رفتن به مطلب
  • 0

متغیرهای JSON در سایت parse.com برای استفاده Push Notification

ah313mad

سوال

سلام دوستان خسته نباشید 

از نوتیفیکیشن parse.com داخل برنامه هام استفاده میکنم 

{ 
"title": "نرم افزار علل" ,
"alert": "اپدیت جدید این نرم افزار هم اکنون رو مارکت بازار فعال می باشد", 
"linkbazar": "com.pandname.saadat", 

}

با کد بالا به صورت json میره به بازار . البته متغیرهاش هم داخل بیسیک 4 اندروید باید بدی . 

الان می خواستیم اگر کاربر رو انتقال بدم به لینکی بجر بازار چه متغیری باید داخل بیسیک4اندروید بزارم و چجوری متن پیام رو فرستم و یا با کلیک بروی نوتیفیکیشن یک تکست باکس باز بشه که متن داخلش باشه  و ویژگی های دیگه ای اگر مد نظرتون هست رو بگید لطفا

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز اگر شما با جیسون آشنایی داشته باشید به راحتی می توانید این کار ها را انجام دهید.برای باز کردن لین باید آدرس را با جیسون به نرم افزار بفرستید و بعد دستور بدهید که آدرس را گرفته و در مرورگر باز کند.برای صورت و عکس نیز لینک دانلود آن ها را با باید با جیسون به نرم افزار فرستاده و بعد در نرم افزار لینک دانلود را در یک فایل تکست ذخیره کنید حال آن ها را به اکتیویتی x فرستاده و در آن اکتیویتی بنویسید که فایل را از لینک دانلودی که در یک فایل تکست ذخیره شد دانلود کرده و آن را نمایش دهد یا پخش کند.

لینک ارسال

ببخشید من آموزشو خریدم ولی نفهمیدم داخل خود بیسیک چی بنویسم تا توی صندق دریافتم از پارسه جیسانو دریافت و نمایش بده

لینک ارسال

ببخشید من آموزشو خریدم ولی نفهمیدم داخل خود بیسیک چی بنویسم تا توی صندق دریافتم از پارسه جیسانو دریافت و نمایش بده

دوست عزیز آموزشش رو از کجا خریدید ؟ آدرسشو لطف می کنید

به چه نحوه

لینک ارسال

آموزش برای ایران اپ هست
اگه اشتباه اسم مدیر سایتو نگم
آقای امید آقا خانی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...