رفتن به مطلب

راه حل های مروبط به جذب کاربران و افزایش تعداد دانلود برنامه

Kazem Forghani

ارسال‌های توصیه شده

سلام

این تاپیک رو زدم تا هر کس درآمد خوب یا امتیاز خوب در برنامه هاش داره راه هایی که رفته و نتیجه داده رو بگذاره .

مثلا درباره استفاده درست از تبلیغات عدد و پرداخت درون برنامه و جذب کاربران و فروش و .... هر چی که به ذهنتون می رسه .

امیدوارم که راه حل های خوبی بیان بشه در این تاپیک

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

1. اول از همه ایده خوب

2. پیاده سازی ایده به بهترین شکل

3. استفاده تبلیغات در نرم افزار های محتوایی مثل کتاب ها درآمد بالاتری نسبت به نرم افزار های کاربردی داره

4. نرم افزار های دیگتون رو در نرم افزار های پر دانلودتو تبلیغ کنید به هر صورت » نوتیفیکیشن، پاپ آپ ، بنر و ...

5. سعی کنید در ابتدا مشکلات کاربر ها رو رفع کنید تا رتبه نرم افزار زود پایین نیاد.

6. از ایده ای دیگران استفاده کنید و اونها رو کاملتر کنید ( یه مثال : ادیسون برق رو اختراع کرد !! و کس دیگری برای کامل کردن اون کار لامپ رو درست کرد !!)

7. تبلیغات رو در جا های آزار دهنده قرار ندید.

8. حجم نرم افزار مناسب باشه.

10. آپدیت جدید ارائه کنید.

11. امکان اشتراک خود نرم افزار رو درون خودش قرار بدید.

اینها چندتا پن از نظر من بود سایر دوستان هم از تجربیاتشون بگن.

لینک ارسال

سلام. من تا حالا برنامه خاصی نداشتم. ولی توی برنامه ای که جدیدا دارم مینویسم، میخوام یه باکسی بذارم که هر کسی وارد برنامه میشه، تبلیغاتی در اون باکس نمایش داده بشه. این تبلیغات در دیتابیس آنلاینه. مثلا یه دستور مینویسم که اگر جدول تبلیغات در دیتابیس آنلاین خالی باشه، باکس نمایش داده نشه و اگر وجود داشته باشه، باکس، همراه با تبلیغات، نمایش داده بشه و کاربر هم بتونه همون اول تبلیغات رو ببنده. به نظرم راه خوبیه(البته برای برنامه های آنلاین). چون از این طریق میشه راحت هر وقت که بخوای تبلیغات رو حذف و اضافه کنی.

البته قراره برنامم رایگان باشه که زیاد دانلود بشه.

لینک ارسال

من یه تجربه دارم خودم که می گم :

1. آیکون برنامه زیبا باشه خیلی .

2. روی گرافیک برنامه دقت به خرج بدیم .

3. نام برنامه جالب باشه

4. ایده یه جوری باشه که از نوعش کم باشه تا مردم ندیده باشن .

لینک ارسال

6. از ایده ای دیگران استفاده کنید و اونها رو کاملتر کنید ( یه مثال : ادیسون برق رو اختراع کرد !! و کس دیگری برای کامل کردن اون کار لامپ رو درست کرد !!)

میدونستید اول لامپ اختراع شد و بعدا ادیسون به دنیا اومد؟ لامپای دیگه فقط چند دقیقه روشن میموندند. لامپ ادیسون 1500 ساعت. شاید بشه گفت لامپ واقعی به شکل امروزی رو ادیسون ساخت.

لینک ارسال

میدونستید اول لامپ اختراع شد و بعدا ادیسون به دنیا اومد؟ لامپای دیگه فقط چند دقیقه روشن میموندند. لامپ ادیسون 1500 ساعت. شاید بشه گفت لامپ واقعی به شکل امروزی رو ادیسون ساخت.

من این مثال رو دیده بودم و فقط میخواستم منظور رو برسونم. شما به بزرگی خودتون ببخشید

لینک ارسال

سلام. من تا حالا برنامه خاصی نداشتم. ولی توی برنامه ای که جدیدا دارم مینویسم، میخوام یه باکسی بذارم که هر کسی وارد برنامه میشه، تبلیغاتی در اون باکس نمایش داده بشه. این تبلیغات در دیتابیس آنلاینه. مثلا یه دستور مینویسم که اگر جدول تبلیغات در دیتابیس آنلاین خالی باشه، باکس نمایش داده نشه و اگر وجود داشته باشه، باکس، همراه با تبلیغات، نمایش داده بشه و کاربر هم بتونه همون اول تبلیغات رو ببنده. به نظرم راه خوبیه(البته برای برنامه های آنلاین). چون از این طریق میشه راحت هر وقت که بخوای تبلیغات رو حذف و اضافه کنی.

البته قراره برنامم رایگان باشه که زیاد دانلود بشه.

منظور شما تبلیغات غیر عدد هست

اگر بله ! ایا بازار ایراد نمیگیره تبلیغات کلیکی سایت غیر عدد رو قرار دادین

اگر نه ! چطوری تبلیغات عدد رو اونطوری میخوای استفاده گنی

لینک ارسال

منظور شما تبلیغات غیر عدد هست

اگر بله ! ایا بازار ایراد نمیگیره تبلیغات کلیکی سایت غیر عدد رو قرار دادین

اگر نه ! چطوری تبلیغات عدد رو اونطوری میخوای استفاده گنی

راستش در این زمینه من تازه کارم. با این مطلبی که شما گفتین، لازم شد یه تحقیقی درباره عدد و اجازه های بازار در این زمینه بکنم.

لینک ارسال

راستش در این زمینه من تازه کارم. با این مطلبی که شما گفتین، لازم شد یه تحقیقی درباره عدد و اجازه های بازار در این زمینه بکنم.

کاربر رو به رشد

دوست عزیز خبرشو توی همین تاپیک قرار بده دوستان هم استفاده کنن

لینک ارسال

دوست عزیز خبرشو توی همین تاپیک قرار بده دوستان هم استفاده کنن

تاپیک زدم براش: کلیک کنید

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

دوستان عزیز بهتره دوباره به تاپیک جون بدیم!

من خودم چند تا راه حل دیگه دارم که می تونید ازشون استفاده کنید!

1 - وقتی برنامه باز می شه صفحه نظر در بازار رو هم باز کنید تا کاربر بتونه نظر بده. البته برای اولین بار نگذارید چون بازار گیر می ده.

2 - از نوتیفیکیشن برای نظر استفاده کنید. مثلا یه نوتیفیکیشن باز کنید که به کاربر بگه "برنامه منتظر نظر شماست!"

3 - برای برنامه تبلیغ کنید.

موفق باشید.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

دوستان عزیز بهتره دوباره به تاپیک جون بدیم!

من خودم چند تا راه حل دیگه دارم که می تونید ازشون استفاده کنید!

1 - وقتی برنامه باز می شه صفحه نظر در بازار رو هم باز کنید تا کاربر بتونه نظر بده. البته برای اولین بار نگذارید چون بازار گیر می ده.

2 - از نوتیفیکیشن برای نظر استفاده کنید. مثلا یه نوتیفیکیشن باز کنید که به کاربر بگه "برنامه منتظر نظر شماست!"

3 - برای برنامه تبلیغ کنید.

موفق باشید.

به نظر من بهترین موقع برای باز شدن قسمت نظر و امتیاز بازار موقع خروجه! اونم نه این که خودش بیاد. توی مسیج باکس یه دکمه باشه «نظر میدم». چون در غیر این صورت یه کم رو اعصابه و ممکنه کاربر حتی از رو لجش امتیاز کم بده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...