رفتن به مطلب
  • 0

نصب فایل apk از داخل برنامه

smok

سوال

سلام راهی هست که بشه یه فایل apk رو از داخل برنامه نصب کرد واون فایل نصب شده فقط از داخل برنامه قابل اجرا باشه .

یعنی آیکون برنامه نصب شده داخل منو گوشی نمایش داده نشه.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

آقای ایزدی خیلی ممنون

ولی این کتابخونه میاد آیکون برنامه ای که ساختیم رو مخفی میکنه.در صورتی که من میخوام آیکون سایر برنامه هایی که از طریق برنامه من نصب میشن رو مخفی کنم.

مثلا بیام از توی برنامم برنامه facebook رو نصب کنم و بعدش آیکون برنامه facebook مخفی بشه.

همچین چیزی امکانش نیست.

لینک ارسال

همچین چیزی امکانش نیست.

همچین چیزی امکانش هست.چون برنامه های زیادی در این زمینه وجود داره که این کار رو به راحتی انجام میدن.

http://www.apktops.ir/android-hide-secrets-pics-sms-apps-full.html/

لینک ارسال

میشه فایل apk رو از توی Assets نصب کرد (توگوشی هایی که روت نیست کاربر باید نصب رو تایید کنه ) و اونو اجرا کرد و توی اکتیویتی کریت اون کد مخفی کردن Shortcut آیکون رونوشت که مخفی شه و فقط از تو برنامه خودتون بتونین اجراش کنین ولی توی App manager گوشی دیده میشه

لینک ارسال

میشه فایل apk رو از توی Assets نصب کرد (توگوشی هایی که روت نیست کاربر باید نصب رو تایید کنه ) و اونو اجرا کرد و توی اکتیویتی کریت اون کد مخفی کردن Shortcut آیکون رونوشت که مخفی شه و فقط از تو برنامه خودتون بتونین اجراش کنین ولی توی App manager گوشی دیده میشه

لطفا اگه میشه راهنمایی کنید که چطوری  Shortcut آیکون برنامه رو مخفی کنم ؟

لینک ارسال

کتابخونه داره داخل انجمن موجوده اسمش یادم نیست ولی فکر کنم جزو اولین کتابخونه های سایت باشه

لینک ارسال

آقای ایزدی خیلی ممنون

ولی این کتابخونه میاد آیکون برنامه ای که ساختیم رو مخفی میکنه.در صورتی که من میخوام آیکون سایر برنامه هایی که از طریق برنامه من نصب میشن رو مخفی کنم.

مثلا بیام از توی برنامم برنامه facebook رو نصب کنم و بعدش آیکون برنامه facebook مخفی بشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...