رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با پنل دیزاینر و اکتیویتی

parsixa

سوال

سلام خدمت اساتید ، خسته نباشید.

طوی پنل دیزاینر توی بخش Designer Scripts وقتی که فاصله یک آبجکت ( باتون لیبل پنل یا هرچی ) رو از بالا یا Top با درصد بیش از 100% تعیین میکنی اونو بعد از کامپایل کردن نشون نمیده ، 

یکم واضح تر بگم وقتی Button.Top = 120%y تعریف میشه توی اسکرول ویو نمایش داده نمیشه حتی اگه اسکرول ویو هزار برابر طولش بیشتر از کل اکتیویتی باشه...

من به یه تابع توی پنل دیزاینر اسکریپتس برخرودم با عنوان Activitysize ک فک میکنم بتونم مشکلو با مقدار دادن به این حل کنم ولی خب هرجور ک ب این مقدار میدم خطا میزنه و اجازه کامپایل نمیده ...

راهی هست ک بتونم این مشکل رو حل بکنم ؟؟؟ ینی بتونم ابجیکت هایی رو ک فاصله اونا از بالا بیشتر از 100% هست رو کامل نمایش بدم ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید... مرسی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

برادر شما در پنل اگه Parent ویوو هی رو خود پنل بذاری باید top خودت رو با panel بسنجی این تفریبا باگ هست

لینک ارسال

میتونی با کد اون آبجکتت رو توی اسکرول ویوو بزاری و تاپش رو جوری تنظیم کنی که از Height اکتیویتی بیشتر باشه...شاید کد زیر بدردت بخوره:

ScrollView1.Panel.AddView(pnl,0,Activity.Height+2dip,100%x,250dip)

با این کد یه پنل درست میکنی توی اسکرول ویوو که از طرف چپ هیچی فاصله نداره و از بالا به اندازه Activity.Height به اضافه 2dip فاصله داره و عرضش برابر با 100%x و طول اون 250 هست (فک کنم عرض و طول رو برعکس گفتم :D)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...