رفتن به مطلب
  • 0

ساخت برنامه ای مثل ساز اندروید

sadegh460

سوال

سلام دوستان

میخوام برنامه مثل ساز اندروید (این برنامه های که ساز های موسیقی رو شبیح سازی میکنه) درست کنم کسی می دونه چطوری باید ساختش [emoji3] [emoji6] [emoji8] [emoji7] [emoji12]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

من یه سورس دارم کامل واسه ساز قانون

همه چیش اوکی هست فقط باید صداهاشو عوض کنی و واسه سازی که میخوای طراحیش کنی اگر هنوز لازم داری بگو واست آپ کنم

لینک ارسال

عالی

دم شما گرم اگه لطف کنی یه منبع از مولتی تردینگ و چگونگی استفاده اون تو اندروید معرفی کنی عالی میشه

اصلا فکر نمی کردم انقدر سوال پرسیدن تو این جا کمک ام کنه ممنون از همه

بنده قبلا یک نمونه از چند نخی نوشتم و قرار دادم بفرمایید:

http://answercenter.ir/thread540.html

لینک ارسال

یکم بیشتر توضیح بده دوست عزیز

بنده خودم آندروید نیستمو و آشناییتی با چیزی گفتین ندارم لطفا اطلاعاتی بیشتری در اختیارمون بزارید

لینک ارسال

مثلا با چند گذاشتن چند تا دکمه وقتی روی دکمه ها کلیک شد یک صدا پخش بشه و مثل پیانو یا ارگ بشه چند تا صدا با هم پخش بشه

لینک ارسال

خب منظورتونو گرفتم

فقط صبور باشید تا بتونیم نمونه واستون بنویسیم

لینک ارسال

خب منظورتونو گرفتم

فقط صبور باشید تا بتونیم نمونه واستون بنویسیم

دم شما گرم[emoji257]

لینک ارسال

این یه نمونه سادست. البته برای ساخت یه برنامه همه کاره و قوی باید برنامتون مالتی ترد باشه . حتی برنامه سنتور آقای جعفر زاده هم مالتی نیست و نمیشه تمیز باهاش کار کرد.

لینک دانلود

لینک ارسال

من سورس رو دانلود کردم به عنوان نمونه خوب و عالی بود.

فقط همچین ساختاری به قول دوستمون هم که اشاره کردن خیلی ساده و آماتوری هستند.

شما میایید یک MP به عنوان MediaPlayer تعریف میکنید

بعدش تند تند و شاید در ثانیه ای 2-3 بار قراره این پشت سر هم Initialize2 بشه و آدرسش عوض و دوباره Play بشه. بدون شک خیلی زود برنامه هنگ میکنه *DntKnow*

شما که نمیتونید از یک متغیر تنها به اسم MP در تمام سازها استفاده کنید :S

همین بحث اصلی است.

×××××××××××××××××

صادق جان لینک اصلی اون tapatalk-emoji ها رو هم پ.خ کن بی زحمت که یک سری هاشون رو بردارم. Smile های سایت رو عوض کنیم به این نوع Smile ها.

لینک ارسال

من سورس رو دانلود کردم به عنوان نمونه خوب و عالی بود.

فقط همچین ساختاری به قول دوستمون هم که اشاره کردن خیلی ساده و آماتوری هستند.

شما میایید یک MP به عنوان MediaPlayer تعریف میکنید

بعدش تند تند و شاید در ثانیه ای 2-3 بار قراره این پشت سر هم Initialize2 بشه و آدرسش عوض و دوباره Play بشه. بدون شک خیلی زود برنامه هنگ میکنه *DntKnow*

شما که نمیتونید از یک متغیر تنها به اسم MP در تمام سازها استفاده کنید :S

همین بحث اصلی است.

×××××××××××××××××

صادق جان لینک اصلی اون tapatalk-emoji ها رو هم پ.خ کن بی زحمت که یک سری هاشون رو بردارم. Smile های سایت رو عوض کنیم به این نوع Smile ها.

آره منم با حرف شما موافق ام چند بارکه دکمه ها لمس میشه برنامه در کل هنگ میکنه و هیچ صدای رو پخش نمی کنه(البته تشکر از دوستمون برای کمک اش)

اون شکلک ها هم مال برنامه تاپا تالکه اگه بتونم از داخل برنامه استخراج اش کنم برات میفرستم

لینک ارسال

بعدش تند تند و شاید در ثانیه ای 2-3 بار قراره این پشت سر هم Initialize2 بشه و آدرسش عوض و دوباره Play بشه. بدون شک خیلی زود برنامه هنگ میکنه

برای رفع مشکل باید ارایه ای از مدیاپلیر گرفته بشه و برای هر کلید از پلیر جدا استفاده بشه.(زیاد دوست ندارم نه کد اماده بگیرم و نه کد اماده بدم. باید خود کاربر تلاش کنه.)

منظورتون از ماهی ترد چیه?

ماهی ترد نه . مالتی ترد . یعنی چند نخی . یکی از موارد مهم در برنامه نویسی، تکنولوژی چند نخی یا MultiThreading است. میتونم کتاب سیستم عامل دانشگاهی رو بهتون معرفی کنم برای درک این موضوع . یا به طور ساده تر ( سیستم عامل برای ارتباط با هر برنامه یک نخ یا رابطه ایجاد میکنه. مثلا یک لوله در نظر بگیرید.که تانک اصلی یه انشعاب به یک خونه داده .در این نخ بیشتر UI برنامه حمل و نقل میشه . که اگه بار پروسه ای زیادی از این نخ رد بشه ، برنامه حالت هنگ به خود میگیره، به طور مثال در برنامه فوق اگه کاربر همزمان 4 کلیک رو فشار بدهد، چون بار پرسه ای زیادی داره از MainThread عبور میکنه، دو حالت پیش میاد، یا برنامه هنگ میکنه و یا صدا قط میشه. برای رفع این مشکلات باید برای هر دکمه و صدا نخ جداگانه ای به سیستم عامل ایجاد شود).

در ضمن من میخاستم ببینم اون دوستمون متوجه میشه یا نه . عمدا در هر دکمه عملیات Initialize2 رو تکرار میکردم، تا برنامه هنگ کنه . متاصفانه اقای ایزدی نکته رو گفت.

کد رو به این شکل تغییر بدید تا برنامه هنگ نکنه.

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)
'Do not forget to load the layout file created with the visual designer. For example:
Activity.LoadLayout("Layout1")
MP.Initialize2("MP")
End Sub

برای هر دکمه:

Sub Button1_Click
MP.Load(File.DirAssets,"l1.ogg")
MP.Play
End Sub

بازم در مورد استفاده از ارایه ای از مدیا پلیرها و یا مالتی تردینگ تحقیق کنید.

موفق باشید.

لینک ارسال

برای رفع مشکل باید ارایه ای از مدیاپلیر گرفته بشه و برای هر کلید از پلیر جدا استفاده بشه.(زیاد دوست ندارم نه کد اماده بگیرم و نه کد اماده بدم. باید خود کاربر تلاش کنه.)

ماهی ترد نه . مالتی ترد . یعنی چند نخی . یکی از موارد مهم در برنامه نویسی، تکنولوژی چند نخی یا MultiThreading است. میتونم کتاب سیستم عامل دانشگاهی رو بهتون معرفی کنم برای درک این موضوع . یا به طور ساده تر ( سیستم عامل برای ارتباط با هر برنامه یک نخ یا رابطه ایجاد میکنه. مثلا یک لوله در نظر بگیرید.که تانک اصلی یه انشعاب به یک خونه داده .در این نخ بیشتر UI برنامه حمل و نقل میشه . که اگه بار پروسه ای زیادی از این نخ رد بشه ، برنامه حالت هنگ به خود میگیره، به طور مثال در برنامه فوق اگه کاربر همزمان 4 کلیک رو فشار بدهد، چون بار پرسه ای زیادی داره از MainThread عبور میکنه، دو حالت پیش میاد، یا برنامه هنگ میکنه و یا صدا قط میشه. برای رفع این مشکلات باید برای هر دکمه و صدا نخ جداگانه ای به سیستم عامل ایجاد شود).

در ضمن من میخاستم ببینم اون دوستمون متوجه میشه یا نه . عمدا در هر دکمه عملیات Initialize2 رو تکرار میکردم، تا برنامه هنگ کنه . متاصفانه اقای ایزدی نکته رو گفت.

کد رو به این شکل تغییر بدید تا برنامه هنگ نکنه.

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)
'Do not forget to load the layout file created with the visual designer. For example:
Activity.LoadLayout("Layout1")
MP.Initialize2("MP")
End Sub

برای هر دکمه:

Sub Button1_Click
MP.Load(File.DirAssets,"l1.ogg")
MP.Play
End Sub

بازم در مورد استفاده از ارایه ای از مدیا پلیرها و یا مالتی تردینگ تحقیق کنید.

موفق باشید.

عالی

دم شما گرم اگه لطف کنی یه منبع از مولتی تردینگ و چگونگی استفاده اون تو اندروید معرفی کنی عالی میشه

اصلا فکر نمی کردم انقدر سوال پرسیدن تو این جا کمک ام کنه ممنون از همه [emoji44] [emoji39] [emoji12] [emoji10] [emoji3] [emoji7] [emoji8]

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...