رفتن به مطلب

هاست

alaghemand

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

من اطلاع کاملی از هاست میخام

یعنی میخام بدونم قیمتاش چنده ؟

ماهیانه باید پرداخت کنی یا میخری تا تموم بشه ؟

معتبر ترین جا برای خرید هست کجاست ؟

آیا استفاده ازش آسونه ؟

اگر هم میشه یکی یه عکس از پنل مدیریت هاستش بزاره البته جاهای مهم رو سانسور کنه یعنی اطلاعات

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

تاپیک به بخش بحث آزاد منتقل شد !

قیمت های هاست بستگی به خودتون داره که از چه سروری باشه و چقدر حجم لازم داشته باشید.

میتونه از 12-13 تومن شروع بشه تا چند میلیون !

معمولا کسایی که هاست های زیاد بزرگ میخرن ماهیانه میخرن ولی 70% موافق سالیانه میخرن و قبل از یک سال تموم بشه هم

میتونید دوباره اون رو تمدید کنید طبق تعرفه خود سرور .

معتبرترین جا رو والا چی بگم. جاهای معتبر که واقعا معتبر باشن قیمت های خیلی بالایی رو میدن که البته همون بحث هرچقدر پول بدی همون قدر آش میخوری هست !

استفاده ازش هم آسونه . چیزه خاصی نداره !

در مورد عکس از پنل مدیریتش هم توی Google Images جست و جو کنید این عبارت رو: Cpanel

پرطرفدار ترین سیستم Cpanel هست توی ایران . البته توی آموزش های تصوری مربوط به دیتابیس آنلاین هم کاملا مشخصه همه چی و توضیح داده شده دربارشون و نحوه ی

کار کردن با اونها. هم سیستم مدیریت فایل ها و هم Cpanel و هم قسمت های دیگش مثل MySQL DataBase و phpMyAdmin و ...

آدرس سایت های معتبر رو واقعا بنده نمیدونم . هر کسی از نظر خودش یک سری سایت هایی رو معرفی میکنه.

اجازه بدید سایر دوستان نظراتشون رو بدن.

لینک ارسال

پیرو صحبتهای استاد و دوست خوبمون آقا مهدی، من طبق تجربیات خودم این خاطراتم رو مرور میکنم:

عید 93 بود که تازه فهمیدم هاست چیه و چیکار میشه باهاش کرد. یه هاست رایگان گرفتم و چت روم روش زدم و کلی ور رفتم تا کار کردن باهاش دستم اومد. البته سی پنل بود. خلاصه 4 یا 5 ماه بعد هم یه هاست خریدم 30 تومن یکساله با دامنه دات آی آر 4 تومن. جمعا 34 تومن. خلاصه یه چت روم هم روی اون زدیم و چند ماه فعالیت و ... تا اینکه به خاطر کمبود کاربر( :'( )  و اینکه دیگه حوصله ام سر رفت، رهاش کردم و چن روز دیگه هم هاست و هم دامنه اعتبارشون تموم میشه و دیگه هم قصد تمدید کردن ندارم :tashvigh: الآن هم به سختی دارم روی ایده های جدید فکر میکنم تا یه اپ آنلاین اندروید بنویسم. اون زمان که وارد دنیای هاست و اینا شدم(عید 93) برنامه نویسی وبم پنچر بود و هیچی نمیدونستم. الآن میتونم برات از پایه تقریبا هر سایتی که بخوای بنویسم :eynak:  خلاصه این بود سرنوشت ما. شما هم مواظب باش به روزگار ما دچار نشی :D

لینک ارسال

سلام . از سایت http://www.persiantools.com/ استفاده کنید .

سرور هاش داخل ایرانه و اگر هم تحریم شویم سر جاش هست. پشتیبانی هم خیلی قوی هست .

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

اگه در حد استفاده کم میخوای از این سایت استفاده کن قیمت هاستش از 2000 تومن شروع میشه.

برای دامنه میتونی از دامنه رایگان tk استفاده کنی.اگه سخته برات از همین شرکتا دامنه ir که ارزونه بخر

آدرسشو یادم رفت tanahost.ir

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...