رفتن به مطلب

منطق ، بی منطقی رد کردن برنامه ها در کافه بازار

iraj_astara

ارسال‌های توصیه شده

سلام

میدونم خیلی بحث شده در این مورد

ولی واقعا نمیدونم واقعا هدف بازار از این همه تغییر وضعیت دادن برنامه چیه ، چرا باید نظر خودش رو اینقدر تحمیل کنه به برنامه نویس ، من خودم دو تا از برنامه هام که یکیش واقعا بی مورد رد شد ، و یکی هم نیاز به تغییرات میزنه

مثلا من یک برنامه استیکر گیلکی ساختم که منتشر شد ، و یک برنامه استیکر ترکی که در بازار منتشر نشد ، به این دلیل که من چون قبلا یک برنامه استیکری منتشر کردم دیگه نمیتونم برنامه استیکری منتشر کنم وباید اینو در قالب برنامه قبلی آپدیت کنم ، آیا واقعا به بازار ربطی داره؟؟ بعد از چند تا ایمیل بازی آخرش به گوششون نرفت که کسی که استیکر ترکی رو دانلود میکنه چه نیازی داره بفرض گیلکی رو هم داشته باشه ، استیکر فارسی نساختم که دو تارو ادغام کنم ، یا اسم برنامه که استیکر محلی نیست

یا یک برنامه داستان به زبان خارجی که الان برگشت خورده ، میگه چرا اسم داستان هارو گذاشتی ، داستان 1 ، داستان 2  ، واقعا اصلا چرا باید به بازار مربوط باشه که دخالت کنه تو کار برنامه نویس ، مارکت های دیگه اصلا کاری به این چیزا ندارن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما حق دارید اما بازار هم قوانین خودش رو داره . آخریه واقعا بی مورده اما وقتی اون همه برنامه خوب و با کیفیت توی بازار هستند چه لزومی داره که بیاد تایید کنه .

مورد اول هم باید بگم که بازار دوست نداره که شما یه موضوع رو داخل دو برنامه بدید . مثلا می تونید بگید استیکر گیلکی و ترکی .

متاسفانه روز به روز که برنامه های بهتر و با کیفیت تری میان بازار سخت گیر و سخت گیر تر می شه . البته تمامی مارکت ها همین طورند .

ما هم باید خودمون رو سازگار کنیم دیگه .

موفق باشید .

بدرود

لینک ارسال

ببخشید یه سوال : چطوری این برنامه استیکر رو می سازید . اگر یه تاپیک زنید و آموزش بدید یا سورس بگذارید ممنون می شم .

یا هم پ.خ کنید .

خیلی ممنون

راستی خودتون رو ناراحت نکنید . عنوان ها رو درست کنید تایید می شه .

لینک ارسال

ببینید متوجه حرف شما هستم که بالاخره باید یه کنترلی باشه ، ولی بازار بنظرم خیلی کند شده ، صبح ها که من ازشون هیچ فعالیتی نمیبینم ، اگه برنامه ای بفرستید یا برنامه های تازه تون رو مشاهده کنید میبینید دم غروب برنامه های منتشر میشه

در مورد برنامه های با کیفیت ، حالا باید بشینم واسه برنامه ای که داستانش اسم نداره ، اسم من در آوردی بسازم براش

ببینید در مورد ادغام برنامه استیکر ها ،  من تو مارکت های دیگه منتشرش کردم بعدشم اصلا درست نیست که تو بازار فقط ادغامش کنم ، بحث سر اینه که درست که برنامه من محتواش یکیه ولی موضوعش که یکی نیست ، بازار سرویس همچین سرویس خوبی ارایه نمیده که حالا بخواد نظرشو به برنامه نویس تحمیل کن ، بازار فقط بازدید کننده داره ، ولی یه مارت مثل ایران اپس یا کندو یا مای کت ، همون روزی رو که میدی چند ساعت بعدش برنامه منتشر میشه ، همون لحظه هم پشتیبانی میده

لینک ارسال

داداش درمورد داستانها حق داره. ناراحت نشو ولی دیگه اسم داستان رو بزاری کلا ده دقیقه وقتتو نمیگیره. داستان یک و دو خیلی پرستیژ کارو پایین میاره.  :S  در مورد استیکر هم بهشون حق میدم خیلی ساده میشه در قالب یه آپدیت جدید ، به برنامه قبلی استیکر ور اضافه کنی.  :ok:  شما وقتی میری به عنوان توسعه دهنده ثبت نام میکنی، قبول میکنی که :

https://cafebazaar.ir/developers/docs/app-review/guideline/?l=fa

درسته؟ شما یه جورایی کارمند بازاری و باید طبق قوانین اونا پیش بری و اصلا ربطی به سلیقه نداره. موفق باشید

لینک ارسال

ببینید درسته هر جایی قوانینی داره ، ولی حتما همه ی قوانین که درست نیستن ، خوب به مراتب برنامه هایی رو تو بازار میبینم که خیلی ایراد از نظر گرافیک و کد نویسی و ساختار دارن ، ولی خیلی راحت هم منتشر میشن ، حالا نمیخوام اسم ببرم 

بحث من بیشتر سر تحمیل نظر هست

لینک ارسال

داداش شما قوانینشو قبول کردین. یه سند رو تایید کردین و واسه عضویت هم پول دادین شما رفتین سمت بازار دیگه جای اعتراضی نمیمونه. نمیدونم دوستان به چی اعتراض دارن؟  :fekr:

لینک ارسال

شما استیکر ها رو به برنامه قبلی اضافه کنید و از پرداخت درون برنامه ای استفاده کنید

لینک ارسال

شما استیکر ها رو به برنامه قبلی اضافه کنید و از پرداخت درون برنامه ای استفاده کنید

بحث سر استیکر نیست و اضافه کردنش نیست ، میتونستم اضافه کنم ولی نکردم ، چون بنظرم به کسانی که برنامه اولیه رو دانلود کردن توهین میکنم ، منظور از کلمه ی پرداخت درون برنامه ای رو مرتبط نمیبینم به این موضوع ، برنامه از اول پولیه

پیش تر هم گفتم ، بحث سرتحمیل کردن و در واقع چیزی که اونا میخوان هست ،نه چیزی که برنامه نویس میخواد ،  منظورم بیشتر در مورد برنامه های سالم هست تا برنامه های زرد و ... بی مفهوم

لینک ارسال

سلام.

من واقعا این انتظار رو از بازار نداشتم ، و بنظر منم این گیرش منصفانه نیست و استیکر های ترکی و گیلکی کاملا باهم تفاوت دارن.

اما به احتمال زیاد اگه اشتباه نکنم شما همون اسنیکر های قبلی رو تو برنامه جدیده گذاشتید و فقط متنش رو تغییر دادین. این موضوع رو گیر میده دیگه.

و اینم بگم که درسته ، صبح هیچ فعالیتی نیست ، و حتی جواب ایمیل هم دم غروب میدن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...