رفتن به مطلب
  • 0

نحوه ارسال آهنگ(با بلوتوث و هر رسانه دیگر) از دیتابیس

afraz11

سوال

سلام و خسته نباشید به اساتید

دوستان من یه دیتابیس دارم که توش 30 تا آهنگ هست و اونا رو توی یه پنل قرار دادم حالا میخوام یه دکمه تو پنل بزارم که با کلیک روی اون اون آهنگ ارسال بشه

یعنی اگه روی دکمه پنل 10 کلیک کردم آهنگ 10 ارسال بشه و اگه روی دکمه پنل 25 زدم آهنگ 25 ارسال بشه 

دوسشتان لطفا کمک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با کتابخانه AriaLib این امکان وجود داره . سرچ کنید توی انجمن "کتابخانه AriaLib"

در قسمت آموزش های متنی هم آموزش این کتابخانه وجود داره .

لینک ارسال

با کتابخانه AriaLib این امکان وجود داره . سرچ کنید توی انجمن "کتابخانه AriaLib"

در قسمت آموزش های متنی هم آموزش این کتابخانه وجود داره .

داش کاظم من مشکلم که ارسال فایل نیست من مشکلم اینه که چه جوری بفهمم که آهنگ 20 باید فرستاده بشه یا آهنگ 25 یا 10 من مشکلم اینه آیا باید از تک استفاده کنم

یه راهنمایی میخوام باید از تک آون دکمه استفاده کنم

لینک ارسال

سلام

ببخشید شما نحوه کار با مولتی پنل رو مشکل دارید و بعد در مورد ارسال فایل با بلوتوث یا هر رسانه دیگه موضوع قرار میدید ؟

عجیبه.

واسه چیزی که شما میخوایید :

http://answercenter.ir/topic/5152-%D9%85%D9%88%D9%84%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D9%88-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86/

لینک ارسال

سلام

ببخشید شما نحوه کار با مولتی پنل رو مشکل دارید و بعد در مورد ارسال فایل با بلوتوث یا هر رسانه دیگه موضوع قرار میدید ؟

عجیبه.

واسه چیزی که شما میخوایید :

http://answercenter.ir/topic/5152-%D9%85%D9%88%D9%84%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D9%88-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86/

ببخشیدا شما استاد مایی ولی من اصلا با ملتی پنل و tagمشکلی ندارم فقط میخوام بدون آیا با tag میشه کاری رو که میخوام انجام بدم

و آیا راه  ساده تری نداره 

همینا  :gol:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...