رفتن به مطلب
  • 0

مشکل جدید بازار

afraz11

سوال

دوستان من متوجه شدم که آمار برنامه ها کم میشه یعنی دیروز که برنامه خودمو دیدم آمارش2000نفر بود دوساعت بعد تعداد دانلود ها شده بودن1700نفر 

یعنی 300نفر کم شده 

بعد به بازبار پیام دادم اونا هم گفتن که مشکل از بازار 

اینم متن پیام بازار

سلام،

دوست گرامی٬ در حال‌حاضر آمار نصب بازار دچار مشکل شده است. همکاران در تیم فنی تلاش می‌کنند تا مشکل را هر چه سریع‌تر برطرف نمایند.

ولی توجه کنید که تعداد نصب برنامه‌ها به کمک نمونه‌گیری تصادفی از دستگاه‌ها و ضرب آن در نسبت کل دستگاه‌های بازار به دستگاه‌های نمونه‌گیری شده محاسبه می‌شود. همین‌طور، دقت نمایید که آمار نصب، با تعداد دانلود متفاوت است. با توجه به این‌که تعداد دانلود همواره صعودی‌ست و در عمل ارزش اطلاعاتی مفیدی ندارد، بازار تعداد نصب فعال برنامه را ملاک قرار داده است. به این ترتیب، شما همواره می‌توانید ببینید برنامه‌تان روی چند دستگاه اندرویدی نصب شده است. به صورت کلی این آمار در برنامهٔ اندرویدی بازار روزانه به‌روز می‌شود. 
امیدواریم که شما همکار عزیز، با ارائه‌ٔ نسخه‌های جدید و جذاب کاربران پرشمار کافه‌بازار را به نصب و استفاده از برنامه‌تان تشویق نمایید.

با احترام٬
یادگاری
آقا این چه وضعشه
عصابم به هم ریخته اون از عدد اینم از بازار
اینا دارن چیکار میکنن
کسی اطلاعاتی داره

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

الکی عصابتو خورد نکن

بازار اصلا بدرد نمیخوره فقط کاربران زیادی داره که فقط همین نکته مثبتش هست

به نظر من خود انجمن باید یک مارکت خودش بزنه

اینطوری هم بهتره هم سریع میشه رشتش داد

لینک ارسال

الکی عصابتو خورد نکن

آره منم موفقم ولی تا انجمن یه مارکت  بزنه اونو به ایرانی ها معرفی کنه خیلی طول میکشه 

ولی خدا شاهده عصابمو زده به هم 

لینک ارسال

بازار تو دایره راحتی خودش مونده دیگه دنبال رضایت کاربران نیست شده متل شرکت سایپا و ایران خودرو

رقابت نباشه کیفیت هم نیست

لینک ارسال

الکی عصابتو خورد نکن

دوست عزیز!

مگه مارکت ساختن کار آسونیه؟

هر کی بازار به برنامش گیر میده میگه مارکت بزنیم!

بنظرم بازار مارکت خیییلییی خوبیه که تعداد کاربر هاش بالاس و تمام اشکالاتی که از برنامه ها میگیره بخاطر پیشرفت خودمون و رضایت کاربر ها هستن!

لینک ارسال

تو این انجمن پر برنامه نویسه در ضمن آقای ایزدی و بقیه استاتید اگه همکاری کنن میتونن بزنند

لینک ارسال

شما وایسادی این طرف فقط داری ظاهر رو میبینی اتفاقاتی که اون طرف میفته رو نمیبینی

مثل فوتبال که فقط 90 دقیقه بازی رو میبینی اون طرف رو نمیبینی هییئت مدیره کادر فنی اسپانسر تمریرنات شبانه روزی و خیلی چیزایی که من شما خبر نداریم

اگه قرار این جوری باشه باید الان 20-30 تا مارکت تا الان داشته باشیم! خیلی ها تو همین انجمن تلاش کردن ولی هیچ نتیجه ای نداشت بگردی تایپک هاش هم پیدا میکنی

لینک ارسال

سلام

وقتی که سیستم بازار به هم ریخته خوب اونا چکار کنند . شاید راست می گن و سیستمشون خراب شده .

لینک ارسال

برای یک مارکت باید یک عده همه دور هم جمع شن!

اونم کار ۲-۳ نفر نیست!

کار ۳۰ - ۴۰ نفره

که هر روز باید برنامه ها رو بررسی کنن و ...

در کل فکر نکنم کسی که نه سرمایه داشته باشه و نه نیروی انسانی بتونه یک مارکت بزنه!

لینک ارسال

سلام، من اطلاعی ندارم از این مشکلی که برای بازار پیش اومده.

اما مارکت زدن 

1- هزینه ی اولیه زیادی نیاز داره

2- بعد از ساخت تبلیغات وسیع میخواد

3- درصد ریسک بالایی رو شامل میشه

4- از همه مهمتر بحث پشتیبانی در طول بهره برداری هستش که بیشترین تردید رو پیش میاره

فکر میکنم امکانشو نداریم، حداقل فعلا...!!  :chap chap:

یادمه حدود 2 سال پیش با آقای ایزدی میخواستیم برنامه ای مثل بازار ولی برای کامپیوتر با سی شارپ بنویسیم تا بازاری برای برنامه نویسان ایرانی باشه، واقعا پروسه سنگینی هستش که در یک پست نمیشه نقاط ضعف و قوت رو بیان کرد.

در آینده امکانش هست چنین کاری کنیم ولی در حال حاضر با این وضعیت خیر... :roomNemishe:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...