رفتن به مطلب
  • 0

چگونگی دسترسی و خریدن کتابخانه ها و... بیسیک فور آندروید از سایت مرجع!!!

kurd98

سوال

چگونگی دسترسی و خریدن کتابخانه ها و... بیسیک فور آندروید از سایت مرجع!!!

سلام دوستان امیدوارم یه عنوان قشنگ نوشته باشم به نظرم که خوبه  :D  :P  دوستان من اگه بخام به همه امکانات دسترسی داشته باشم باید پول بدم به سایت مرجع مثلا کتابخانه های خیلی خوبی هستن که باید پول بدم و خیلی سورس کد های خوبی دارن این هااااا و میشه استفاده کرد------کسی تو این انجمن این اکانت رو خریده که به همه چی دسترسی داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

چقد باید هزینه کرد ؟؟؟؟

هر کی خریده لطفا بگه ؟؟؟؟؟

هر کی میدونه یکی از دوستاش خریده اونم بگه ؟؟؟؟

یه چندتا سوال داشتم میخاستم بدونم و بعدش بخرم ---- میخام یه حال اساسی به برو بچ انجمن بدم یه تایپک باز کنم و همه چی پول بریزم توش یا اگه مدیرا بخان بریزم تو فروشگاه  :eynak: .

حالا لطفا کمک کنید.

با تشکر!!!!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

حدود 200 هزار تومن هست اگر بخواین اون جا عضو شید و به همه چی از جمله لایسنس ، کتابخانه ، سورس کد ها دسترسی داشته باشید .

لینک ارسال

سلام

حدود 200 هزار تومن هست اگر بخواین اون جا عضو شید و به همه چی از جمله لایسنس ، کتابخانه ، سورس کد ها دسترسی داشته باشید .

من به تومن نمیخام قیمتش رو به دلار قیمتش چند میشه و این اکانت جقد فعاله تا آخر فقط باید این پول رو بدم یان ماهیاته هست ؟؟؟ یان سالانه ؟؟؟

چجوریه ؟؟؟؟

خودتون خریدید ؟؟؟؟؟

لینک ارسال

من به تومن نمیخام قیمتش رو به دلار قیمتش چند میشه و این اکانت جقد فعاله تا آخر فقط باید این پول رو بدم یان ماهیاته هست ؟؟؟ یان سالانه ؟؟؟

چجوریه ؟؟؟؟

خودتون خریدید ؟؟؟؟؟

خیر من نخریدم .

بعد هم خودتون تبدیل کنید دیگه!

اطلاعی ندارم .

لینک ارسال

برید سایت b4x.com قیمت ها رو نوشته قیمت ها رو اشتراک هم همیشه هست ففقط اپدیت محدوده

لینک ارسال

ببین یه مدت داره که اگه اپدیت اومد رایگان اپ کنی ولی وقتی لایسنس رو خریدی دیگه همیشه میتونی سورس و کتابخونه دانلود کنی

لینک ارسال

ببین یه مدت داره که اگه اپدیت اومد رایگان اپ کنی ولی وقتی لایسنس رو خریدی دیگه همیشه میتونی سورس و کتابخونه دانلود کنی

خوب قیمت خرید لاینسس چقدره به دلار ؟؟؟؟؟

میشه یه آموزش ازش قرار بدید ؟؟؟؟

میخام همه چیز پولی دانلود کنم و بزارم تو فروشگاه و تو انجمن  :fekr:  ای حالی بدم بچه ها :D .

این خرید لاینسس میشه کامل توضیح بدین واقعا ممنون.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...