رفتن به مطلب

قابل توجه دوستانی که با عدد کار می کنند

امین پوراباذری

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان عزیز آیا برای پنل شما هم در عدد این اتفاق افتاده به شدت تعداد کلیک خور آمده پایین با همان تعداد نمایش روز های قبلی نمی دونم این چی را ثابت می کنه ولی من صبحی بعد از سحر پنل عدد را چک کردم کلی کلیک شده بود ولی ساعت های 7 چک کردم تعداد کلیک ها کم شده بود و کلیک های چندین نرم افزار کلا پاک شده بود برای شما هم این مشکل پیش آمده من حدودا روزی 800 تا 1000 تا کلیک داشتم امروز به زور 200 تا نشده جالب اینکه نمایش تبلیغ هم مثل روزهای قبل هست. خودم هم چک کردم تعداد کلیک محاسبه نمیشه .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای پنل تبلیغات عدد من هم  همین اتفاق افتاده. :S

فردا هم که جمعه است و تعطیله. کلیک های عدد ما تو این فاصله زمانی چی میشه؟ کسی به عدد ایمیل زده؟ :nemidoonam:

من ایمیل زدم ولی تا الان جواب ندادند. :roomNemishe:

لینک ارسال

منم ایمیل زدم جواب ندادن تا فردا حدود 50  ضرر می کنم تکلیف این ضررها را دیگه خدا میدونه

لینک ارسال

میشه اسم برنامه هایی که ساختین و عدد روش هستو بگین

برام جالبه که توی دو روز این همه ضرر میکنین

آخه من میخوام روی عدد مانور بدم

ممنون

لینک ارسال

میشه اسم برنامه هایی که ساختین و عدد روش هستو بگین

برام جالبه که توی دو روز این همه ضرر میکنین

آخه من میخوام روی عدد مانور بدم

ممنون

راست میگه اگه چنین برنامه های رو دارید که این همه ازش پول در میارید خوب آدرسشو بده ببینیم 

لینک ارسال

قبلا هم یه روز همچین اتفاقی افتاد ....

واسه بغضیا کلا هیچ کلیکی اضافه نشده...

مشکل دیروز بود، امروز حل شده ، تعداد کلیک ها عادیه

لینک ارسال

فکرکنم سیستمشون به خاطر تغییریک ثانیه ساعت های اتمی به خورشیدی ریخته بود برهم آره از عدد میشه به درآمد های خیلی بالاهم رسید اگر دوستان مایل باشن می تونم راهنمایشون هم کنم .پ خ

post-3132-0-94306700-1435921061_thumb.png

لینک ارسال

راست میگه اگه چنین برنامه های رو دارید که این همه ازش پول در میارید خوب آدرسشو بده ببینیم 

من تازه با انجمن شما آشنا شدم انجمن باحالی هست اما دوستانی توکوییک دارم که تا روزی 300 هزار تومن هم از عدد درآمد دارن به درآمد های پایدارتر فکر کنید اگر روند انتشار برنامه های دوستان را ببینید می بینید که همه دارن میرن سمت نرم افزار های رایگان بادانلود بالا که نتیجه اش میشه درآمد بالا از عدد مثلا من خودم یکی از برنامه هام براش حدود 160 هزار تومن تبلیغ کردم نزدیک 35 هزار تا دانلود شده وروزانه هم روزی 500 تا دانلود میشه وتاحالا با گذشت یک ماه و نیم حدود یک میلیون برام درآمد داشته شما هم اگر بخواهید میشه فقط کافی غیر از برنامه نویسی به بقیه جنبه های مارکتینگ وبازار یابی هم توجه کنید مثلا نرم افزاری را که میدونید جنبه پولی نداره یا حداکثر صدتومن واستون داره چرا پولی منتشر میکنید.و زحمتتون هدرمی دید میتونید چندین برابر همین مقدار از عدد درآمد داشته باشید فقط کافی روی جنبه های تبلیغات ومارکتینگ بیشتر توجه کنید متاسفانه خیلی از دوستان را من می بینم حتی با الگوریتم های بازارکه دارن باهاش کارهم می کنن آشنا نیستن و زحماتی که میکشن به هدر میره به امید موفقیت تمام دوستان انشاالله 

لینک ارسال

من تازه با انجمن شما آشنا شدم انجمن باحالی هست اما دوستانی توکوییک دارم که تا روزی 300 هزار تومن هم از عدد درآمد دارن به درآمد های پایدارتر فکر کنید اگر روند انتشار برنامه های دوستان را ببینید می بینید که همه دارن میرن سمت نرم افزار های رایگان بادانلود بالا که نتیجه اش میشه درآمد بالا از عدد مثلا من خودم یکی از برنامه هام براش حدود 160 هزار تومن تبلیغ کردم نزدیک 35 هزار تا دانلود شده وروزانه هم روزی 500 تا دانلود میشه وتاحالا با گذشت یک ماه و نیم حدود یک میلیون برام درآمد داشته شما هم اگر بخواهید میشه فقط کافی غیر از برنامه نویسی به بقیه جنبه های مارکتینگ وبازار یابی هم توجه کنید مثلا نرم افزاری را که میدونید جنبه پولی نداره یا حداکثر صدتومن واستون داره چرا پولی منتشر میکنید.و زحمتتون هدرمی دید میتونید چندین برابر همین مقدار از عدد درآمد داشته باشید فقط کافی روی جنبه های تبلیغات ومارکتینگ بیشتر توجه کنید متاسفانه خیلی از دوستان را من می بینم حتی با الگوریتم های بازارکه دارن باهاش کارهم می کنن آشنا نیستن و زحماتی که میکشن به هدر میره به امید موفقیت تمام دوستان انشاالله 

خوب داداش بگو چندتا برنامه داریس که تو یه هفته این همه کلیک خورده تبلیغات توی برنامت

لینک ارسال

خوب داداش بگو چندتا برنامه داریس که تو یه هفته این همه کلیک خورده تبلیغات توی برنامت

من حدوداً 8 تا برنامه داخل بازار دارم که 4 تاشون داخل عدد ثبت کردم وحدود 80 هزار تا 4 تاشون باهم هم دانلود دارن . بدلیل اینکه کتابخونه بیسیک خوبی برای عدد پیدا نکردم یعنی خود کتابخونه عدد محدودیت هایی برای بیسیک داره و یه کتابخونه هم داخل کوییک هست که گیرم هنوز نیامده نمی تونم از تبلیغات دیگه درکنار عدد استفاده کنم وگر نه مثلا میشد از تبلیغات پارس هاب هم داخل برنامه استفاده کرد دلیلش هم اینه فعلا نمی تونم مکان تبلیغات عدد را داخل برنامه ام جابه جا کنم.

لینک ارسال

من حدوداً 8 تا برنامه داخل بازار دارم که 4 تاشون داخل عدد ثبت کردم وحدود 80 هزار تا 4 تاشون باهم هم دانلود دارن . بدلیل اینکه کتابخونه بیسیک خوبی برای عدد پیدا نکردم یعنی خود کتابخونه عدد محدودیت هایی برای بیسیک داره و یه کتابخونه هم داخل کوییک هست که گیرم هنوز نیامده نمی تونم از تبلیغات دیگه درکنار عدد استفاده کنم وگر نه مثلا میشد از تبلیغات پارس هاب هم داخل برنامه استفاده کرد دلیلش هم اینه فعلا نمی تونم مکان تبلیغات عدد را داخل برنامه ام جابه جا کنم.

داداش ترفندی چیزی در این خصوص بلدی

در ضم اگه میشه آدرس برنامه هاتو بده یه نگاهی بندازم ببینم چی نوشتی که این همه دانلود شده

ممنون میشم

لینک ارسال

داداش ترفندی چیزی در این خصوص بلدی

در ضم اگه میشه آدرس برنامه هاتو بده یه نگاهی بندازم ببینم چی نوشتی که این همه دانلود شده

ممنون میشم

باشه داخل خصوصی بهتون فرستادم یکسری راهکارها را

لینک ارسال

داداش میشه به من هم یکسری راهکار یاد بدی ؟؟؟؟

منم برنامه ام تا 1 هفته دیگه تمامه

خواهش میکنم

لینک ارسال

باشه داخل خصوصی بهتون فرستادم یکسری راهکارها را

راهکار ها رو برای اینکه از این سپم بازی ها بوجود نیاد توی یه تاپیک بزارید(البته اگه مایلید)

لینک ارسال

بدلیل درخواست های دوستان راهکارهای مفید برای افزایش درآمد از عدد را در این پست قرار میدهم امیدوارم که همه دوستان موفق باشند

ابتدا باید خوب به الگوریتم های بازار آشنا باشی تا بتونی دانلود بالایی داشته باشی یکی از الگوریتم های بازار اینه مثلا یکی از روشهایی که برای بالارفتن رتبه برنامه داخل لیست 200 تایی تازه های برتر رایگان مهم هست نظر دادن کاربرها به برنامه هست شما می تونید از روش های مختلف درخواست نظر از کاربران کنید که کاربران هم اذیت نشن ومهمتر اینکه چه موقع هایی از کاربران بخواید نظربدن
مثلاً شما می تونید از سیستم پارسه برای نظرگرفتن استفاده کنید
از سرویس نوتیفیکشن می تونید استفاده کنید 
از پیغام های جالب و جذاب می تونید استفاده کنید مثلاً به جای اینکه بگین به برنامه نظر بدین اینو بگین ممنون از انتخاب پرمهرتان با اعلام نظر 5 ستاره از برنامه خودتان حمایت کنید.
می تونید با نظر دادن به برنامه یکسری امکانات برنامه را باز کنید و خیلی ایده های دیگه که می تونید الگو برداری هم کنید از برنامه های دیگه.
نکته دوم چیز دیگری که مهم هست آپدیت مکرر برنامه در طول این دوره 14 روز هست(شما 14 روز فرصت دارید به بالای لیست برنامه ی برتر برسید هرچه شما بالاتر بروید میزان دانلود با رشد صعودی بالا میره مثلا رتبه ی 10 حدود روزی 2000 دانلود در روز داره.
نکته دیگه وخیلی مهم تبلیغات برای برنامه در این 14 روز هست وبهترین موقع تبلیغ هنگام منتشر کردن برنامه هست شما باید با سیستم های تبلیغی آشنایی داشته باشید و بدونید کدوم سیستم تبلیغاتی بازده بهتری دارند.
اگر باسیستم پارسه کار می کنید می تونید با بقیه دوستان برنامه نویس نوتیفیکشن مشارکتی برای هم بفرستید و...

سایر موارد در پست ای بعدی ذکر می شود.

لینک ارسال

نکته دیگه اینه که فراموش کردن سایر مارکت ها یک اشتباه بسیار بزرگ هست سعی کنید هر برنامه ای که داخل عدد ثبت می کنید در مارکت های دیگه هم ثبت کنید این مارکت ها با عدد مشکل ندارند 

1.بازار 

2.مایکت

3.کندو

4.ایپنیک

5.اول مارکت

6.آمازون

7.گوگل پلی 

این مارکت ها داخل ایران تبلیغات عدد را پذیرا نیستند ایران اپس ، پارس هاب ، پلازا 

ثبت برنامه در مارکت های دیگه این مزایا را داره

1.آمار دانلود شما را بالاتر میره

2.امکان دیده شدن نرم افزارهای شما را بیشتر میکنه

3.اگر از پارسه استفاده می کنید آمار کاربران نرم افزارتان بیشتر میشه برای فرستادن نوتیفیکشن

4.به دلیل مناسبت های مختلف و خیلی موارد دیگه نرم افزارهاتون خیلی پیش میاد صفحه اول بیاد و دانلود خوبی داشته باشن

5.همه چیز ممکنه امکان داره کلا بازار یه مشکلی براش پیش بیاد یا برنامتون از دسترس خارج کنه و...

لینک ارسال

مارکت پارس هاب از تبلیغاته مخصوص خود استفاده می کنه که روش پیاده سازییش مثل عدد هست بااین تفاوت که دیگه احتیاجی به وارد کردن شماره مخصوص هر برنامه در مانیفیست نیست بلکه نرم افزار شما باید حتما در پارس هاب منتشر شود با سوالی که از مسئول توسعه دهندگان پارس هاب کردم گفت از دید اونا هیچ مشکلی نداره تبلیغات پارس هاب درون برنامه ات باشه و برنامه ات را در مارکت های دیگه هم ثبت کنی و این یعنی اینکه شما می تونید در یک برنامه هم از تبلیغات عدد استفاده کنید و هم از تبلیغات پارس هاب که بعضی از برنامه ها پتانسیل این را دارند که تبلیغات متفاوتی در برنامه وجود داشته باشد در بدترین شرایط حداقل تبلیغات پارس هاب هزینه ای اینترنت شما را تامین می کند.

لینک ارسال

سلام

دوستان جهت اطلاع بگم که

من چنو وقت پیش با بازار یه صحبتی داشتم و فهمیدم که برنامه ها حق ندارن در عوض چیزی از کاربران کاری بخواهند مثل نظر دادن

بازار گفت که به زودی با این افراد برخورد میشود

لینک ارسال

سلام

دوستان جهت اطلاع بگم که

من چنو وقت پیش با بازار یه صحبتی داشتم و فهمیدم که برنامه ها حق ندارن در عوض چیزی از کاربران کاری بخواهند مثل نظر دادن

بازار گفت که به زودی با این افراد برخورد میشود

آره این مورد بازار باهاش مشکل داره اما شما می تونید مثلا به این روش نظر بخواهید که با نمایش یه دیالوگ ازکاربر نظر بخواد و داخلش بنویسید در صورت نظر دادن این پیغام دیگر نمایش داده نمی شود و هیچ مشکلی هم نداره

لینک ارسال

لزوماً داشتن تبلیغات در برنامه نشانه این نیست که برنامه شما رایگان هست می توانید در برنامه های درون پرداخت تبلیغات عدد را به کارگیرید که کاربر با پرداخت هزینه برنامه همه نسخه ی کامل برنامه را دریافت میکند و هم تبلیغات حذف میشود این راهکار از دید بازار و عدد هیچ مشکلی ندارد حداقل این مورد این است که شما علاوه بر درآمدی که از درون پرداخت کسب می کنید از عدد هم درآمد خود را دارید . 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...