رفتن به مطلب

برنامه من "شماره های ضروری" نسخه 1.0.2

ارسال‌های توصیه شده

سلام

اگر یادتون باشه چند ماه پیش این برنامه رو نوشته بودم که بازار به دلیل عدم جستجو و استفاده از اینتنت قبول نکرد .

حالا اون رو توسعه دادم و تایید شد!

لینک برنامه در بازار : https://cafebazaar.ir/app/ir.forghani.shz/?l=fa

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ایده : 14

آیکون : -5-

گرافیک:11

اسکرین شات : 10

واقعا دوستان یکم بیشتر رو برنامه هاتون وقت بگذارید اخه با این گرافیک کدوم کاربر دلش میاد دانلود کنه بیشتر رو گرافیک کار کنید کاری نداره که یک تایتل قشنگ بگذار 4 تا بک گراند زیبا برای اکتیویتی هات بگذار یا کلا طرح فلت و متریال بزن اخه چی بگم والا آیکون دیگه هیچه اسمش نیار دوست عزیز ازآیکون های جالبی استفاده کنید این که نشد آیکون . چند تا اسکرین شات زیبا برای برنامتون بسازید اخه این که نشد برنامه کلاً کاربرهای این انجمن تمام برنامه هاشون اینجوری هست باید این انجمن بره بسمت گرافیک ببخشید من رک میگم ولی من جای بازار بودم اصلا این جور نرم افزار هایی قبول نمی کردم . اینجوری از برنامه هاتون بازدید نمیشه خودتون یه چند وقت دیگه مایوس میشید. من تعجب چطور بازار اینا را تایید میکنه از لحاظ کد نویسی هم چیزی نداره که .

لینک ارسال

سلام داداش کاظم.از ایده خوبی استفاده کردی.ولی به قول دوستان، گرافیک و آیکونت جالب نیست.آیکون واقعا سادست.

نمره کلی:17

لینک ارسال

ایده : 14

آیکون : -5-

گرافیک:11

اسکرین شات : 10

واقعا دوستان یکم بیشتر رو برنامه هاتون وقت بگذارید اخه با این گرافیک کدوم کاربر دلش میاد دانلود کنه بیشتر رو گرافیک کار کنید کاری نداره که یک تایتل قشنگ بگذار 4 تا بک گراند زیبا برای اکتیویتی هات بگذار یا کلا طرح فلت و متریال بزن اخه چی بگم والا آیکون دیگه هیچه اسمش نیار دوست عزیز ازآیکون های جالبی استفاده کنید این که نشد آیکون . چند تا اسکرین شات زیبا برای برنامتون بسازید اخه این که نشد برنامه کلاً کاربرهای این انجمن تمام برنامه هاشون اینجوری هست باید این انجمن بره بسمت گرافیک ببخشید من رک میگم ولی من جای بازار بودم اصلا این جور نرم افزار هایی قبول نمی کردم . اینجوری از برنامه هاتون بازدید نمیشه خودتون یه چند وقت دیگه مایوس میشید. من تعجب چطور بازار اینا را تایید میکنه از لحاظ کد نویسی هم چیزی نداره که .

در مورد نمره ایدتون بگم که این دومین برنامه بازاره که دارای شماره های ضروری هست .

من کلا عادت دارم اسکرین شات از برنامه رو بگذارم ... چرا خودم اسکرین بسازم؟ از خود برنامه 5 تا می گیریم و می گذاریم . بنا براین برای اسکرین شات نمره نمی خواد .

این برنامه رو حدودا 2 ماه پیش نوشتم ک نه از گرافیک چیزی می دونستم نه برنامه نویسی ...

لینک ارسال

برنامه خوبی بود !!!

ولی دوست گلم آقای امین کلا آدم باید از یه جایی شروع کنه ؟؟؟

همه که همون اول کد نویس و برنامه نویس نبودن !!!

من هم با نظرتون تا حدودی موافقم باید واسه برنامه امون وقت بذاریم مثلا دوستمون می تونسن واسه بخش درباره ما یه پنل بذاره و فراخوانیش کنه که هرچی باشه بهتر از مسیج باکس ساده هستش ،،، یا یه اکتیویتی یا لایوتی چیزی و...

ولی با لفظ انتقادتون مخالفم

لینک ارسال

در مورد نمره ایدتون بگم که این دومین برنامه بازاره که دارای شماره های ضروری هست .

من کلا عادت دارم اسکرین شات از برنامه رو بگذارم ... چرا خودم اسکرین بسازم؟ از خود برنامه 5 تا می گیریم و می گذاریم . بنا براین برای اسکرین شات نمره نمی خواد .

این برنامه رو حدودا 2 ماه پیش نوشتم ک نه از گرافیک چیزی می دونستم نه برنامه نویسی ...

اسکرین شات برای دانلود برنامه خیلی خیلی مهم هست با ساخت اسکرین شات برنامه بیشتر دیده میشه و جلوه میکه دوست خوبم مگه یه پنل خوب گذاشتن یه تایتل گذاشتن چقدر وقت می بره شما که برنامه داری داخل بازار میگذاری باید به سایر نکات هم توجه کنید از امتیازهایی که بهتون دادن معلوم خیلی وقت داری برنامه نویسی کار می کنی این چیزهای ساده را باید دیگه بدونی همین ایده را می تونستی با یه گرافیک خوب بزنی اون موقع میدیدی که چه بازدیدی میشه اینجوری هم نیست که کاربرا شعور نداشته باشن خومون هم یکی از این کاربرها هستیم همیشه باید خودمون بزاریم جای کاربرا وجدناً خود شما باشی یا این گرافیک دانلود می کنید. شما جای استاد ما ولی خوب به گرافیک توجه بسیار زیادی کنید در برنامه نویسی 70 درصد گرافیک حرف اول میزنه امیدوارم موفق باشید.واسه آیکون هم از سایت های آیکون استفاده کنید اگر خودتون نمی تونید بسازید.

لینک ارسال

" این متن رو برای همه نوشتم به عنوان یک آماتور" 

سلام. لطفا به کاربرها ی برنامه هاتون احترام بگذارین. حتی اونی که فقط میاد اسکرین شات رو میبینه و میره. من قبلنا خیلی برنامه میساختم ولی الان نه. دوستان قدیمی انجمن میدونن من سیزده تا برنامه تو بازار داشتم با حدود درآمد 600 تا یک تومن در ماه ولی دو هفته قبل همه رو با همکاری بازار حذف کردم و یک دلیل داشتم :

یک برنامه نویس سالی یک برنامه خوب بنویسه بهتر از نوشتن یک برنامه در روزه. 

الانم 20 روزه رو کد نویسی یک بازی هستم و سه بار کل کد رو از نو نوشتم ( هر اکتویتی 3000 خط !!!) .  اصلا هم عجله ای در نوشتنش ندارم.چرا؟ چون به این نتیجه رسیدم که باید یه چیزی بسازم که 

1 - استاندارد باشه از همه لحاظ 

2 - حتی یه برنامه نویس حرفه ای هم با دیدنش ایده بگیره 

3- کاربر حس کنه براش احترام قائلم حتی اگر برنامه رو رایگان فرستادم. 

لطفا و لطفا و لطفا برنامه هاتون رو تا آخرین حدی که بلدین حرفه ای بسازین.

در مورد این برنامه اینکه بازار بر اساس استانداردهای خودش یه برنامه رو قبول میکنه ولی کیفیت یک برنامه رو یک برنامه نویس دیگه میفهمه!! داداش گلم روش کار کن تا جایی که امکان داره. از ایکون گرفته تا رنگ پس زمینه و رنگ متن و نوع فونت و بعد هم خلاقیت بخرج بده از انیمیشن استفاده کن و...

و در ضمن برنامه های مشابه برنامه خودت رو ببین

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...