رفتن به مطلب
  • 0

سوالاتی در مورد b4a

Orache

سوال

سلام به دوستان . من کارم بازی سازی هست و هیچ علاقه مندی هم به برنامه سازیه اندروید ندارم 

اما باید یه کتاب بسازم . میخام ساده ترین راه + با کیفیت ترین راه رو انتخاب کنم . با کانستراکت 2 که یه انجین بازی سازی هست تا حدودی میشه ساخت اما کیفیت پایین میاد و حجم بالا میره + اینکه رو تمامی دستگاه ها کیفیت فرق میکنه . جاوا و اکلیپس هم بخام یاد بگیرم بعدش اندروید بالای 1 ماه یا احتمالا بیشتر طول میکشه اما ظاهرا میگن b4a راحت و ساده هست  

حالا سوالام اینه که 1- ایا واقعا اینطوره ؟ 

2- ایا هر کاری که با اکلیپس بشه انجام دادو با این میشه ؟ 

3- برای کار کردن باهاش نیازی به sdk manager android هست ؟ (من adt رو تو کامپیوترم دارم یعنی باندل اکلیپسو ) 

4- کتابی کامل براش هست ؟ چه تو بازار و چه دانلودی  ولی کامل 

چه چیزایی باید دانلود کرد ؟ همینا کافی هستن ؟ http://downloadly.ir/software/programming/basic4android/

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

1- بله

2-بیسیک رو دست کم نگیرید

3-بله

4-اطلاع ندارم (اگرم باشه به احتمال زیاد زبان اصلی هست)

5-می تونید به این تاپیک مراجعه کنید

http://answercenter.ir/topic/3-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%B5%D8%A8-basic4android-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1/

لینک ارسال

دوست عزیز ضمن پاسخ باید بگم عنوان تاپیک مناسب نیست

شما میتونید از داخل فروشگاه آموزش کامل ساخت کتاب + سورس رو بخرید

لینک ارسال

قدرتش زیاده یا کم رو نمیدونم ولی اصلا طرف دار نداره ظاهرا !! احتمالا بخاطر پولی بودنشه حتی 1 کتاب هم پیدا نکردم چه کامل چه ناقص چه زبان اصلی فقط 1 کتاب بود اونم نتونستم پیداش کنم ! 

میشه اموزشی لطف کنین اگر هست ! 

لینک ارسال

دوست عزیز شما لطف کنید تعداد کاربرهای سایتو از پایین صفحه نخست ببینید اون موقع متوجه می شین که طرف دار داره یانه

اگرم هنوز کتاب کاملی براش نیست شاید به خاطر اینه که گستردس

اموزش های زیادی در سایت قرار داره که می تونین ازش استفاده کنید :cheshmak:

موفق باشید :ok:

لینک ارسال

سلام به دوستان . من کارم بازی سازی هست و هیچ علاقه مندی هم به برنامه سازیه اندروید ندارم 

اما باید یه کتاب بسازم . میخام ساده ترین راه + با کیفیت ترین راه رو انتخاب کنم . با کانستراکت 2 که یه انجین بازی سازی هست تا حدودی میشه ساخت اما کیفیت پایین میاد و حجم بالا میره + اینکه رو تمامی دستگاه ها کیفیت فرق میکنه . جاوا و اکلیپس هم بخام یاد بگیرم بعدش اندروید بالای 1 ماه یا احتمالا بیشتر طول میکشه اما ظاهرا میگن b4a راحت و ساده هست  

3- برای کار کردن باهاش نیازی به sdk manager android هست ؟ (من adt رو تو کامپیوترم دارم یعنی باندل اکلیپسو ) 

چه چیزایی باید دانلود کرد ؟ همینا کافی هستن ؟ http://downloadly.ir/software/programming/basic4android/

ممنون

ممنون

دوستان سوالات رو جواب دادن فقط یه نکته لازم میدونم بگم

برای ساخت کتاب بیسیک راحت ترین گزینه هست و از لحاظ قدرت هم چیز زیادی از اکلیپس کم نداره

برای شروع کار باهاش هم تاپیک آموزش گام به گام رو ببینید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...