رفتن به مطلب
  • 0

ساخت قفل برای اندروید و برنامه ها

Kazem Forghani

سوال

با سلام خدمت همگی دوستان

از کمک های دیرزتون متشکرم.

می خواستم بگم چطوری می شه برای یه برنامه قفل درست کرد ؟

یا مثلا برای خود ورود به اندروید ؟ یه برنامه دیدم توی بازار قفل درست کرده بود برای خود اندروید . به جای قفل اصلی مثلا یه عکس گذاشته بود .

خیلی ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

یه سرویس درست می کنید و میگید که اگه مثلا صفحه نمایش از حالت خاموشی به روشن تغییر کرد یعنی قفل باز شده و یه اکتیویتی رو باز کن.... به این صورت باید در اکتیویتی مورد نظر اجزای لاک اسکرین خودتون رو درست کنید. برای قفل کردن برنامه های دیگه هم باید بگید که اگه مثلا برنامه x باز شد ااکتیویتی x رو باز کن اگر پسورد با مثلا 123456 مطابقت داشت نرم افزار رو باز کن در غیر این صورت یه مسیج باکس نشون بده که پسورد اشتباه است. امیدوارم به دردت خورده باشه. موفق باشی

لینک ارسال

یه سرویس درست می کنید و میگید که اگه مثلا صفحه نمایش از حالت خاموشی به روشن تغییر کرد یعنی قفل باز شده و یه اکتیویتی رو باز کن.... به این صورت باید در اکتیویتی مورد نظر اجزای لاک اسکرین خودتون رو درست کنید. برای قفل کردن برنامه های دیگه هم باید بگید که اگه مثلا برنامه x باز شد ااکتیویتی x رو باز کن اگر پسورد با مثلا 123456 مطابقت داشت نرم افزار رو باز کن در غیر این صورت یه مسیج باکس نشون بده که پسورد اشتباه است. امیدوارم به دردت خورده باشه. موفق باشی

سلام و تشکر از جواب مفید شما

فقط یه تیکه کد رو بلد نیستم .

این قسمت : اگه مثلا صفحه نمایش از حالت خاموشی به روشن تغییر کرد

خیلی ممنون می شم این کد رو بگذارید .

لینک ارسال

من یک سری سمپل برای ساخت لاک اسکرین داشتم اما خیلی سخت بود و بیخیالش شدم!

پیدا کردم قرار میدم!

لینک ارسال

شما باید با کتابخونه لاک اسکرین بسازید

سورس+کتابخانه

لینک ارسال

سلام خوب اگه اکتیویتی مورد نظر اجرا شد کد رو هم صحیح وارد کردیم برنامه هم اجرا شد بعد از خروج از همون برنامه چطوری دوباره قفل فعال بشه برای همون برنامه؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...