رفتن به مطلب
  • 0

مشکل حذف نشدن دیتابیس بعد از Uninstall

alireza_hsi

سوال

سلام.

نمیدونم  کسی این مشکل رو داره یا نه ..  وقتی برنامه رو  uninstall  میکنم و برنامه جدید با دیتا بیس جدید رو نصب میکنم متاسفانه دیتابیس قبلب هنوز در internal  مونده و دیتا بیس جدید روش کپی نمیشه.

اگر راهی برای این جریان دارید  که  یوزر  این مشکل رو نخوره لطفا بگید . ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

شما بیا برسی کن ببین دیتا بیس هست یا نه اگه بود یک فیلد که قبلا ورژن برنامه رو توش نوشتی برسی کن اگه باورژن فعلی برابر نبود اونو جایگزین کنه

لینک ارسال

مطئنید میمونه؟

یا به تنظیمات > مدیریت برنامه ها برید و برنامتون رو انتخاب کنید و اونو clean data و clean catch کنید.

لینک ارسال

شما بیا برسی کن ببین دیتا بیس هست یا نه اگه بود یک فیلد که قبلا ورژن برنامه رو توش نوشتی برسی کن اگه باورژن فعلی برابر نبود اونو جایگزین کنه

این به فکرم رسید اما فکر نمیکنم راه درستی باشه . احتمالا راه سیستمی تری باید براش باشه !!

مطئنید میمونه؟

یا به تنظیمات > مدیریت برنامه ها برید و برنامتون رو انتخاب کنید و اونو clean data و clean catch کنید.

بله مطمئن هستم  اما نمیتونم این راه رو به 500 تا کاربر بگم!!

لینک ارسال

خب شما همین روش رو امتحان بکن، شاید یه لحظه شبیه ساز یا موبایلت مشکل داره شده باشه.بعد دوباره تست کن :ok:

لینک ارسال

خوب من در سایت مبع دیدم نوشته اگر دیتابیس در  این دو مسیر کپی بشه با حذف برنامه حذف میشه    DirInternal or DirDefaultExternal

و اگر دراین مسیر کپی بشه میمونه در سیستم و برنامه بعدی که نصب میشه میتونه کانکت کنه ..DirRootExternal.

یکی از مسیرهای پیشنهادی من به  برنامه همین بود ممکنه برنامه داره از این مسیر استفاده میکنه بخاطر در دسترس نبودن مسیرهای بالایی.

لینک ارسال

متاسفانه در  دو مسیر  DirInternal or DirDefaultExternal   شبیه ساز نمیتونه فایل کپی کنه!!!!

لینک ارسال

کسی  نتونست راهی برای این مشکل پیشنهاد بده؟

دو مسیر  DirInternal or DirDefaultExternal  در گوشی قابل دسترسی نیست!!!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...