رفتن به مطلب
  • 0

برنامه پیامکی

alaghemand

سوال

با سلام

میخواستم بپرسم من میخام یه برنامه ی پیامکی غیر آنلاین درست بکنم

اما با استفاده از حلقه فور خیلی طول میکشه تا لود بشه

بعدش اگر بخام یکی رو اضافه کنم میره آخر در صورتی که من میخام بیاد اول

چیکار کنم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

کاره خاصی نمی خواد

اول میرید وضو می گیرید بعدش 2 رکعت نماز می خونید

بعدش تلویزیون رو روشن می کنین و بعد فیلم الکاپو رو تماشا کنید :fekr: 

خب به نظرتون مشکل از حلقه هستش که دیر لود میشه یا کد نویسی ؟

میدونستید حلقه اگه شما 100000 گام داشته باشه هم اونو توی میکرو ثانیه انجام میده و بقیه کارها میمونه پای پروسس و مموری و چند هسته بودن و مالتی ترد بودن برنامه

حالا تصمیم با خودتونه که میخوایید بدون حلقه 500 تا پیامک رو اونهم از اخر به پایین بگیرید.

از اخر به اول نشون دادن هم کوئری داره و هم بدون استفاده از کوئری خاص میتونید حلقه رو برعکس فراخوانی کنید که شما استفاده از حلقه رو نمیخوایید ماجرا اینجا تموم میشه.

در کل قصدم راهنمایی هستش و نه توهین و سرزنش.بالاخره یکسری مسائل رو باید بدونید و ماهم مثل شما بودیم و الانم مبتدی هستیم و چیزه خاصی یاد نداریم چون میگن علم پویاست.

بهتره که واسه ساختن همچین برنامه ای از حلقه استفاده کنید.و اگه میدونید اطلاعاتتون زیاده خب محدودیت یا لیمیت براش قرار بدید و اگه میبینید با مخدودیت و لیمیت بعد از چند بار لود کردن بار برنامه کرش میکنه بهتره که از دسته بندی استفاده کنید یعنی به چند بخش تقسیم کنید

و باز دیدید برنامه سنگینه و کرش میکنه سعی کنید از ترد استفاده کنید.خودتون بهتر میدونید که اسمارت فون یا همین گوشی های موبایل امروزی از لحاظ پروسس از کامپیوتر ها ضعیف تر عمل میکنن پس نیازه که از موضوع ترد استفاده کرد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...