رفتن به مطلب

تبلیغات برای کتاب اندرویدی

saeede77764

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت شما دوستان عزیز در مورد تبلیغات برای کتاب اندرویدی در بازار سوال داشتم

میخواستم بپرسم اگر کتابی که درست میکنیم جامع و اموزشش عالی و کافی باشد ایا نیازی به تبلیغ برای ان هست؟

برای اینکه عدد کتابمان را تبلیغ کند چطور و چگونه حساب میشود منظورم هزینه ای است که باید برای تبلیغ کتاب کرد؟لطفا مثال بزنید

نوتیفیکیشن چیست و چه تفاوتی با عدد دارد

خواهشمندم همگی جواب بدن واقعاموندم تبلیغ کنم یا خیر و تو تعرفه هاش که چطوریه

باتشکر از همگی دوستان عزیز

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

دوست عزیز اصولا کتاب ارزش تبلیغ را ندارد!!!

ولی اگر به قول خودتان جامع و با ارزش است و ایده ای نو دارد با دادن یه مبلغ به عدد (از 50 هزار تومان به بالا) در حساب تبلیغ دهندگان می توانید برنامه ی خودتان را تبلیغ کنید!

برای نوتیفکیشن هم باید با صاحب برنامه ای که قصد تبلیغ در آن را دارید در تماس باشید.

لینک ارسال

بدون تبلیغ برنامه های رایگان هم دانلود نمیشن چه برسه به پولی!

کتاب هم اگه موضوع خوب و گرافیک خوبی داشته باشه+تبلیغ موفق میشه!

لینک ارسال

دوستان منتظرم پاسخ همگی هستم چرا جواب نمیدید

اگه از نسخه دمو را در رایگانها بزارید در اون صورت وضعیت چطور میشود

لینک ارسال

تبلیغ خوبه در صورتی که نرم افزاری که میخواید براش تبلیغ بدید ارزششو داشته باشه. بنده برای یکی از نرم افزار هام از عدد استفاده کردم و با مبلغ 100 هزار تومان به لیست تازه های برتر رسوندم. و علاوه بر بازدهی تبلیغات سود خوبی هم داشت . تا الان هم حدود 750 تا دنلود داشته.

لینک ارسال

به نظر من پول خودتون رو الکی برای تبلیغات برای یه کتاب ندید ...

بجاش آموزش بخرید صرفش بیش تره .

چون کتاب معمولا الان چیزی هست که تو مارکت ها زیاد است .!

لینک ارسال

به نظر من پول خودتون رو الکی برای تبلیغات برای یه کتاب ندید ...

بجاش آموزش بخرید صرفش بیش تره .

چون کتاب معمولا الان چیزی هست که تو مارکت ها زیاد است .!

لینک ارسال

من تبلیغات ناتیفکیشن دارم اگه خواستین این شمارمه اس بدین 09146809425

قیمت هم خیلی کم در حد 10-20 هزار تومن

و برای 18852 کاربر فرستادده میشه که این رقم هر لحضه افزایش پیدا می کنه

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام. بهترین راه برای تبلیغ یه برنامه/بازی از طریق خود بازار و به صورت انتشار نسخه ی دمو هست!

تبلیغات عدد رو امتحان کردم. واقعا افتضاح بود. 50 تومن دادم حتی هزینه ی تبلیغ رو هم بر نگردوند

لینک ارسال

در ابتدا هر دو روش را توضیح می دهم و بعد فواید و بدی های هر روش را می گویم.

عدد : عد سیستم تبلیغاتی که با کافه بازار همکاری می کند از روش قیمت گذاری مزایده ای استفاده می کند یعنی هر چقدر شما حاظر باشید مبلغ بیش تری را برای هر کلیک بپردازید تبلیغ شما شانس نمایش بالاتری دارد و در جای مرغوب تری نمایش پیدا می کند.شما می توانید از متن عکس و یا بنر متحرک برای تبلیغ استفاده کنید.این سیستم تنظیمات هدفمندی بسیاری دارد مانند انتخاب استان نمایش تبلیغ ، مدل گوشی و ... لازم به ذکر است شما در این سیستم تنها پول کلیک های مفید را می پردازید نه پول مشاهده و کلیک های غیر واقعی.

پوش نوتیفینکش : این نوع تبلیغ سیستم خاصی ندارد و معامله بین توسعه دهنده و نمایش دهنده به طور مستقیم انجام می شود که این یکی از مزایا آن است.شما در این تبلیغ مبلغ را بر ازای تعداد نمایش تبلیغ می پردازید.این تبلیغ به این صورت است که نام برنامه توضیح کوتاه درباره آن به همراه آیکون آن در قالب یک اعلان به گوشی کاربر فرستاده می شود اما همانطور که گفتم شما مبلغ نمایش تبلیغ برای مثال هزار کاربر می پردازید نه کلیک آن را بنابراین ممکن ایت فردی تبلیغ به دست آن نرسد یا باز نکند ولی شما پول آن را نیز داده اید.تنظیمات هدفمندی در این تبلیغ محدود است و شما صرفا می توانید موضوع برنامه هایی که پوش برای کاربران آن ها ارسال می شود را انتخاب کنید.در این تبلیغ شما می توانید با هزینه ای کم تبلیغ برنامه خود را به چند ده هزار کاربر بکنید اما همانطور که گفتم اطمینانی برای مشاهده تبلیغ توسط کاربران وجود ندارد.

به عنوان نکته آخر باید بگویم که آمار درستی از میزان بازده دو روش وجود ندارد و تنها می توان ار تجربیات کاربران استفاده کرد.سوال دیگری بود در خدمتم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...