رفتن به مطلب
  • 0

شروع برنامه نویس

alia

سوال

سلام

من تازه برنامه نویسی رو شروع کردم یکمم ویژال بیسیک بلدم بعد دیدم واسه اندروید نمیشه ساخت واسه همین دنبال یه نرم افزار واسه ساخت برنامه گشتم چند تا هم دانلود کردم هیچکدوم بدردم نخورد اخر سر بیسیک اندروید و دیدم گفتن شبیه بیسیک واسه همین دانلودش کردم ولی فقط کد نویسی بود هیچ چیز دیگه ای هم ندیدم واسه ساخت دکمه و متن و صفحه و... تو اینترنت کلی گشتم چند تا فیلم هم دیدم اما چیز بدرد بخوری پیدا نکردم.حالا اومدم بپرسم باید برای یاد گیری این کد ها چی کار کنم و برای استفاده از اون جاوا بهتره یا اس دی کی. ممنون میشم اگه کمکم کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام این اپ خیلی خیلی خوبیه

من که خیلی چیزا ازش یاد گرفتم 

https://cafebazaar.ir/app/com.janbarari.basic4android/?l=fa

واقعا کمکت میکنه

لینک ارسال

من که پیشنهاد میکنم. از اون برنامه استفاده نکنی.

چون توضیحی درباره کار کرد . کد ها نداده. و قیمتشم گرونه.

بهتره از آموزش های همین انجمن استفاده کنید. اساتید عزیز مثل آقای ایزدی و بقیه عزیزان اموش های تصویری فوق العاده ای دارن.

لینک ارسال

و در ضمن سعی کنید از چیز های کوچیک شروع کنید.

من اول یه برنامه خروج نوشتم.

روی باتن کلیک میکردید از برنامه خارج میشد.

لینک ارسال

رویال مشکل من یک جای دیگست اصلا نمیدونم چی بنویسم چجوری کدهارو بلدم ولی نمیدونم چجوری کجا بنویسم توی ویژال معلوم هست این دکمه و صفحست وهیچ مرجعی که از صفر بهم اموزش بده نیست به نظرت باید کتاب بخرم؟؟

لینک ارسال

شما بیا این سه بخش رو ببین و کارتون رو شروع کنید :

http://answercenter.ir/forum/13-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D9%86%DB%8C/

http://answercenter.ir/forum/11-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C/

http://answercenter.ir/forum/37-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7/

چیزی رو که باید بدونید اینه که محیط دیزاین برنامه نویسی اندروید با با برنامه های ویندوزی متفاوته.اینجا میتونید اجزا رو اضافه کنید به محیط دیزاین ولی باید با کد محل قرار گیریش رو مشخص کنید تا مشکلی پیش نیاد و چیدمان درستی داشته باشه.برای اینکه بتونید دسترسی داشته باشید به یک شی باید اونو توی کد نویسی تعریف کنید.باید خودتون رویداد هایی رو که لازم دارید به برنامه اضافه کنید.یکم اگه با محیطش کار کنید متوجه اینا میشید

توی بیسیک ویژوال دیزاینر هست که میتونید اونجا چیدمان رو درست کنید.اما یک برنامه مثل ایکلیپس هیچ نیازی به همچین محیطی نداره به خاطر ابزار های مختلفی که داره و به خاطر قدرتش

کلا بهتون بگم توی برنامه نویسی اندروید خیلی چیزا رو باید داینامیک کار کنید

لینک ارسال

و در ضمن سعی کنید از چیز های کوچیک شروع کنید.

من اول یه برنامه خروج نوشتم.

روی باتن کلیک میکردید از برنامه خارج میشد.

من اولین برنامم:

ساخت یه برنامه که یه دکمه داشت.. روی اون که لمس می شد یه msgbox نمایش می داد .

اون وقت داشتم از تعجب چشام در می آومد . تعحب کرده بودم که تونستم این برنامه رو بسازم

یادش بخیر!!

آقای alia شما می تونید از همین انجمن استفاده کنید . در کنارش اون برنامه ای که معرفی کردن رو هم دانلود کنید .

لینک ارسال

من اولین برنامم:

ساخت یه برنامه که یه دکمه داشت.. روی اون که لمس می شد یه msgbox نمایش می داد .

اون وقت داشتم از تعجب چشام در می آومد . تعحب کرده بودم که تونستم این برنامه رو بسازم

یادش بخیر!!

آقای alia شما می تونید از همین انجمن استفاده کنید . در کنارش اون برنامه ای که معرفی کردن رو هم دانلود کنید .

من هم اینجور برنامه رو ساختم ولی تو ویژال .یک سوالم دارم خود شما چجوری کد های اولیه رو یاد گرفتین از روی کتاب یا اینترنت اگه از رو اینترنت اون لینکی که کد های اولیه رو بتون داد بذارید

لینک ارسال

من هم اینجور برنامه رو ساختم ولی تو ویژال .یک سوالم دارم خود شما چجوری کد های اولیه رو یاد گرفتین از روی کتاب یا اینترنت اگه از رو اینترنت اون لینکی که کد های اولیه رو بتون داد بذارید

من از فیلم های آموزشی توی وب سایت ها ، این انجمن ، آپارات و ...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...