رفتن به مطلب
  • 0

درخواست راهنمایی

vahidh16

سوال

سلام دوستان

من میخوام توی برنامم یه صفحه درست کنم که کاربر بتونه یک فایل رو از گوشی خودش انتخاب کنه (ترجیحا عکس) و بعد مشخصاتی رو وارد کنه و با زدن دکمه اون مشخصات و عکس آپلود بشه یا روی سرور قرار بگیره که من بتونم عکس و مشخصات رو ببینم و بعد این عکس و مشخصات رو جایی روی سرور قرار بدم که توی برنامه نمایش داده بشه (یجورایی شبیه به برنامه اینستاگرام ولی با این تفاوت که من باید بر روی عکسا مدیریت کنم)...

ممنون میشم راهنماییم کنید که چگونه و با چه ابزاری اینکارا رو انجام بدم...خیلی ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز و گرامی با 109 ارسال

شما اگه دومین تاپیک ایجاد شده در انجمن بعد تاسیس رو خونده باشید:

http://answercenter.ir/topic/2-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86-basic4android/

یک جا نوشته :

2.6 برای تاپیک ها از عنوان مناسب استفاده کنید. عنوان هایی که شامل کلماتی مثل " ضروری " فوری " کمک " باشند حذف 

خواهند شد.
عنوان نامناسب : تورو خدا کمک کنید ........ !
عنوان مناسب : سوال در رابطه با رنگ پروفایل

یک سوال از شما !

الان اگه روزی روزگاری کسی مشکل شما رو داشته باشه و بخواد توی انجمن جست و جو کنید

باید چی رو جست و جو کنه ؟ درخواست راهنمایی ؟؟؟؟

احترام به قوانین احترام متقابل رو برای تمامی کاربران به همراه داره .

لینک ارسال

دوست عزیز و گرامی با 109 ارسال

شما اگه دومین تاپیک ایجاد شده در انجمن بعد تاسیس رو خونده باشید:

http://answercenter.ir/topic/2-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86-basic4android/

یک جا نوشته :

2.6 برای تاپیک ها از عنوان مناسب استفاده کنید. عنوان هایی که شامل کلماتی مثل " ضروری " فوری " کمک " باشند حذف 

خواهند شد.

عنوان نامناسب : تورو خدا کمک کنید ........ !

عنوان مناسب : سوال در رابطه با رنگ پروفایل

یک سوال از شما !

الان اگه روزی روزگاری کسی مشکل شما رو داشته باشه و بخواد توی انجمن جست و جو کنید

باید چی رو جست و جو کنه ؟ درخواست راهنمایی ؟؟؟؟

احترام به قوانین احترام متقابل رو برای تمامی کاربران به همراه داره .

خیلی عذر میخوام بابت این ولی آقا مهدی خوب من میخوام منو راهنمایی کنید و راهشو بهم بگید...والا نمیدونم دیگه چی باید بزارم عنوانش

بازم ببخشید...

لینک ارسال

در مورد انتخاب فایل باید از File Dialog استفاده کنید !

در مورد آپلود شدن عکس هم باید با دیتابیس آنلاین و رابطه اون با بیسیک4اندروید و پست کردن متد و ... آشنایی کاملی داشته باشید

وی یک سرور مطعلق به خودتون داشته باشید.

در مورد گرفتن عکس و مشخصاتش هم یا باید Json کار کنید یا با روش های ساده تری مثل جداسازی با حالت # و ...

اگه با مواردی که گفتم آشنایی دارید شاید بتونید توی 1 هفته همچین برنامه رو بنویسید

اگه آشنایی ندارید حداقل 3-4 هفته طول میکشه تا بتونید همچین برنامه رو بنویسید(به شرط اینکه تمامی موارد رو یاد بگیرید و استعدادتون خوب باشه در این مورد)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...