رفتن به مطلب
  • 0

نحوه تغییر پکیج برنامه apk

طاها

سوال

سلام دوستان. میخواستم بدونم امکانش هست که پکیج یک برنامه apk رو تغییر بدیم و مشکلی براش پیش نیاد؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

بله میشه!

البته خیلی برنامه ها این امکان رو نمیدن!

اما مثلا اگر دیده بوده باشین قبلا که نرم افزار «آپ» (*۷۳۳#) شارژ رایگان میداد در اینترنت پر شده بود از این نرم افزار به تعداد بالا!

همچنین نرم افزار هایی هست که با خود گوشی میشه پکیج نیم، آیکون و... برنامه ها رو تغییر داد!

لینک ارسال

بله با استفاده از نرم افزار apk editor میشه این کارو انجام داد.... آپشن های مختلف داره : تغییر پکیج، تغییر ورژن، تغییر نام و دسترسی به فایل های برنامه یا بازی ها.... من خودم از این روش پکیج ها رو تغییر دادم و یک بازی رو چند بار نصب کردم. بازی clash of clans رو ... بدون مشکل اجرا کرد. ولی وقتی پکیج یه برنامه هایی که خودم با بیسیک نوشته بودم رو تغییر دادم برنامه نصب نشد !! در ضمن نرم افزار apk editor مخصوص اندروید هست. یعنی یک برنامه اندروید هست.

لینک ارسال

بله با استفاده از نرم افزار apk editor میشه این کارو انجام داد.... آپشن های مختلف داره : تغییر پکیج، تغییر ورژن، تغییر نام و دسترسی به فایل های برنامه یا بازی ها.... من خودم از این روش پکیج ها رو تغییر دادم و یک بازی رو چند بار نصب کردم. بازی clash of clans رو ... بدون مشکل اجرا کرد. ولی وقتی پکیج یه برنامه هایی که خودم با بیسیک نوشته بودم رو تغییر دادم برنامه نصب نشد !! در ضمن نرم افزار apk editor مخصوص اندروید هست. یعنی یک برنامه اندروید هست.

من با همین برنامه پکیج نیم رو در مانیفست عوض کردم ولی دیگه برنامه اجرا نشد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...