رفتن به مطلب
  • 0

کمک جهت طراحی یک برنامه اندروید

hamidjalali

سوال

سلام دوستان من با آقای ایزدی در مورد که طراحی این پروژه صحبت کردم گفتند که توی انجمن مطرح کنید تا هم خودم کمک کنم و هم بچه های انجمن تا به جایی برسید

حقیقتش این پروژه رو توی دانشگاه بهمون گفتن هر کس مایل بود طراحی کنه و نمره ای علاوه بر نمره درس داره

من خودم قصد یادگیری برنامه نویسی اندروید از قبل از این ماجرا داشتم ولی با مطرح شدن این پروژه قصد دارم تا هم این پروژه رو بنویسم برای یادگیری و نمره درس

من خودم یکم کار کردم با b4a الان نحوی ارتباط با دیتا بیس رو توی خود اندروید و اظافه،حذف، و ویرایش اطلاعات رو بلدم

ابتدا میخام برنامه رو اینجا بگذارم تا طراحی بانک اطلاعاتیش رو انجام بدن

امیدوارم که این برنامه هم به من و هم به بقیه دوستان کمک شایانی بکنه چون فکر کنم اگه کسی این برنامه رو بنویسه چیزهای زیادی میتونه یاد بگیره

ضمیمه شد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام از نظر من به تنهایی باید اینو حل کنید فردا قراره مهندس شین اون موقع کی میخاد بهتون کمک کنه و پروژه تحویل جامع بدین *تعجب*

شما خودت شروع کن هرجا به مشکل بر خوردی یا بلد نبودی سوال کن و دوستان جواب میدن

موفق باشید

لینک ارسال

شما اولین چیزی که بعد از آشنایی با برنامه نویسی اندروید نیاز دارید یک دیتابیس هست. دیتابیس دارید ؟؟؟

لینک ارسال

سلام دوستان

آرمین جان نمیتونم بنویسم به تنهایی چون ابتدا کارم و حدود 1 ماه بیشتر هم وقت ندارم /ممنون میشم کمک کنید

بله مهدی جان ابتدا باید دیتا بیس رو طراحی کنیم

که یک دیتا بیس در سرور سایت لازم داریم و یک دیتا بیس در برنامه

ابتدا دیتا بیس مورد نیاز توی برنامه رو طراحی میکنیم

ما توی این برنامه 2 موجودیت به نام های حضور و غیاب کننده و حضور و غیاب شونده داریم که باید یک table برای داشتم مشخصات این دو طراحی کنیم

ابتدا جدول UserData جهت نگهداری اطلاعات کاربران این برنامه:

[ATTACH=CONFIG]434[/ATTACH]

اون فیلدی که مشخص شده فیلد UserId جهت ارتباط با بقیه جداول بانک اطلاعاتی مشخص شده که کلید جدوله و Auto Increment هست و نمیتونه خالی باشه

table بعدمون باید برای ذخیره اطلاعات حاضر و غایب بودن کاربران طراحی کنیم

این هم Table بعدیمون که به نام RollCall به معنی حضور و غیاب ساختم:

[ATTACH=CONFIG]435[/ATTACH]

فیلد آخر برای چک کردن اینه که وقتی که اطلاعات توی دیتا بیس برنامه رو موبایل ذخیره میشه آیا توی سرور هم ذخیره شده یا نه! و برای اینه که اگه اتصال با سرور توی سایت برقرار نیست بعدا ارسال بشه

دوستان نظر بدن تا ایجا table ها تمومه این چیزایی که برنامه ازمون خواسته رو داره؟!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...