رفتن به مطلب
  • 0

حذف سورس و نیاز به تغییرات

aloneboy7617

سوال

سلام

یه برنامه ساختم فرستادم بازار

بعدش زدو سورس بزنامه حذف شد

تو منابع حواسم نبوده دوتا سایت زدم که حقوقشون محفوظ

بازارم گفته یا ایمیل تایید از اونا بگیر یا محتویات رو عوض کن

حالا یکی از اون دو سایت بهم ایمیل تایید با کلی خواهش میده اون یکی گفت به هیچ عنوان نمیده

موندم چیکار کنم

دوستان راهنمایی کنید لطفا

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

19 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان و اساتید لطفا یکی کمکم کنه واقعا باید برگردونمش لطفا کمکم کنید

لینک ارسال

به بازار پیم اونی که تایید کرده رو بده و مطالب اون سایت که تایید نکرده رو پاک کن و در آپدیت جدید اون مطالب رو قرار بده و اسم یه سات که حقوقش مفحوظ نیست قرار بده...

لینک ارسال

به بازار پیم اونی که تایید کرده رو بده و مطالب اون سایت که تایید نکرده رو پاک کن و در آپدیت جدید اون مطالب رو قرار بده و اسم یه سات که حقوقش مفحوظ نیست قرار بده...

داداش من دارم میگم سورس برنامه حذف شده

لینک ارسال

یه راه حل مناسب که چطور میتونم سورس برنامه رو برگردونم لطفا خیلی نیاز دارم

لینک ارسال

ریکاوری کن

چه برنامه مناسبی هست که بتونه برگرده میشه لطفا کنید بیایین یاهو یا تلگرام یا واتس اپ راهنمایی کنید

لینک ارسال

یاهو / تلگرام / واتس اپ ندارم.

icare format recovery یا icare data recovery یا undelete رو امتحان کن. روی درایوی که پروژت بوده جستجو کن ببین نتیجه میگیری؟ تو گوگل هم دنبال برنامه های دیگه بگرد. اگه تازگیا حذفش کرده باشی قابل برگشته.

لینک ارسال

یاهو / تلگرام / واتس اپ ندارم.

icare format recovery یا icare data recovery یا undelete رو امتحان کن. روی درایوی که پروژت بوده جستجو کن ببین نتیجه میگیری؟ تو گوگل هم دنبال برنامه های دیگه بگرد. اگه تازگیا حذفش کرده باشی قابل برگشته.

یه 10-15 روزی هست حذف شده

لینک ارسال

بعضی مغازه ها هستن که اطلاعات ۱ یا دو سال پیش رو هم برات بر میگردونن!

هزنیه هم شاید ۵ تومن برای اینکار باشه!

یکی از اقوام به یکی بیرون داد و از هارد ۱ ترابایتی ۲ ترابایت اطلاعات برگشت!

لینک ارسال

ببین اگر از روی ویندوز پاک شده برو توی windows ریکاوری برگردون اطلاعات رو به ماه قبل. ولی یادت باشه قبلش این رو که فایل هایی که الان داری یا تو این  ماه دانلود، کپی یا گرفتی رو توی یک فلش بریز چون ویندوز رو برگردونی به چند روز قبل اونها هم پاک میشن

لینک ارسال

ببین اگر از روی ویندوز پاک شده برو توی windows ریکاوری برگردون اطلاعات رو به ماه قبل. ولی یادت باشه قبلش این رو که فایل هایی که الان داری یا تو این  ماه دانلود، کپی یا گرفتی رو توی یک فلش بریز چون ویندوز رو برگردونی به چند روز قبل اونها هم پاک میشن

نزدیک 50 گیگ رو کجا بریزم نمیشه

لینک ارسال

من هاردم کل اطلاعاتش به خاطر قوی و ضعیف شدن ولتاژ پرید(1 ترابایت) یارو مغازه داره گفتش 50 تومان بدی بر میگردونن. منم بیخیال شدم گفتم ولش کن(از قبل یه سری بکاپ کوچولو داشتم)

آقای بابایی راهش همونه که گفتم. نرم افزار ریکاوری دانلود کن. چون یه سورس چند مگابایتی نمیتونه دردسر درست کنه

لینک ارسال

من هاردم کل اطلاعاتش به خاطر قوی و ضعیف شدن ولتاژ پرید(1 ترابایت) یارو مغازه داره گفتش 50 تومان بدی بر میگردونن. منم بیخیال شدم گفتم ولش کن(از قبل یه سری بکاپ کوچولو داشتم)

آقای بابایی راهش همونه که گفتم. نرم افزار ریکاوری دانلود کن. چون یه سورس چند مگابایتی نمیتونه دردسر درست کنه

دانلود کردم ولی بیشتر فقط پوشه آبجکت رو برگیردونن پوشه فایل و فایل اجرایی بیسیک فور اندروید رو پیدا نمیکنن بدجوری نیاز دارم ولی نمیشه که نمیشه

لینک ارسال

نزدیک 50 گیگ رو کجا بریزم نمیشه

یعنی شما از مدتی که اون پاک شده تا الان 50 گیگ فایل دریافت کردید ؟؟؟ :O

لینک ارسال

دانلود کردم ولی بیشتر فقط پوشه آبجکت رو برگیردونن پوشه فایل و فایل اجرایی بیسیک فور اندروید رو پیدا نمیکنن بدجوری نیاز دارم ولی نمیشه که نمیشه

من با نرم افزارهای ریکاوری زیاد کار کردم. آره درست میگید. بعضی چیزارو برمیگردونه و بعضی های دیگه رو نه. خب با چند تا برنامه مختلف امتحان کنید. icare رو هم استفاده کنید. 4 تا روش ریکاوری داخل برنامه هست. هر 4 تاش رو امتحان کنید. اگه نشد از برنامه های دیگه استفاده کنید. فوقش اگه آخرش به نتیجه ای نرسیدین، یا قیدش رو بزنید و یا از اول شروع کنید. مطمئنا اگه یه بار درست کردید، باز هم میتونید. میدونم سخته ولی چاره ای نیست.

لینک ارسال

یعنی شما از مدتی که اون پاک شده تا الان 50 گیگ فایل دریافت کردید ؟؟؟ :O

بله خیلی از فایلام پراکندس امکان این که رو فلش بریزم نیست

لینک ارسال

از اول بنویس بیخیال قبلی شو :roomNemishe:

گناه دارم بقرآن از اول بنویسم مغزم کار نمیکنه دیگه

ولی مینویسمش دوباره

مرسی از راهنمایی دوستان

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...