رفتن به مطلب

صفحه اول بازار

fileman

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همگی

این تاپیک رو زدم تا هرکی میدونه بگه چجوری میشه اومد توی صفحه اول بازار .

یعنی ملاک بازار برای قرار گرفتن توی صفه اول چیه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همگی

یعنی ملاک بازار برای قرار گرفتن توی صفه اول چیه"

صفحه اول یه قسمت نیس که کدوم قسمت منظورته؟

لینک ارسال

نظر من اینه یه تعدادی از بچه های انجم خودمون دور هم جمع بشیم یه اجتماع 50-60 نفره تشکیل بدیم. بعد هر نفر از این دوستان یه نرم افزار یه برنامه داد ما در بازار ازش حمایت کنید و اگر نرم افزار با کیفیتی بود 5 ستاره بهش بدیم. اگر بلافاصله بعد انتشار این اتفاغ بیوفته 100 درصد به بالای لیست سعود میکنه. یا یه راه دیگه اینه که توی توضیحات بازار برنامه های هم رو معرفی کنیم. ایده خوبیه ولی خب بعضی ها به دلایلی اینکار رو انجام نمیدن.........

لینک ارسال

صفحه اول یه قسمت نیس که کدوم قسمت منظورته؟

منظورم هر قسمت به صورت جدا!

مثلابخش تازه های برگزیده یا بخش تازه های برتر رایگان؟!

لینک ارسال

خب معلومه برادر ی برنامه خوب که دان زیاد داشته باشه

فقط این نیست علی جان.

مثلا توی بخش" در حال پیشرفت" یا "تازه های برگزیده" برنامه هایی هستند که تعداد دانلود بسیار کمی دارند.

لینک ارسال

نظر من اینه یه تعدادی از بچه های انجم خودمون دور هم جمع بشیم یه اجتماع 50-60 نفره تشکیل بدیم. بعد هر نفر از این دوستان یه نرم افزار یه برنامه داد ما در بازار ازش حمایت کنید و اگر نرم افزار با کیفیتی بود 5 ستاره بهش بدیم. اگر بلافاصله بعد انتشار این اتفاغ بیوفته 100 درصد به بالای لیست سعود میکنه. یا یه راه دیگه اینه که توی توضیحات بازار برنامه های هم رو معرفی کنیم. ایده خوبیه ولی خب بعضی ها به دلایلی اینکار رو انجام نمیدن.........

فک خوبیه ولی واسه برنامه های رایگان

فک نکنم برنامه پولی بخرن فقط واسه حمایت

لینک ارسال

سلام به همگی

یعنی ملاک بازار برای قرار گرفتن توی صفه اول چیه؟

برنامه ای که در روز اول بالای 10000 دانلود داشته باشد

لینک ارسال

سه چیز مهم از من داشته باش

1-ایده خوب

2-آیکون خوب

3-گرافیگ خوب

4-کمی زرنگی این بخش خیلی مهمه

مثلا یه راهنمایی شما میای وقتی برنامتو ساختی سریع میزاری بازار بعدشم انتشار درست میگم ولی این کار اشتباست

لینک ارسال

این ایده خیلی خوبیه

لینک ارسال

سه چیز مهم از من داشته باش

1-ایده خوب

2-آیکون خوب

3-گرافیگ خوب

4-کمی زرنگی این بخش خیلی مهمه

مثلا یه راهنمایی شما میای وقتی برنامتو ساختی سریع میزاری بازار بعدشم انتشار درست میگم ولی این کار اشتباست

منظورت از مورد چهارم ، زمان مناسب برای انتشار هست دیگه؟!

خب همین زمان مناسب رو باید از کجا فهمید؟

لینک ارسال

منظورت از مورد چهارم ، زمان مناسب برای انتشار هست دیگه؟!

خب همین زمان مناسب رو باید از کجا فهمید؟

نه داداش در کل گفتم 

زمان مناسب برای انتشار  یکی از اوناست

موفق باشی

لینک ارسال

آقا زمان مناسب برای انتشار چه زمانی هست به نظر شما ؟؟ من تا الان از بین برنامه هایی که فرستادم 2 تا رو توی ظهر فرستادم هر دو هم تا الان 30 هزار دانلود رو رد کردن و توی لیست امدن ولی ناگهانی غیب شدن .... 

لینک ارسال

آقا زمان مناسب برای انتشار چه زمانی هست به نظر شما ؟؟ من تا الان از بین برنامه هایی که فرستادم 2 تا رو توی ظهر فرستادم هر دو هم تا الان 30 هزار دانلود رو رد کردن و توی لیست امدن ولی ناگهانی غیب شدن .... 

منم دقیقا همین سوال رو دارم . ولی هیچ وقت به جوابی نرسیدم :S

لینک ارسال

دوست عزیز شما که ظهر فرستادی 30هزاربار هم دانلود شده  پس چه نیازی به زمان مناسب من داری برو با زمان خودت برنامتو انتشار بده( :D )

دوستان شما هم ظهر بفرستید 

موفق باشی برادر

لینک ارسال

دوست عزیز شما که ظهر فرستادی 30هزاربار هم دانلود شده  پس چه نیازی به زمان مناسب من داری برو با زمان خودت برنامتو انتشار بده( :D )

موفق باشی برادر

عزیزم چرا خودت رو ناراحت میکنی؟

علیرضا فقط تجربه خودش رو گفت  و اولش هم سوال کرد که چه زمانی مناسب هست؟!

به هر حال شما هم میتونی تجربه خودت رو بگی یا نگی!

لینک ارسال

موفق باشی برادر

نه آخه 2تا برنامه در این زمان فرستادم برنامه بعدی هم در همین زمان بود ولی دانلود ها کلا متفاوت بود ..... مثلا اون دوتا 30 هزار تا رو رد کردن ولی نرم افزار سوم که در این زمان بود تا الان به 1700 تا دانلود رسیده که آمار آنچنانی محصوب نمیشه ...........

لینک ارسال

تازه‌های برگزیده

«تازه‌های برگزیده» لیست جدیدی است که از امروز به صفحه اول بازار اضافه شده است. این لیست شامل برترین برنامه‌هایی است که به تازگی در بازار منتشر شده‌اند. کیفیت برنامه‌های این لیست توسط تیم متخصص بررسی کیفی برنامه‌های بازار سنجیده می‌شود و تنها برنامه‌هایی که از یک ایده خوب برخوردارند و از نظر پیاده‌سازی نیز کیفیت مناسبی دارند، انتخاب می‌شوند.

بدین ترتیب از یک طرف کاربران خواهند توانست برنامه‌های تازه با کیفیت را سریع‌تر پیدا کنند و از طرف دیگر به توسعه‌دهندگانی که برنامه‌های با کیفیت تولید می‌کنند، کمک می‌کند تا برنامه‌شان بیشتر در معرض دید کاربران قرار گیرد و بیشتر استفاده شود.

ما امیدواریم با افزودن این لیست بتوانیم رضایت توسعه‌دهندگانی که در مورد دیده نشدن برنامه با کیفیتشان اظهار نارضایتی می‌کردند، جلب کنیم و به آن‌ها برای توسعه برنامه‌های باکیفیت‌تر انگیزه بیشتری دهیم.

لینک ارسال

نه آخه 2تا برنامه در این زمان فرستادم برنامه بعدی هم در همین زمان بود ولی دانلود ها کلا متفاوت بود ..... مثلا اون دوتا 30 هزار تا رو رد کردن ولی نرم افزار سوم که در این زمان بود تا الان به 1700 تا دانلود رسیده که آمار آنچنانی محصوب نمیشه ...........

یه راهنمایی آخر که نگی بی مرامم

1-زمات تعطیلات این زمانی که میگم فرق میکنه

بسته به شرایط که ماه ها دارن این زمان فرق میکنه داداش

امیدوارم منظورمو متوجه شده باشی

باید همه چیزا رو در نظر بگیری من خودم تازه این چیزا رو متوجه شدم پس در حدی نیستم که به شما راهنمایی کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...