رفتن به مطلب
  • 0

دانلود و نمایش در مولتی پنل

alirezakazemizaroomi

سوال

سلام،یه سری لینک فیلم تو دیتابیسم دارم که میخوام تو مولتی پنل داخل یه دکمه فراخوانیشون کنم که اول دانلودش کنه وذخیرش کنه وبعد پخشش کنه واگه دوباره روش کلید شد دیگه دانلود نکنه وفقط پخش کنه، اگه میشه باکد توضیح بدین؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

لینک ارسال

سلام،یه سری لینک فیلم تو دیتابیسم دارم که میخوام تو مولتی پنل داخل یه دکمه فراخوانیشون کنم که اول دانلودش کنه وذخیرش کنه وبعد پخشش کنه واگه دوباره روش کلید شد دیگه دانلود نکنه وفقط پخش کنه، اگه میشه باکد توضیح بدین؟؟؟؟؟؟؟؟

سوال منم همینه کسی میتونه جواب بده؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

در این باره این الان چندمین تاپیک شماست

واسه گرفتن جواب بهره همون تاپیک هارو بیارید بالا نه اینکه همش تاپیک جداگانه بزنید

ممنون

لینک ارسال

باش داداش ،یکی بجوابه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

سلام،یه سری لینک فیلم تو دیتابیسم دارم که میخوام تو مولتی پنل داخل یه دکمه فراخوانیشون کنم که اول دانلودش کنه وذخیرش کنه وبعد پخشش کنه واگه دوباره روش کلید شد دیگه دانلود نکنه وفقط پخش کنه، اگه میشه باکد توضیح بدین؟؟؟؟؟؟؟؟[/qنuote]

من یه سورس شبیه اینکه میخوای رو نوشتم اگه مایلی تکمیلش کنم بزارم توی فروشگاه

لینک ارسال

سلام،یه سری لینک فیلم تو دیتابیسم دارم که میخوام تو مولتی پنل داخل یه دکمه فراخوانیشون کنم که اول دانلودش کنه وذخیرش کنه وبعد پخشش کنه واگه دوباره روش کلید شد دیگه دانلود نکنه وفقط پخش کنه، اگه میشه باکد توضیح بدین؟؟؟؟؟؟؟؟[/qنuote]

آره بذار؟الان نمیتونیکمک کنی کارم عجله ای؟؟؟

لینک ارسال

الان با گوشی هستم دسترسی ندارم

فردا چک میکنم خبر میدم

من قبلا نیاز داشتم نوشتمش پیدا میکنم قرار میدمش

لینک ارسال

آقبا کسی هست الان کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

همچین سورسی رو هیشکی بهتون رایگان نمیده

توضیه میکنم شما اول دانلود کردن فیلم رو یاد بگیرید و بعد کار با مولتی پنل رو هم یاد بگیرید اونوقت خودتون میتونید انجام بدید

دوتا فیلم آموزشی مکمل از مولتی پنل :

http://answercenter.ir/topic/2213-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%88-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-multi-panel/

http://answercenter.ir/topic/2807-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-tag-%D9%88-sender-%D8%AF%D8%B1-multi-panel/

و واسه دانلود از این تاپیک استفاده کنی :

http://answercenter.ir/topic/3718-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%88-%DA%A9%D9%BE%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D9%88%D8%B4%D9%87-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5/

لینک ارسال

داداش سورستو بدار تو فروشگاه،منتظرم؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...