رفتن به مطلب

آموزش گام به گام PushNotification سایت Parse

مهدی ایزدی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت همگی دوستان ،

این یه آموزش در مورد پیاده سازی سرویس پاش نوتیفیکیشن(Push Notification) سایت parse

Push Notification چیست ؟

پاش نوتیفیکیشن یه سرویسه که از طریق اون میتونین هر زمان که اراده کنین یه پیام به صورت نوتیفیکشین به همه ی کاربر هایی که برنامه شما رو نصب کردن ارسال کنید و همیشه باکاربر هاتون در ارتباط باشین

حالا پیام میتونه برای تبریک یه روز مهم یا تبلیغات یه برنامه دیگه و یا هر چیزی که بخواین

پاش نوتیفیکیشن یکی از بهترین و مهم ترین نوع تبلیغات برای برنامه های اندرویدیه که همیشه بازده اون از تبلیغات های دیگه مثل عدد خیلی بیشتر بوده!

از طریق پاش نوتیفیکیشن میتونین برنامه های خودتون رو تبلیغ یا تشویق به نظر دادن کنید و یا با گرفتن هزینه میتونید یه سیستم تبلیغاتی راه بندازین

تو این آموزش به صورت کامل یاد میگیرین که :

1 - چجوری برنامه خودتون رو در سایت parse ثبت کنید

2- برنامه رو به سیستم پاش نوتیفیکیشن parse وصل کنید

3- ارسال نوتیفیکیشن از سایت parse و طریقه های مختلف ارسال نوتیفیکشن

4- و یه آموزش خیلی کوچیک برای استفاده از JSON

حجم کل آموزش حدود: 76 مگابایت به صورت تصویری

نکته: صدای آموزش قدری ضعیف اما با کیفیت است . لطفا به هنگام نگاه کردن به آموزش صدای Speaker های خود را زیاد کنید

مدرس : استاد امین شاهدی

لینک خرید

• پسندیدن 8
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 80
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت همگی دوستان ، این یه آموزش در مورد پیاده سازی سرویس پاش نوتیفیکیشن(Push Notification) سایت parse Push Notification چیست ؟   پاش نوتیفیکیشن یه سرویسه که از طریق اون میتونین هر زمان که

ممنون از شما ،ما هم سعی میکنیم یه قیمتی بزاریم که هم معقول باشه هم ارزش کار پایین نیاد.

این آموزش که قبلا توسط آقای آقاخانی ساخته شده بود .... به نظر بنده بهتره نو آوری کنید تا آموزش های تکراری درست کنید.... ولی به هر حال متشکر

طی این آموزش دیگه رایگان میتونیم سرویس رو راه اندازی کنیم؟

لینک ارسال

من که از خیلی وقته دارم استفاده میکنم داخل 4 تا از برنامه هام هم گذاشتم تاحالا هم بازار بهم گیرنداده 

• پسندیدن 2
لینک ارسال

بله اگه شما توجه کنی بیشتر برنامه ها در بازار از

PushNotification استفاده میکنن

بله من خودم هم اول میخواستم از این سایت استفاده کنم ولی شنیدم که بازار به این سایت گیر میده, بنابراین خودم سرویس پوش رو نوشتم و با استفاده از سرور اختصاصی راه اندازیش کردم و تا الان هم بیشتر از 15 هزار مخاطب دارم :)
لینک ارسال

البته رایگان رایگان هم نیست در فرستادن تعداد نوتیفیکشن محدودیت داره فکر کنم 1 میلیون در هرماه بود بیشتر از این باید هزینه کنید.

• پسندیدن 1
لینک ارسال

بله من خودم هم اول میخواستم از این سایت استفاده کنم ولی شنیدم که بازار به این سایت گیر میده, بنابراین خودم سرویس پوش رو نوشتم و با استفاده از سرور اختصاصی راه اندازیش کردم و تا الان هم بیشتر از 15 هزار مخاطب دارم :)

سرویس پوش هم خودتون بنویسید برای اینکه هر موقع دلتان خواست به برنامه پوش بفرستید احتیاج به دسترسی راه اندازی هنگام اجرا شدن داره پس فرقی نمی کنه. 

لینک ارسال

سرویس پوش هم خودتون بنویسید برای اینکه هر موقع دلتان خواست به برنامه پوش بفرستید احتیاج به دسترسی راه اندازی هنگام اجرا شدن داره پس فرقی نمی کنه.

تو کاربر های خیلی زیاد سرور قوی هم میخواد و هزینه بیشتر , ولی پارسه هیچ هزینه ای نداره

• پسندیدن 2
لینک ارسال

این آموزش که قبلا توسط آقای آقاخانی ساخته شده بود .... به نظر بنده بهتره نو آوری کنید تا آموزش های تکراری درست کنید.... ولی به هر حال متشکر

• پسندیدن 3
لینک ارسال

اقا یه سوال با این کتابخونه ایکون عوض میشه یا نه؟

لطفا اسپم ندید ، خیر امکانش نیست

آموزش هرکی واسه سایت خودش و سبک خودشه ،اگه اینجوریه چون خیلی از آموزش ها توجا های مختلف هست و یا کتابخونه های مختلف مثل درون برنامه بازار! ... پس ما نباید هیچکدوم ازاین هارو قرار بدیم ، ما هم سعی میکنیم چیز های مفید رو به صورت اختصاصی برای انجمن خودمون و کاربر های خودمون بزاریم حالا اگه امکانش باشه باهزینه های پایین تر حالا ممکنه تو سایت های دیگه باشه یا نباشه.

• پسندیدن 3
لینک ارسال

شما درست می فرمایید ولی بنده انتظار داشتم نسبت به اون سایت قیمت پایین تری داشته باشه تا تموم کاربر ها قدرت خریداری رو داشته باشن. ولی به هر حال صمیمانه از شما تشکر می کنم که آموزش هایی اختصاصی برای انجمن خودمون تهییه می کنید.

• پسندیدن 1
لینک ارسال

شما درست می فرمایید ولی بنده انتظار داشتم نسبت به اون سایت قیمت پایین تری داشته باشه تا تموم کاربر ها قدرت خریداری رو داشته باشن. ولی به هر حال صمیمانه از شما تشکر می کنم که آموزش هایی اختصاصی برای انجمن خودمون تهییه می کنید.

ممنون از شما ،ما هم سعی میکنیم یه قیمتی بزاریم که هم معقول باشه هم ارزش کار پایین نیاد.

• پسندیدن 4
لینک ارسال

کمال سپاس و تشکر رو از شما جناب آقای غفاری بزرگوار دارم.

ما و سایر انجمن ها در همکاری هستیم

آموزشی که جای دیگه با قیمت 10 هزار تومان هست اگه ما بزاریم 5 هزار تومان این میشه گفت که به این معنی هست که ما ارزش کار سایر دوستان همکار رو

پایین آوردیم . در پشت صحنه ی مدیریت انجمن خیلی همکاری ها و هماهنگی ها میان ما و سایر انجمن ها داره صورت میگیره !

به هر حال ارزش هیچ کاری رو نباید کم کرد ! 

• پسندیدن 3
لینک ارسال

آقا این به طور دقیق میگه چند تا کاربر داری؟

و اینگه بهت میگه چن تا کاربر رو اون پوش نوتیفیکیشنی که فرستادی کلیک کردن بازش کردن؟

بازار هیچ گیری روش نداره؟ چن تا از دوستان میگن که بازار گیر میده به دسرسیش

و اینکه بعد خرید آموزش کتابخونه رو هم که باهاش میدید دیگه هیچ هزینه ای به خود سایت پارسه نمیدیم؟واسه استفاده های بعدی

• پسندیدن 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...