رفتن به مطلب
  • 0

پرداخت درون برنامه ای

aloneboy7617

سوال

سلام

تو پرداخت درون برنامه اول باید تو قسمت  permission ...ANDROIDMANISEFT  پرداخت درون برنامه ای بازار رو واسش تعریف کنی بعدش برنامه رو بزاری تو بازار بعد بیایی کد نویسی پرداخت درون برنامه ای رو بنویسی که مثلا چی بکنه

یا باید تموم کد نویسیتو بکنی بعد بفرستی بازار؟

آخه یه آموزش دیدم اول فقط  permission  پرداخت درون برنامه ای بازار رو واسش تعریف کرد فرستاد بازار بعد اومد کد نویسی پرداخت درون برنامه ای  رو کرد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

مبلغ مهم نیست هرچی دوست داری بزار مهم اینه که مبلغی بایت زحماتی که کشیدی روی برنامه بزاری 

من که کلا هیچ برنامه ای رو رایگان نمیزارم 

کلی زحمت میکشی (کلا برنامه نویسها رو میگم ) رایگان میزاری چهارتا ادم میان نظر میدن و چنتا لیچار بارت میکنن 

من دوتا برنامه درون پرداخت گذاشتم واسه هفت پشتم بسه ؟؟ 

از من نصیحت که برنامه تو محدود کن حمایتی فایده نداره -- 20 مطلب رو ازاد بزار و برای باز شدن باقی 500 تومن قیمت -- 

داداش صحبت های شما درست

ولی خوب همش پولی نمیشه

به نظرم من باید فرهنگش بین کاربران ایرانی جا بیوفته و ما خودمونیم که باید فرهنگ سازی بکنیم

لینک ارسال

بله شما اول یه نسخه از نرم افزار که دسترسی درون پرداخت رو دادی بهش میرفستی برای بازار تا قسمت درون پرداخت باز بشه. بعد در اون قسمت محصولات رو اضافه می کنید و در نرم افزار پیاده سازی می کنید.

لینک ارسال

بله شما اول یه نسخه از نرم افزار که دسترسی درون پرداخت رو دادی بهش میرفستی برای بازار تا قسمت درون پرداخت باز بشه. بعد در اون قسمت محصولات رو اضافه می کنید و در نرم افزار پیاده سازی می کنید.

پرداخت درون برنامه ای از طریق پکیج نیم کار میکنه شما غیر از گفته دوستمون که درست هم هست میتونی برنامه رو کامل بنویسی بعد یه پروژه جدید بسازی و پکیج نیم رو با پکیج نیم اون قبلی یکی کنی و و بعد از دریافت کلید ... و اضافه کردن به پروژه کامل توی بازار ابدیت کنی .... من اکثرا این کار رو میکنم 

لینک ارسال

خوب دوستان الان برنامه رو فرستادم بازار و با شناسه ه بهم داد کار پرداخت درون برنامه ای کامل شد

حالا نسخه جدید از برنامه رو بفرستم آیا؟

لینک ارسال

خوب دوستان الان برنامه رو فرستادم بازار و با شناسه ه بهم داد کار پرداخت درون برنامه ای کامل شد

اگر محصولات رو پیاده سازی کردی و token رو هم قرار دادی چراکه نه !!! ارسال کن آپدیت رو ....

لینک ارسال

بله .

لینک ارسال

اگر محصولات رو پیاده سازی کردی و token رو هم قرار دادی چراکه نه !!! ارسال کن آپدیت رو ....

کامله میفرستمش دیگه

فقط این پرداخت درون برنامه ای من حمایت و حذف تبلیغاته که خودم اصن امیدی بهش ندارم

به نظر شما چطوره خرید میکنن؟

لینک ارسال

کامله میفرستمش دیگه

فقط این پرداخت درون برنامه ای من حمایت و حذف تبلیغاته که خودم اصن امیدی بهش ندارم

به نظر شما چطوره خرید میکنن؟

والا بنده یک بار تست کردم نرم افزار زیاد دانلود نشد که کسی بخواد حمایت کنه !! خخخخ .... ولی توی این پروژه جدید که برای یکی از دوستان هست استفاده کردم و فکر می کنم مبلغی ازش در بیاد (بهتر از هیجی هست !!!)

لینک ارسال

والا بنده یک بار تست کردم نرم افزار زیاد دانلود نشد که کسی بخواد حمایت کنه !! خخخخ .... ولی توی این پروژه جدید که برای یکی از دوستان هست استفاده کردم و فکر می کنم مبلغی ازش در بیاد (بهتر از هیجی هست !!!)

قیمت رو چقد بزارم؟

یه برنامه است که حدود 80 مطلب طنز داره با قبلیت جستجو و علاقه مندی ها

لینک ارسال

قیمت رو چقد بزارم؟

یه برنامه است که حدود 80 مطلب طنز داره با قبلیت جستجو و علاقه مندی ها

دوست عزیز همه سوالات رو توی یک تاپبک نپرسید...
لینک ارسال

مبلغ مهم نیست هرچی دوست داری بزار مهم اینه که مبلغی بایت زحماتی که کشیدی روی برنامه بزاری 

من که کلا هیچ برنامه ای رو رایگان نمیزارم 

کلی زحمت میکشی (کلا برنامه نویسها رو میگم ) رایگان میزاری چهارتا ادم میان نظر میدن و چنتا لیچار بارت میکنن 

من دوتا برنامه درون پرداخت گذاشتم واسه هفت پشتم بسه ؟؟ 

از من نصیحت که برنامه تو محدود کن حمایتی فایده نداره -- 20 مطلب رو ازاد بزار و برای باز شدن باقی 500 تومن قیمت -- 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...