رفتن به مطلب

حمایت اعضای سایت برای امتیاز دادن به برنامه ها

iraj_astara

ارسال‌های توصیه شده

با درود

میخواستم ببینم که مایل هستین که به برنامه هایی که از اعضای این انجمن ساخته میشه و تو بازار منتشر میشه بهش امتیاز و نظر بدیم تا اینجوری برنامه رشد کنه؟ اینجوری یه دفعه هم برنامه های خودمون پیشرفت میکنه

من به برنامه های تو امتیاز میدم ، تو به برنامه های من امتیاز میدی و ......... همینجوری تکرار میکنیم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من برنامه های همه ی بچه ها رو دانلود میکنم و به همه 5 ستاره میدم تازه تا جایی که وقت کنم روی تبلیغات عددشون هم کلیک میکنم

فکر کنم الان حدود 40 تا 60 برنامه روی گوشیم نصبه

لینک ارسال

دقیقا این خیلی بحث خوبیه

به نظر من اگه اینکارو بکنیم به پیشرفتمون کمک میکنه.

(مثلا شما چیزی ازت کم نمیشه اگه روزی یک یا دوبار دوی تبلیغات برنامه من کلیک کنی و بالعکس)

من خودم استقبال زیادی میکنم از این طرح

(البته قبلا هم یکی از دوستان تاپیکش رو داده بودن هاااا)

لینک ارسال

ممنون از تبادل نظرتون

در مورد تاپیک قبلی فکر کنم موضوعش بیشتر سر تبادل لینک برنامه ها بود اگه اشتباه نکنم ، اگه غیر از این ، اطلاعی ندارم

مثلا میشه تو تاپیک برنامه هایی که خودمون ساختیم برنامه رو معرفی کنیم و با یک کامنت به دوستان بگیم که یک حمله ی امتیازی و نظری به برنامه بکنن

دوستان دیگه هم اگه لطف کنن شرکت کنن توبحث خوب میشه و نظری بدن که بتونیم اجراش کنیم و نخوابه اینجور طرح ها ، چون باعیث پیشرفت خودمون میشه ، با یه نظر و امتیاز چیزی کم نمیشه 

لینک ارسال

سلام

فکر خوبیه اگه بهم کمک کنیم ولی کلیک زیاد کنیم  باعث شک عدد نمیشه ؟

لینک ارسال

سلام

فکر خوبیه اگه بهم کمک کنیم ولی کلیک زیاد کنیم  باعث شک عدد نمیشه ؟

فکر کنم عدد روزی یک بار کلیک یا با IP تشخیص میده ، حالا لازم نیست که همش بشینیم کلیک کنیم

من نظرم بیشتر روی امتیاز دادن و نظر دادن تو کافه بازار که دیگران رو تشویق به دانلود کنیم هم اینکه با ستاره دادن و امتیاز برناممون پیشرفت میکنه میاد بالا و تو دید همه میمونه

لینک ارسال

سلام به همه

خیلی ایده خوب و جالبه

فقط یه سوال

برای دانلود از بازار حتما باید با گوشی بود، یعنی مثلا با بلو استکس نمیشه دانلود کرد و نظر داد؟

لینک ارسال

سلام

اولا )این ایده بیشتر به درد نرم افزار های فروشی می خوره ( چون رایگان و درون پرداخت خودش میاد بالا نیازی به امتیاز نداره )

ما می خوایم یه کاری کنیم نرم افزار های فروشی  خریدش زیاد بشه و این زمانی اتفاق می افته که در رو زهای اول انتشار نرم افزار خریداری و امتیاز داده بشه چون سیستم پرفروشترینها بر اساس تعداد خرید در روز رتبه بندی می شه.

دوم )اینکه با  فقط موافق بودن چیزی عوض نمیشه بحث های زیادی در این مورد شده .( تا عمل نشه عکس العملی اتفاق نمی افته )

سوم ) را حل چیست شما حساب کن 100 تا برنامه نویس نرم افزار بزارن برای دانلود تو انجمن قیمت هر کدوم 500 تومان مثلا 1000 کاربر این سایت بخوان بیان این 100 تا نرم افزار رو روزانه بخرن میشه روزی 50000 تومان برای هر نفر ( مسلما هیچکس همچین کاری نمی کنه ) پس این طرح بعد از مدتی شکست می خوره . 

چار ه چیه) اینکه اون 100 تا برنامه نویس  بیان برای مدت کوتاهی مثلا یک روز قیمت نرم افزار رو صفر کنن . تابچه های انجمن دانلودش کنن که آیپی سیو بشه و بشه نظر داد و همینکه رتبه بیاد بالا ، وقتی رتبه رو بدست اوردن دوباره قیمت گذاری کنن .

اما) یه مسئله اینجا میمونه که ایا اگر قیمت نرم افزار صفر بشه و کاربرا دانلود کنن بازم اون تعداد دانلود جزء نرم افزار فروش رفته محسوب میشه و رتبشو بازار به حساب میاره ؟

جواب این سوال باشما باید تست بشه .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...