رفتن به مطلب
  • 0

سوال درباره قیمت برنامه

alaghemand

سوال

به نظر شما یک برنامه دانستنی ک داری 3 بخش است و در هر بخش 30 مطلب و عکس است و دارای بهش مورد علاقه و قابلیت کپی و share مطالب و همچنین بخش تنظیمات دارد

به نظر شما یه همچین برنامه ای میشه به صورت پولی آندا منتشر کرد ؟؟؟؟؟؟ اگر می ارزه چند می ارزه

لطفا همه بگن میخام نظرتون رو بدونم

خیلی برام مهمه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

نظر بدید دیگه

یه نظر که این حرفا رو نداره :bye:

لطفا اسچم ندید

همچین برنامه ای به نظر من اگه از تبلیغات عدد استفاده کنید بهتره

لینک ارسال

ببین دوست من خودت برنامتو بسنج ببین ارزش پولی بودن داره خودت فک ن ننوشتیش فایل apk  رو اجرا کن و فک کن مثلا هزار تومن بابت برنامه دادی حالا خودت پردازشش کن ببین چطوره خودتو جای کاربر بزار همیشه

من تا الان سه تا برنامه دادم بازار سه تاش رایگان ولی یه برنامه دیشب ارسال کردم پولی قیمتشو هزار گذاشم چون خودم تحلیلش کردم بیشتر از هزار نمی ارزید

ولی فقط 600 دست من میگیره این تو قیمت گذاری یکم آدمو به شک میندازه

لینک ارسال

سلام

همیشه علت فروش بالای نرم افزار ها ( کیفیت  نرم افزار نیست بلکه معرفی نرم افزار است)

قیمتت رو بین 800 تا 990 

فقط با تبلیغات می تونه فروش خوبی داشته باشی به نظر من فعلا بار گذاری نکن یه نرم افزار رایگان بساز و نرم افزار پولیتو توش تبلیغ کن .

ببین چه چیزهایی بیشترین تعداد دانلود روداره از همونا بساز . اینطوری مثلا اگر 2000 نفر نرم افزار رایگانو دانلود کنن .

یعنی 2000 نفر نرم افزار پویلتو دیدن و حداقل 10 درصد اونا به نرم افزارت احتیاج دارن 

از تبلیغات عدد برا نرم افزار هایی استفاده کن که قابلیت خاصی داشته باشن 

به نظر من تبلیغات عدد به درد کتاب و مطلب نمی خوره .

. همیشه اینو یادت باشه بعضی وقتها پایین بودن قیمت ذهنیت بی کیفیت بودن نرم افزار رو می سازه و مهترین عامل فروش دیده شدن نرم افزار  .

موفق باشی

لینک ارسال

سلام

همیشه علت فروش بالای نرم افزار ها ( کیفیت  نرم افزار نیست بلکه معرفی نرم افزار است)

قیمتت رو بین 800 تا 990 

فقط با تبلیغات می تونه فروش خوبی داشته باشی به نظر من فعلا بار گذاری نکن یه نرم افزار رایگان بساز و نرم افزار پولیتو توش تبلیغ کن .

ببین چه چیزهایی بیشترین تعداد دانلود روداره از همونا بساز . اینطوری مثلا اگر 2000 نفر نرم افزار رایگانو دانلود کنن .

یعنی 2000 نفر نرم افزار پویلتو دیدن و حداقل 10 درصد اونا به نرم افزارت احتیاج دارن 

از تبلیغات عدد برا نرم افزار هایی استفاده کن که قابلیت خاصی داشته باشن 

به نظر من تبلیغات عدد به درد کتاب و مطلب نمی خوره .

. همیشه اینو یادت باشه بعضی وقتها پایین بودن قیمت ذهنیت بی کیفیت بودن نرم افزار رو می سازه و مهترین عامل فروش دیده شدن نرم افزار  .

موفق باشی

سلام یعنی من که قیمتو هزار گذاشتم تو فروش تاثیر داره چرا میگین 800 تا 990؟؟

لینک ارسال

خیلی ممنون از نظرات شما

آیا میشه با متوشاپ یه عکس متحرک ساخت آنرا در برنامه گذاشت ؟؟؟

لینک ارسال

سلام یعنی من که قیمتو هزار گذاشتم تو فروش تاثیر داره چرا میگین 800 تا 990؟؟

سلام

این به روانشناسی فروش بستگی داره هر کالایی یه قیمتی به نظرمن قیمت حداکثر برای یک کتاب معمولی 990 معقول چرا که 1000 تومان یک مقدار بار روانی فروشو سنگین میکنه 

ضمن بزگترین اشتباه برنامه نویسان اینه که میان و قیمت 500 تومان رو میذارن ( آیا واقعا 500 ارزش برنامه نویس رو داره ) 

در علم اقتصاد می گین ایجاد رقابت به ضرر تولید کننده و به نفع مصرف کننده .

ارزش کار خودتونو با قیمت پایین نیارید  حتی اگر فروش خوبی نداشته باشید نه گرون نه ارزون.

من یکی از نرم افزارهام قیمتش 1000 تومان بود  بعد از مدتی فروش کم شد قیمت رو 500 قرار دادم جالب که اگر روزی 5 تا می فروختم از اون لحظه روزی 5 تا هم دیگه فروش نداشتم

و بعد که قیمت رو بالا بردم دو باره فروش خوب شد .

همه اینا به روانشناسی بستگی دار . همیشه کسانی هستند که دنبال جنس مفت میگردن ولی زیاد نیستن

اگر کسی به نرم افزار شما احتیاج داشته باشه پس حتما بهای اون روهم می پردازه حتی اگر قیمتش گرون باشه .

مهم نرم افزار و معرفی نرم افزار به همه است تا کسایی که نرم افزار شما رو لازم دارن مطلع شوند .

لینک ارسال

سلام

این به روانشناسی فروش بستگی داره هر کالایی یه قیمتی به نظرمن قیمت حداکثر برای یک کتاب معمولی 990 معقول چرا که 1000 تومان یک مقدار بار روانی فروشو سنگین میکنه 

ضمن بزگترین اشتباه برنامه نویسان اینه که میان و قیمت 500 تومان رو میذارن ( آیا واقعا 500 ارزش برنامه نویس رو داره ) 

در علم اقتصاد می گین ایجاد رقابت به ضرر تولید کننده و به نفع مصرف کننده .

ارزش کار خودتونو با قیمت پایین نیارید  حتی اگر فروش خوبی نداشته باشید نه گرون نه ارزون.

من یکی از نرم افزارهام قیمتش 1000 تومان بود  بعد از مدتی فروش کم شد قیمت رو 500 قرار دادم جالب که اگر روزی 5 تا می فروختم از اون لحظه روزی 5 تا هم دیگه فروش نداشتم

و بعد که قیمت رو بالا بردم دو باره فروش خوب شد .

همه اینا به روانشناسی بستگی دار . همیشه کسانی هستند که دنبال جنس مفت میگردن ولی زیاد نیستن

اگر کسی به نرم افزار شما احتیاج داشته باشه پس حتما بهای اون روهم می پردازه حتی اگر قیمتش گرون باشه .

مهم نرم افزار و معرفی نرم افزار به همه است تا کسایی که نرم افزار شما رو لازم دارن مطلع شوند .

حرفاتون فوق العاده ممنونم راهنمایی بزرگی کردین

لینک ارسال

حرفاتون فوق العاده ممنونم راهنمایی بزرگی کردین

خوب ازتون میخوام واسه دوتا برنامه فیمت بزارین

یکی برنامه بزرگان تاریخ ایران که تقریبا برنامه کاملیه هم از نظر محتوا و هم از نظر امکانات و گرافیک

و دیگیری یه برنامه پیامکی که سعی شده محتوا خاصی داشته باشه و این که فول امکاناته

لطفا بگین

لینک ارسال

سلام 

من چون دیر به دیر به انجمن سر میزنم بعضی وقتها نمی تونم جواب دوستان رو به موقع بدم و هم از شون تشکر کنم .

عذر خواهی بنده رو بپذیرید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...