رفتن به مطلب
  • 0

مراحل گذاشتن عدد تو برنامه

amin20

سوال

سلام

دوستان من یه راهنمایی میخوام هرچی گشتم و مطالب قبلی رو خوندم سر درنیوردم لطفا منو دقیق راهنمایی کنید به ترتیب

من یه برنامه دارم درست میکنم حالا برای گذاشتن عدد توش باید چه مراحلی رو طی کنم هنوز هم تو بازار نفرستادمش

لطفا شفاف توضیح بدین

باتشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ممنون از دوستان

یه سوال دارم این که این ویدیویی که من دیدم برای گذاشتن ازمایشی تبلیغاته

حالا اگه ازمایش مشکلی نداشت و بخوایم نسخه اصلی رو ارائه بدیم به بازار که تبلیغات عدد رو هم داشته باشه چکار کنیم

شما باید توی مانیفست بخش ir.adad.test_mode" android:value رو مساوی false قرار بدی و بعد برنامه رو توی بازار بزاری تا تایید و منتشر بشه :ok:

لینک ارسال

آموزش تصویری و فک کنم متنی تبلیغات عدد تو انجمن موجوده.

اونارو دیدین؟؟

بعدشم خود عدد هم خیلی خوب توضیح داده.

لینک ارسال

. پلاگین عدد برای Basic4Android را  دانلود کنید و محتویات آن را درون پوشه‌ی Additional Libraries خود قرار دهید.

۲. به سربرگ libs رفته و پلاگین‌های adad و reflection را به پروژه‌ی خود اضافه کنید.

۳. از طریق ابزار Manifest Editor کدهای زیر را به قسمت application مانیفست خود اضافه کنید و قسمت YOUR_TOKEN را با شناسه‌‌ای که در جزئیات رسانه‌ی شما مندرج گشته است، جایگزین کنید.

AddApplicationText(
    <activity
            android:name="ir.adad.AdadActivity"
            android:theme="@android:style/Theme.Dialog">
    </activity>
    <meta-data android:name="ir.adad.token" android:value="YOUR_TOKEN"></meta-data>
    <meta-data android:name="ir.adad.test_mode" android:value="true"></meta-data>
)

۴. در صورتی که قبلاً اجازه‌ی دسترسی به اینترنت را در مانیفست برنامه‌ی خود قید نکرده‌اید، کد زیر را به Manifest Editor خود اضافه کنید.

AddPermission(android.permission.INTERNET)

۵. به کمک کد زیر، تبلیغات عدد را به محل موردنظر خود اضافه کنید:

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)    
    Dim verticalPosition As String = "bottom" '"top" or "bottom"
    Dim horizontalPosition As String = "center" '"left", "right" or "center"
    Dim r As Reflector 
    Dim args(3) As Object = Array As Object(r.GetActivity, verticalPosition, horizontalPosition)
    Dim types(3) As String = Array As String("android.app.Activity", "java.lang.String", "java.lang.String")    
    r.RunStaticMethod("ir.adad.AdadB4APlugin", "createAdView", args, types)
End Sub

۶. با تنظیماتی که تا به حال انجام داده‌اید، برنامه‌ی شما فقط تبلیغات آزمایشی عدد را نشان خواهد داد که به شما کمک خواهد کرد تا مشکلات احتمالی تنظیمات عدد را راحت‌تر متوجه شوید. در آینده، برای غیرفعال کردن حالت آزمایشی تبلیغات، کافی است مقدار ir.adad.test_mode را در مانیفست خود به false تغییر دهید. فراموش نکنید که قبل از انتشار برنامه‌ی خود حتماً‌ باید این کار را بکنید.

<meta-data android:name="ir.adad.test_mode" android:value="false"></meta-data>

۷. هر زمانی تمایل داشته باشید که نمایش تبلیغات عدد برای کاربر متوقف شود، می‌توانید از کد زیر استفاده کنید:

Dim disabled As String = "true"
Dim args(1) As Object = Array As Object(disabled)
Dim types(1) As String = Array As String("java.lang.String")
r.RunStaticMethod("ir.adad.AdadB4APlugin", "setDisabled", args, types)

این توضیحات رو تو خود سایت عدد هم میتونی ببینی

آموزش های زیادی هم داخل انجمن داریم که میتونی با یه سرچ کوچولو بهشون برسی

درکل چیز سختیم نیست

لینک ارسال

ممنون از دوستان

یه سوال دارم این که این ویدیویی که من دیدم برای گذاشتن ازمایشی تبلیغاته

حالا اگه ازمایش مشکلی نداشت و بخوایم نسخه اصلی رو ارائه بدیم به بازار که تبلیغات عدد رو هم داشته باشه چکار کنیم

لینک ارسال

یعنی بعد از انتشار تبلیغات توش ایجاد میشه؟

بله. بعد از انتشار برنامه در بازار از طریق خود عدد تبلیغات درون برنامه شما نمایش داده میشود.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...