رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی برای اشتراک گذاری و کپی در دیتابیس آنلاین

iraj_astara

سوال

سلام

چند تا تاپیک در مورد مولتی پنل و دیتابیس آنلاین دادم که بی نتیجه بود

الان میخوام متنی که داخل حلقه FOR داره لود میشه و میریزه تو مولتی پنل رو کپی یا share کنم ، تو دیتابیس آفلاین با Cursor راحت میشه انجام داد ولی تو آنلاین Cursor نداره ، اگه راهنمایی دارین ممنون میشم ببینم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

شما اونجا میتونید یک ID داشته باشید و id رو در tag ذخیره کنید و با دستور where id=var که var تگ مورد نظر شماست این کارو بکنید

شما باید این قسمت رو در سمت سرور بنویسید

اگه نمیتونید پیشنهاد میدم اطلاعات رو بعد از دانلود در دیتابیس ذخیره کنید تا دسترسی سریعتر داشته باشید

موفق باشید

لینک ارسال

شما اونجا میتونید یک ID داشته باشید و id رو در tag ذخیره کنید و با دستور where id=var که var تگ مورد نظر شماست این کارو بکنید

شما باید این قسمت رو در سمت سرور بنویسید

اگه نمیتونید پیشنهاد میدم اطلاعات رو بعد از دانلود در دیتابیس ذخیره کنید تا دسترسی سریعتر داشته باشید

موفق باشید

خیلی ممنون از راهنماییتون ، یعنی تو حلقه ای که داخل برنامم ایجاد میشه ، متغیرشو بگیرم بزارم تو ID ، و تو fetching سرور همین متغیر رو صدا بزنم ؟ یا یه کوئری دیگه باید بنویسم

در مورد دانلود در دیتابیس که فرمودین ، اطلاعات به مرور زیاد میشن ، نمیشه توDB آفلاین ریخت

لینک ارسال

خوب تا یه جایی گرفتم چی شد ولی تو برنامه نمیتونم پیاده کنم

با متغیر i  که تو حلقه داره لود میکنه ، یه تگ بدم بهش ، بعد تو دکمم از این دستور استفاده کنم؟ اگه درست هستش ، چجوری مقدار متغیر i رو برابر id بزارم چون error میده

Sub ImageView3_Click 

ExecuteRemoteQuery("SELECT * FROM geel WHERE id='")
End Sub

Sub ExecuteRemoteQuery(Query As String, JobName As String)
	Dim job As HttpJob
	job.Initialize(JobName, Me)
	job.PostString("http://****************.php", Query)
End Sub
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...