسال

دوستانی که تجربه بیشتر دارن بگن واسه بیشتر شدن درآمد چیکار کنم یه راهنمایی لطفا

لینک ارسال

من دارم یه برنامه حسابداری شخصی می سازم

لطفا دوستان نظر بدید که به کدوم روش ارائه کنم :

1 درون پرداخت

2 نسخه دمو و اصلی

3 تبلیغ عدد

با توجه به نوع برنامه که اگه یه کاربر واقعا خواسته باشه ازش استفاده کنه هر روز باید بازش کنه کدوم رو پیشنهاد میدید ؟

لینک ارسال

من دارم یه برنامه حسابداری شخصی می سازم

لطفا دوستان نظر بدید که به کدوم روش ارائه کنم :

1 درون پرداخت

2 نسخه دمو و اصلی

3 تبلیغ عدد

با توجه به نوع برنامه که اگه یه کاربر واقعا خواسته باشه ازش استفاده کنه هر روز باید بازش کنه کدوم رو پیشنهاد میدید ؟

اگه یه برنامه حسابداری کامله و در مقایسه با برنامه های مشابه میتونه بهتر از اونا باشه به نظر من پولی بزار ولی اگه اینطوری نیست تبلیغات عدد

لینک ارسال

اگه یه برنامه حسابداری کامله و در مقایسه با برنامه های مشابه میتونه بهتر از اونا باشه به نظر من پولی بزار ولی اگه اینطوری نیست تبلیغات عدد

درون پرداخت یا نسخه دمو و اصلی ؟

لینک ارسال

میخواید در آمد داشته باشید برید پونیشا پروژه های اندروید را بگیرید انجام بدید حداقل هفته 500 راحت میتونید در بیارید البته پونیشا یکم سود زیاد میگیره ولی نسبت به تنوع پروژه و شلوغیش ارزش داره :) با تبلیغات عدد و فروش کتاب تو بازار پولی بیشتر از همین 20 یا 30 تومان در ماه در نمیارید :)

لینک ارسال

قبلش بگم که هدفم راهنمایی پونیشا سایت بنده نیست ولی خیلی از برنامه نویسان حرفه ای اومدن سمتش

مثلا برای شروع : http://ponisha.ir/job/Android-Mobile-Phone-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C/project/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7-%D9%85%D8%AD%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF/

اگه قیمت 80 بزنید و کارو در 5 روز تحویل بدید پیشنهادتون تایید میشه البته یادتون نره که با کار فرما باید در پیام خصوصی صحبت کنید . :) ده درصدشو پونیشا بر میداره یعنی 8 تومان 72 تومان به شما میده . تو 5 روز 72 هزار تومان البته بهتر میدونید که یک سره کار کنید تو یکی دو روز هم میشه تموم کرد پنج روز دیفالتو در نظر گرفتم  در کنار ایین میتونید پروژه های دیگه ای هم پیشنهاد بدید و قبول کنید برای انجام . :)

لینک ارسال

قبلش بگم که هدفم راهنمایی پونیشا سایت بنده نیست ولی خیلی از برنامه نویسان حرفه ای اومدن سمتش

مثلا برای شروع : http://ponisha.ir/job/Android-Mobile-Phone-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C/project/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7-%D9%85%D8%AD%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF/

اگه قیمت 80 بزنید و کارو در 5 روز تحویل بدید پیشنهادتون تایید میشه البته یادتون نره که با کار فرما باید در پیام خصوصی صحبت کنید . :) ده درصدشو پونیشا بر میداره یعنی 8 تومان 72 تومان به شما میده . تو 5 روز 72 هزار تومان البته بهتر میدونید که یک سره کار کنید تو یکی دو روز هم میشه تموم کرد پنج روز دیفالتو در نظر گرفتم  در کنار ایین میتونید پروژه های دیگه ای هم پیشنهاد بدید و قبول کنید برای انجام . :)

پونیشا دیگه همچینم نیست کسی که بیشترین درآمد رو داشته چیزی حدود یک میلیون پونصد هزار تونه بعد شما میگید هفته 500 تومن داداش اینطوریام نیست

لینک ارسال

دوستانی که تجربه بیشتر دارن بگن واسه بیشتر شدن درآمد چیکار کنم یه راهنمایی لطفا

به نظر  سه چیز باعث موفقیت و پول بیشتر میشه

1-ایده خوب

2-گرافیک و آیکون خوب

3-توضحات خوب

4- و از همه مهمتر کمی زرنگ باشی حله (این خیلی مهمه شاید بفهمی چی میگم )

لینک ارسال

به نظر  سه چیز باعث موفقیت و پول بیشتر میشه

1-ایده خوب

2-گرافیک و آیکون خوب

3-توضحات خوب

4- و از همه مهمتر کمی زرنگ باشی حله (این خیلی مهمه شاید بفهمی چی میگم )

خوب دوست عزیز یکم بیشتر توضیح بده مخصوصا مورد چهارم

لینک ارسال

من تو یک هفته از یک برنامه

30000 تومن

لینک برنامه را  بزارید

لینک ارسال

سایت پونیشا خیلی افتضاحه.تا کارفرما پزوژه بزاره هزار نفر پیشنهاد میدن.اصلا سایت خوبی نیس :D

یعنی باید با خیلیا رقابت کنیم که اونم باید خیلی سریع بتونیم پروژه رو به اتمام برسونیم وگرنه چندین نفر پروژه رو میگیرن

لینک ارسال

من هرگز با پونیشا کار نکردم نمیدونم خوبه یا نه

فقط یه باردسایتش رو باز کردم اصلا خوشم نیومد

تقریبا همونیه که شما گفتید

در واقع برا من که میانگین روزی یک ساعت بیشتر وقت برنامه نویسی ندارم اصلا به درد نمیخورد

لینک ارسال

پونیشا دیگه همچینم نیست کسی که بیشترین درآمد رو داشته چیزی حدود یک میلیون پونصد هزار تونه بعد شما میگید هفته 500 تومن داداش اینطوریام نیست

از نظر قیمت این برترین فریلنسر پونیشا هست : http://ponisha.ir/profile/p30on

از 17 اسفند 90 ثبت نام کرده 41 تا پروژه انجام داده 231,930,000 ریال هم در آمد داشته . خب قاعدتا فقط وقتشو صرف پونیشا نکرده چون سومین فریلنسر پونیشا 139 تا پروژه انجام داده ولی 16 ملیون در آمد داشته این هم کار خودشو انجام داده هم گهگداری اینور کار چندتا مشتری انجام داده . کلا پونیشا خوبه رابت هم همه جا هست همیشه که نباید مخفی کار کرد لذتی که تایید شدن درخواست جلو چندتا برنامه نویس در حد خودت هست تو ساخت فیس بوک به صورت مخفی نیست :)

پونیشا برای کسایی که تازه کارن مشتری ندارن خیلی خوبه چون با خیلیا آشنا میشی با خیلیا رقابت میکنی تو برنامه نویسی همیشه اونی که بهترین و گرونترین برنامه را مینویسه مورد پسند کار فرما نیست گاهی برای بعضی کارا باید از خودت مایه بذاری تا معروف بشی :)

هرکی نظر خاص خودشو داره خب به هر حال این بهتر از بازاره دیگه تو بازار یک برنامه میذاری 5 هزار تومن شانس بیاری 200 بار فروش بره میشه 1 ملیون که 300 تومان بازار برمیداره 700 بهت میده :)

لینک ارسال

پونیشا سایت بدی نیست اما ...یکی از دوستان گفتن باید با خیلی ها رقابت کرد .

درسته! این قدر قیمت می آد پایین که ارزش نداره ! من خودم تو سایت پونیشا عضوم . هر یه روزی یه ایمیل می آد مربوط به گروژه های اندروید .

در کل بد نیست!

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

من یک ماهه برنامم رو انتشار دادم نزدیک 100 تومن

https://cafebazaar.ir/app/ParhamApps.Acc/?l=fa

خوبه ؟

لینک ارسال

به نظر من آدم رو عدد کار کنه بهتره!

این برا 3 روزه که با عدد کار میکنم

1.JPG

اینم برا بازاره برا 20 روز که کار برنامه نویسیمو شرع کردم

2.JPG

اینم برا کندو

3.JPG

مایکت:

4.JPG

پارس هاب

5.JPG

جمعش برا فروش ها :

94 هزار تومن

بعد کسر درصد مارکت ها میمونه 63 تومن

برا 20 روز اصلا ارزش نداره .. ولی اگه آدم هر هفته برنامه بنویسه و تو یه موقع مناسب بزاره رو بازار و از عدد استفاده کنه خوب سود میکنه!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...