رفتن به مطلب

آیا لپ تاپ برای برنامه نویسی مناسبه؟؟

مهدی کفشگر

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان و رفقای عزیز.

یه چندوقتیه که تو فکرمه یه لپ تاپ در حد قیمت 1300000 تومان بخرم ولی نمیدونم برای کار های برنامه نویسی (مثلا B4A) و بزای سازی (مثلا Unity) مناسب هستن یا نه؟مثلا لپ تاپی با رم 4 و گرافیک 2 یا 1.با این که کامپیوتر دارم ولی فکر میکنم کار با لپ تاپ (مخصوصا برنامه نویسی) لذت بخش تره.با این توجه که 2 سال دیگه برای دانشگاهمم لپ تاپ نیازمه.

نظر شما چیه؟کیا با لپ تاپ برنامه نویسی میکنن؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من الان دارم با لپ تاپ پست میزارم برای برنامه نویسی خوبه با فکر کنم از پس یونیتی هم بر بیاد ولی به درد بازی کردن نمیخوره(حالا خودم اخرین بازیا رو روش اجرا میکنما :D ) به درد دانشگاه هم نمیخوره چون سنگینه و نمیتونی همیشه با خودت ببری همراهت ولی در کل خوبه

مشخصاتش هم رم 4 گرافیک 1 سی پی یو کور ای 5

لینک ارسال

سلام من الان دارم با لپ تاپ پست میزارم برای برنامه نویسی خوبه با فکر کنم از پس یونیتی هم بر بیاد ولی به درد بازی کردن نمیخوره(حالا خودم اخرین بازیا رو روش اجرا میکنما :D ) به درد دانشگاه هم نمیخوره چون سنگینه و نمیتونی همیشه با خودت ببری همراهت ولی در کل خوبه

مشخصاتش هم رم 4 گرافیک 1 سی پی یو کور ای 5

به نظرت این لپ تاپ چطوره؟به نظر قویه

http://www.digikala.com/Product/DKP-39060/Acer-Aspire-E5-571G-58D9/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D8%B1-%D8%A7%D9%8A5-571-%D8%AC%D9%8A-58D9

لینک ارسال

سلام

به نظرم مشکلی برای برنامه نویسی با این لپ تاپ پیدا نخواهی کرد

فقط پردازندش سری U هست که یکم ضعیف هست

لینک ارسال

عه اینکه تقریبا لپ تاپ خودمه :fekr:

آره واسه برنامه نویسی عالیه و مشکلی پیش نمیاد ، لپ تاپ من هم دقیقا همون مشخصات بالا رو داره و Acer هست ، اما گرافیکش 1 هست. و قیمتشم 100تومن پایین تر بود.

مشکلی پیش نمیاد همونو بگیر... مارک acer ارزونه.

لینک ارسال

عه اینکه تقریبا لپ تاپ خودمه :fekr:

آره واسه برنامه نویسی عالیه و مشکلی پیش نمیاد ، لپ تاپ من هم دقیقا همون مشخصات بالا رو داره و Acer هست ، اما گرافیکش 1 هست. و قیمتشم 100تومن پایین تر بود.

مشکلی پیش نمیاد همونو بگیر... مارک acer ارزونه.

خب برنامه نویسی با لپ تاپ لذت بخش هست؟هنگ نمیکنه و اعصاب آدم خورد نمیشه؟کیبوردش چی؟بعضیا فقط انگلیسی هستن که فارسیش معلومه نیست!

بیشتر بخاطر این میخوام لپ تاپ بگیرم که اگه جایی مثل سفر هم باشم میتونم با مثلا B4A الکی ور برم و زودتر نرم افزار هامو درست کنم.

نظرتون چیه؟

لینک ارسال

خوبه سی پی یوش از نوع سری U هست که کم مصرفه اما بازده پایین تری داره ولی به درد کارایی که میخوایی انجام بدی میخوره گرافیکش هم خوبه

لینک ارسال

خوبه سی پی یوش از نوع سری U هست که کم مصرفه اما بازده پایین تری داره ولی به درد کارایی که میخوایی انجام بدی میخوره گرافیکش هم خوبه

باشه حالا فکرامو میکنم ببینم چی میشه.اگه بخوام بگیرم حتما همینو میگیرم.ممنون

لینک ارسال

آره لذت بخش که هست... با لپ تاپ اصلا یه چیز دیگست :dance:

کیبورد و هیچ چیزش اذیت نمیکنه ، همه چی عالیه.

لینک ارسال

بنده همیشه برای کارهای مهم دسکتاپ رو توصیه میکنم

اگه یکی از دلایلشو بخواید مثال برای یونیتی شما یه زمانی باید مدل چند بعدی کاراکتر خودتون رو بستزید و این نیازمند رندر گرفتن هست که قویترین دسکتاپ ها هم کم میارن چه برسه به لبتاپ

و باز هم دلیل دارم براش که اگه نیاز بود بهتون توضیح میدم

لینک ارسال

کاملا با نظر نمسیس عزیز موافقم

البته برای بیسیک کلا لپتاپ های متوسط به بالا جواب میدن اما برای کارهای حرفه ای تر کلا دسکتاپ توصیه میشه و اگه شما بخوای لپتاپت کار یه دسکتاپ متوسط رو به بالا رو انجام بده، کمه کم باید بالای 3 تومن خرج کنی

در کل لپتاپ رو برای اینکه سیاره استفاده کن و کارهای قوی و حرفه ای رو بذار برای دسکتاپ

بازم میگم

لپتاپ داریم تا لپ تاپ

لینک ارسال

کاملا با نظر نمسیس عزیز موافقم

البته برای بیسیک کلا لپتاپ های متوسط به بالا جواب میدن اما برای کارهای حرفه ای تر کلا دسکتاپ توصیه میشه و اگه شما بخوای لپتاپت کار یه دسکتاپ متوسط رو به بالا رو انجام بده، کمه کم باید بالای 3 تومن خرج کنی

در کل لپتاپ رو برای اینکه سیاره استفاده کن و کارهای قوی و حرفه ای رو بذار برای دسکتاپ

بازم میگم

لپتاپ داریم تا لپ تاپ

بله کاملا درست میگی.

پس برای برنامه نویسی مانلا مناسبه

لینک ارسال

Acer E1-570G

هم از پس یونیتی (در حد متوسط) براومد و هم از بازی های 2013.

PHP و Python رو حرفه ای کار میکنم و مشکلی نداشته.

کلاً سری Aspire ایسر، هم ارزونن و هم عالین.

لینک ارسال

سلام

من کلا با لپ تاپ کار می کنم. هم برنامه نویسی b4a - eclipse - photoshop .

چون لپ تاپ قابل حمل هست بهتره . همین لپ تاپی که دارم 7 سالشه. بدون مشکل هم دارم باهاش کار می کنم .

مشخصات :

Model : Lenovo B570e

Ram : 2.00GB

Grphics : 789MB

CORE i3

Disk : حدود 300MB

لینک ارسال

به نظرم این هوس مایه که میخواد بره سمت لبتاب.اگ آدمی کامپیوترقوی داشته باشه به نظرم کار اشتباهیه بره لبتاب بگیره.

مگ چن بار آدم میخواد بره مسافرت که براش لبتاب بگیره

البته نظر من

لینک ارسال

من خودم لپ تاپ دارم. به نظر من لپ تاپ برای کار برنامه نویسی هم لذت بخش هست هم خیلی اذیت نمیشی. من خودم قبلا با دسکتاپ کار می کردم هم از کار حوصلم سر می رفت و هم ماهیچه هام خسته می شد. ولی در حال حاظر هر جا که بشه میتونم کار کنم ... روی تخت، کاناپه و .... و اینکه میتونی توی جمع باشی و کلا بهتره. از نظر مارک هم من لنوو رو پیشنهاد می کنم چون پول مارک نمیخوره و کیفیت داره. برنامه های : یونیتی، کانکراست، 3D MAX ، اکلیپس، بیسیک، ویژوال استودیو، فوتوشاپ و بازی های : gta v , assassins unity رو هم در حال حاظر دارم و تا حالا یک بار هم لگ نکرده.

مشخصات : 

رم : 8

گرافیک : 4

CPU i7

هارد 1 ترا

مدل lenovo z5070 

لینک ارسال

من خودم لپ تاپ دارم. به نظر من لپ تاپ برای کار برنامه نویسی هم لذت بخش هست هم خیلی اذیت نمیشی. من خودم قبلا با دسکتاپ کار می کردم هم از کار حوصلم سر می رفت و هم ماهیچه هام خسته می شد. ولی در حال حاظر هر جا که بشه میتونم کار کنم ... روی تخت، کاناپه و .... و اینکه میتونی توی جمع باشی و کلا بهتره. از نظر مارک هم من لنوو رو پیشنهاد می کنم چون پول مارک نمیخوره و کیفیت داره. برنامه های : یونیتی، کانکراست، 3D MAX ، اکلیپس، بیسیک، ویژوال استودیو، فوتوشاپ و بازی های : gta v , assassins unity رو هم در حال حاظر دارم و تا حالا یک بار هم لگ نکرده.

مشخصات : 

رم : 8

گرافیک : 4

CPU i7

هارد 1 ترا

مدل lenovo z5070 

سلام علیرضا

مشکلی باهاش نداری؟

مانیتورش اذیتت نمیکنه؟

باتریش

کیبوردش

پورت usb3

منم شاید یا ان مدل یا z510 رو بگیرم

یه راهنماییمون بکن علی جان :)

لینک ارسال

سلام علیرضا

مشکلی باهاش نداری؟

مانیتورش اذیتت نمیکنه؟

باتریش

کیبوردش

پورت usb3

لپ تاپ خیلی بهتر هم هست اما من Lenovo g50 رو پیشنهاد می کنم . باهاش کار کردم . خیلی خوبه!

لینک ارسال

سلام علیرضا

مشکلی باهاش نداری؟

مانیتورش اذیتت نمیکنه؟

باتریش

کیبوردش

پورت usb3

نه داداش کیبوردش خیلی عالی هست، از نظر طراحی هم خیلی شیکه. تنها مشکلش نداشتن صفحه مات هست که با کم کردن نور خیلی خوب میشه. از نظر کیفیت و قدرت هم عالی هست. نسبت به dell و ایسوس که قبلا داشتم واقعا خیلی بهتره.

لینک ارسال

نه داداش کیبوردش خیلی عالی هست، از نظر طراحی هم خیلی شیکه. تنها مشکلش نداشتن صفحه مات هست که با کم کردن نور خیلی خوب میشه. از نظر کیفیت و قدرت هم عالی هست. نسبت به dell و ایسوس که قبلا داشتم واقعا خیلی بهتره.

مرسی داداش

نظرت درباره Z510 چیه؟

باتریش به نظرت خیلی مشکل درست میکنه؟

باتریش قابل تعویض نیس و 60 درصد از کسایی که گرفتن میگن زیر 1 سال خراب میشه باتریش

اما عجیب تو نخشم :)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...