رفتن به مطلب
  • 0

مشکل آپدیت برنامه در بازار

1212

سوال

سلام دوستان

من برنامه ای ساختم بعد از تایید بازار متوجه شدم چیزایی کم داره نام ورژن را 2 گذاشتم اسم پک که همون بود موقع ارسال بازار پیام داد این بسته قبلا وجود دارد 

چیکار باید بکنم مهندس ایزدی اگه این پست رو دیدی راهنمایی کنید ممنونم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

شما برای بروزرسانی کافیه Version Code رو یک واحد ببرید بالا تر. مثلا اگه 1 بود بذارید 2 و...

بعد از قسمت بسته ها بسته جدید رو اضافه کنید.

اونی که شما میگید پکیج نیم هست ، پکیج رو عوض نکنید.

لینک ارسال

با سلام خدمت سروران گرامی و مدیر سایت که محیط بیسیار کاربردی برای بیسیک 4 ساختند

یه مشکل دیگه در اپدیت بازار دارم  برخی مواقع بسته جدید رو که اپ میکنم کاربرا برای اپدیت می بایست نسخه قدیمی رو حذف کنن البته برای یه برنامه 4 بار اپدیت زدم اولین بار مشکلی نداشت از دفعه دوم به بعد اونطوری شد؟؟

لینک ارسال

با سلام خدمت سروران گرامی و مدیر سایت که محیط بیسیار کاربردی برای بیسیک 4 ساختند

یه مشکل دیگه در اپدیت بازار دارم  برخی مواقع بسته جدید رو که اپ میکنم کاربرا برای اپدیت می بایست نسخه قدیمی رو حذف کنن البته برای یه برنامه 4 بار اپدیت زدم اولین بار مشکلی نداشت از دفعه دوم به بعد اونطوری شد؟؟

سلام.

چرا باید حذف کنند؟؟

آیا جایگزینش نمیشد؟؟ یا خطای خاصی میداد؟؟

از کجا فهمیدید که باید حذف کنند؟

چه برنامه ای بود؟ :write:

لینک ارسال

شما هم VersionCode و هم VersionName رو تغییر بده درست میشه :cheshmak:

لینک ارسال

اخه اون موقع تو بازار مگه برنامه دیگه ای ثبت نمیشه؟ مثلا   com.tim.timer     اولی  بوده باشه   com.tim.timer2  رو بزار اون یه برنامه مجزا میشه و 2 برنامه برای دانلود هست درسته؟

لینک ارسال

یعنی برنامه من پولی هست میخوام کاربر بدون اینکه برنامه اول رو پاک کنه مستقیم خودش اپدیت بشه و لی اگه نام پکیج رو عوض کنم یه برنامه دیگه میشه؟

لینک ارسال

یعنی برنامه من پولی هست میخوام کاربر بدون اینکه برنامه اول رو پاک کنه مستقیم خودش اپدیت بشه و لی اگه نام پکیج رو عوض کنم یه برنامه دیگه میشه؟

آره دیگه ، کلا میشه یه برنامه دیگه که باید از منوی برنامه جدید دوباره بذاریتش تو بازار.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...