رفتن به مطلب
  • 0

درخواست کمک سرچ در ListView1

هادی رضایی

سوال

با سلام سرچ ListView1 میخواستم مثلا من یه چند تا فهرست میسازم مثلا

ListView1.AddSingleLine("مطلب1")
    ListView1.AddSingleLine("مطلب2")
    ListView1.AddSingleLine("مطلب3")

مثلا کاربر در EditText1 سرچ کنه مطلب 2 واسش سرچ شه و ظاهر شه listview1 و مطلب2 واسش ظاهر شه  میشه کدشو کامل بدید ممنون نیاز دارم خیلی ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام خوبيى نماز روزتون قبول حق داداش من میخوام از ListView1 سرچ کنه مثلا مطالب که من در ListView1 تعریف کردم همینطور که بالا گفتم مثلا کاربر مطلب3 همون مطلب 3 واسش سرچ شه که من در ListView1 تعریف کردم میتونی کمکم کنی خیلی خیلی لازم دارم این کدو مرسی؟

لینک ارسال

سلام خوبيى نماز روزتون قبول حق داداش من میخوام از ListView1 سرچ کنه مثلا مطالب که من در ListView1 تعریف کردم همینطور که بالا گفتم مثلا کاربر مطلب3 همون مطلب 3 واسش سرچ شه که من در ListView1 تعریف کردم میتونی کمکم کنی خیلی خیلی لازم دارم این کدو مرسی؟

به صورت عادی نمیشه توی ListView جستجو کرد .. شما متن آیتم های Listview رو توی دیتا بیس یا text ذخیره کن وبعد جستجو رو از طریق اون ها انجام بده

لینک ارسال

سلام خوب چطور میشه متن آیتم های Listview رو توی دیتا بیس معرفی کنم میشه کسی اموزشی چیزی بده ؟

لینک ارسال

سلام خوب چطور میشه متن آیتم های Listview رو توی دیتا بیس معرفی کنم میشه کسی اموزشی چیزی بده ؟

خوب اصلا شم کلا کارتون رو با دیتابیس انجام بدید.

http://answercenter.ir/topic/3790-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87-database-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3/

لینک ارسال

سلام ببخشید این اموزش متن آیتم های Listview رو توی دیتا بیس رو معرفی میکنه چون بنده بلدم متن رو در دیتابیس معرفی کنم فقط متن های آیتم های Listview   بلد نبودم معرفی کنم تو دیتابیس واسه سرچ اگه این اموزش واسه آیتم های Listview و نحو معرفی کردنشون در دیتابیس هست لطفا بگید که دانلود کنم مرسی

لینک ارسال

سلام ببخشید این اموزش متن آیتم های Listview رو توی دیتا بیس رو معرفی میکنه چون بنده بلدم متن رو در دیتابیس معرفی کنم فقط متن های آیتم های Listview   بلد نبودم معرفی کنم تو دیتابیس واسه سرچ اگه این اموزش واسه آیتم های Listview و نحو معرفی کردنشون در دیتابیس هست لطفا بگید که دانلود کنم مرسی

تو این آموزشی که لینکش رو دادم می آیم اول یه دیتابیس می سازیم بعد بعد تو برنامه فراخوانی می کنیم و اطلاعات رو در قالب یه لیست ویو نمایش می دیم. البته از کتابخانه Farakhani هم می تونید استفاده کنید که کار چند برابر ساده تر می کنه .

لینک ارسال

اول باید لیست ویو رو داخل یه لیست یا یه استرینگ آرایه بریزی ک داشته باشی

بعد با یه حلقه فور داخل لیست یا استرینگ آرایه بچرخی و شرط if بزاری بگی ک اگه شبیه این بود به لیست ویو اضافه کنه موقع پاک شدن تکست جستجو کله لیست رو به لیست ویو اضافه کن

لینک ارسال

سلام من  کلیپ رو دانلود کردم و نحو اضافه کردن ایتم Listview ىر دیتابیس یاد گرفتم حالا چطور میشه نحو سرچ در ایتم های Listview که در دیتابیس معرفی کردم جستجو کنم و وقتی جستجو شد ایتم های که در دیتابیس معرفی کردم به عنوان Listview  رو هر کدوم کلیک کنم بره main2 یا رو ایتم بعدی کلیک کنم تو کد نویسی بره واسه main3

Sub ListView1_ItemClick (Position As Int, Value As Object)

If Position = 1 Then
    StartActivity("main2")

یا آقای امیر میشه کد چیزی  به ما بدی مرسی

لینک ارسال

درود

فکر کنم بهتر باشه از SearchView استفاده کنید

به این شکل :

http://answercenter.ir/topic/138-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%DA%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-txt/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...