رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با حسابداری مایکت

amirjun32

سوال

ببخشید نمیدونم اینجای جای این سوال هست یا نه ،به هرحال میپرسم.

من برنامم روگذاشتم توی مایکت،ولی به ازای هر سه تا دانلود پول یک  خرید به حسابم میاد.به پشتیبانی ایمیل زدم میگن که تعداد دانلود های بعد ازخرید هم شامل تعداد دانلود ها میشه.(مثلا ی کاربر ک برنامه رو میخره شاید چند بار دیگه هی دانلود میکنه)

بنظرتون این منطقیه؟چون الا چند روزه که دقت کردم طبق حرف اینا دقیقا هرکاربر 3 بار برنامه رو دانلود کرده.ازکجا بدونم که تعداد خرید واقعی رونشون میدن یانه؟چون من شک دارم که درست نشون بده.و گرنه نهایتا یک یا دوتاکاربر سه بار دانلود کرده،لزومی نداره که حتما همشون سه بار دانلود کنند که.

الان من تعداد دانلودم 21 و پول 7 خرید به حسابم اومده.ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

15 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

65

دوستان خسته نباشید من تازه دارم با مایکت و کندو کار میکنم . تو برنامه هام از سیستم تعداد نصب پلاس استفاده کردم و طوری برنامشو نوشتم که وقتی برنامه فعال شدو پول پرداخت کرد تعداد نصب بندازه . حالا تعداد نصب نرم افزار من توی سایت پلاس داره میره بالا ولی مایکت هیچ پولی به حسابم واریز نکرده !!!! این چطوریه ؟ کسی از دوستان هست منو راهنمایی کنه . یعنی اینا انقدر دیگه مال مردم خورن ؟!!!!!!!!!!!!!!

لینک ارسال

سلام برای منم همین مشکل پیش اومده بود برنامه 23 دانلود داشت ولی پول 5 تا برنامه بود دقیقا ماه رمضون بود :(

لینک ارسال

مشکل حل شد - با عرض پوزش به خاطر اسپم

سورس هایی که دیشب برات نوشتم اینجا بذار بچه ها استفاده کنند سورس های بدرد بخوریه

اون سورس که میتونی دست رسی استفاده یک شخصو از برنامت برداری یا همین اطلاحاتی که برای بهتر کار کردن نشتم بذار همه استفاده کنند حوصله ندارم دوباره بنویسم گرچه زیادم نبود :gol:

لینک ارسال

سلام دوستان.یک خبر خوب.

مایکت مشکل تعداد دانلود هاشو برطرف کرده.و الان ظاهرا درست شده.وارد حسابتون که بشید همون  بالا یک پیغام درباره برطرف کردن این مشکل زده

لینک ارسال

سلام دوستان.یک خبر خوب.

مایکت مشکل تعداد دانلود هاشو برطرف کرده.و الان ظاهرا درست شده.وارد حسابتون که بشید همون  بالا یک پیغام درباره برطرف کردن این مشکل زده

هیچکی از کلاه برداری مال مردم خوری بدش نمیاد دوست عزیز سورسی که بالا تر گذاشتم تو برنامتون بذارید خیال خودتونو راحت کنید . :)

لینک ارسال

اره بابا بیشور ها منم این مشکل دارم با هاشون تماس گرفتم زنه سوتی داد گفت دانلود های شما 907 تا هستش د حالی که تو سیستم زده400 تا بعد 20 دیقه زنگ زد گفت 400 تا هم نیست کم تره و همه 3 بار دانلود میکنن

لینک ارسال

امروز ترتیب این برنامه بدست آوردن تعداد نصب هارو میدم :)

لینک ارسال

دمت گرم این ها رو باید رسوا کنیم دزد های کلاه بردار

لینک ارسال

امروز ترتیب این برنامه بدست آوردن تعداد نصب هارو میدم :)

دوست عزیز منتظریم هرچه زودتر بهتر دمت گرم

لینک ارسال

دمت گرم دادش گلم ولی من نتونستم کار کنم باهاش میشه یه سمپل بزار ی اصلا از پی اچ پی و اس کیو ال سر در نمیارم

لینک ارسال

ببخشید نمیدونم اینجای جای این سوال هست یا نه ،به هرحال میپرسم.

من برنامم روگذاشتم توی مایکت،ولی به ازای هر سه تا دانلود پول یک خرید به حسابم میاد.به پشتیبانی ایمیل زدم میگن که تعداد دانلود های بعد ازخرید هم شامل تعداد دانلود ها میشه.(مثلا ی کاربر ک برنامه رو میخره شاید چند بار دیگه هی دانلود میکنه)

بنظرتون این منطقیه؟چون الا چند روزه که دقت کردم طبق حرف اینا دقیقا هرکاربر 3 بار برنامه رو دانلود کرده.ازکجا بدونم که تعداد خرید واقعی رونشون میدن یانه؟چون من شک دارم که درست نشون بده.و گرنه نهایتا یک یا دوتاکاربر سه بار دانلود کرده،لزومی نداره که حتما همشون سه بار دانلود کنند که.

الان من تعداد دانلودم 21 و پول 7 خرید به حسابم اومده.ممنون میشم راهنمایی کنید.

یه راه خیلی ساده

دوست عزیز میتونی imei های دستگاه هایی که برنامتو دان میکن رو توی دیتابیس آنلاین ذخیره کنی

و میتوی کدی بنویسی که فقط بار اولی که برنامه باز بود و اینترنت داشت این کارو بکنه

و میتونی بگی اگه دفه دوم دستگاه تکراری بود توی دیتابیس ثبت نشه و هم میتونی طوری برنامه بنویسی که هر بار که جدید دان کرد یه بار به تعداد نصب اون دستگاه اضافه بشه

دوست عزیز من دیتابیس آنلاین بلد نیستم

اما این راه که گفتم عملیه

اگه نوشتیش همینجا قرار بده دیگران هم که همین مشکلو دارن کارشون حل بشه

امیدوارم منظورمو گرفته باشی

موفق باشی

لینک ارسال

من هم این مشکل رو دارم ، این باگ سیستم محاسبشون هست بنظرم ، برای هر دانلود 3 بار حساب میکنه ، مگه میشه همه ی کاربرا 3 بار دانلود کنن ، مگه داریم؟ مگه میشه؟  :S

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...