رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

چند وقت پیش توی یکی از تاپیک ها یه بحثی پیش اومد و من گفتم قراره تبلیغات غیر عدد بذارم تو برنامم. یکی از دوستان پرسید: یعنی بازار میذاره؟ من هم گفتم باید پرس و جو کنم و ایشون گفتن: نتیجه پرس و جوتونو به ما هم اطلاع بدین.

ایمیل من به بخش پشتیبانی از توسعه دهندگان بازار:

سلام. آیا ما اجازه داریم که در برنامه هامون از تبلیغات غیر عدد استفاده کنیم؟
مثلا من میخواهم باکسی(box) درست کنم که تبلیغات در آن قرار دارد و وقتی کاربر وارد برنامه میشه، اون باکس نمایش داده بشه و قابل بستن توسط کاربر باشه. درخواست دهندگان تبلیغ در برنامه من، خصوصی میباشند.
آیا چنین کاری مجاز است و برنامه من پس از ارسال تائید میشود؟؟

ایمیل بازار به من:

سلام،

همکار گرامی، لطفاً موارد ذکر شده در بخش «۱۹- تبلیغات» از سند «راهنمای بررسی برنامه‌ها» را با دقت مطالعه نموده و از رعایت تمامی موارد در تبلیغات مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید. هم‌چنین توجه فرمایید که محتوای تبلیغات نمایش‌داده شده می‌بایست مطابق با عرف و قوانین کشور بوده و در بردارندهٔ لینک برنامه‌ در سایر مارکت‌ها نباشند.

با احترام،
علیمردانی

این هم متن کاملی از ایده ای که من داشتم و برای دوستمون ارسال کرده بودم:

سلام. من تا حالا برنامه خاصی نداشتم. ولی توی برنامه ای که جدیدا دارم مینویسم، میخوام یه باکسی بذارم که هر کسی وارد برنامه میشه، تبلیغاتی در اون باکس نمایش داده بشه. این تبلیغات در دیتابیس آنلاینه. مثلا یه دستور مینویسم که اگر جدول تبلیغات در دیتابیس آنلاین خالی باشه، باکس نمایش داده نشه و اگر وجود داشته باشه، باکس، همراه با تبلیغات، نمایش داده بشه و کاربر هم بتونه همون اول تبلیغات رو ببنده. به نظرم راه خوبیه(البته برای برنامه های آنلاین). چون از این طریق میشه راحت هر وقت که بخوای تبلیغات رو حذف و اضافه کنی.

البته قراره برنامم رایگان باشه که زیاد دانلود بشه.

ممنون.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من قبلا این ایده رو عملی کردم و کار کرد .... حتی تعداد کلیک تبلیغات رو هم بدست میوردم یه فیلم هم در این باره ضبط کردم ولی به دلایلی هنوز وقت نکردم انتشار بدم (رایگان). ایتم های مختلفی هم میشد درش استفاده کرد : پاش، تبلیغات بنر، و پاپ آپ. راه ساده ایی هم داشت. انشالا..ه اگر کار هام به اتمام برسه حتما آموزش ها رو با کیفیت بالاتر قرار میدم.

لینک ارسال

دوست عزیز ممنون از پیگیریتون

منم دنبال همچنین موضوعی بودم اما نمیدونستم اجازه میدن یا نه

مطلب عالی ای بود

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

من قبلا این ایده رو عملی کردم و کار کرد .... حتی تعداد کلیک تبلیغات رو هم بدست میوردم یه فیلم هم در این باره ضبط کردم ولی به دلایلی هنوز وقت نکردم انتشار بدم (رایگان). ایتم های مختلفی هم میشد درش استفاده کرد : پاش، تبلیغات بنر، و پاپ آپ. راه ساده ایی هم داشت. انشالا..ه اگر کار هام به اتمام برسه حتما آموزش ها رو با کیفیت بالاتر قرار میدم.

ببخشید این آموزشی که گفتید رو کی قراره بذارید؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...