رفتن به مطلب

درخواست کتابخونه justify textview 1.0

seyed_27

ارسال‌های توصیه شده

بسمه تعالی

با سلام خدمت دوستان و مدیران ارشد

اگر کسی این کتابخونه justify textview رو داره لطفا ضمیمه کنه

البته مجانی!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسمه تعالی

با سلام خدمت دوستان و مدیران ارشد

اگر کسی این کتابخونه justify textview رو داره لطفا ضمیمه کنه

البته مجانی! 

سلام مجاني نيست در صورت تمايل ميتونيد اين كتابخونه + 330 كتابخانه ها ديگه رو از فروشگاه خريداري نماييد.

http://answercenter.ir/index.php?app=nexus&module=payments&section=store&do=item&id=27

لینک ارسال

سلام مجاني نيست در صورت تمايل ميتونيد اين كتابخونه + 330 كتابخانه ها ديگه رو از فروشگاه خريداري نماييد.

http://answercenter.ir/index.php?app=nexus&module=payments&section=store&do=item&id=27

تو لیست دیدم هست

واقعا  عمل justify رو انجام میده تا بخریمش

لینک ارسال

کتابخونش مجانی چرا میگید مجانی نیست منم دارمش ضمنا من از کتابخون هایی که برای فروش گذاشتید 40 تا 50 تا بیشتر هم دارم پولی هم نیستند این جوری که نمیشه هرکسی هر کتابخونه ای بخواد باید پول بده درصورتی که مجانی هستن وخیلی از کاربرا دارن آن ها را از هر روشی که نباید پول در آورد که هرکه دوست داشت پکیج شما را می خره اینجوری پیش بره کل انجمن پولی میشه

لینک ارسال

کتابخونش مجانی چرا میگید مجانی نیست منم دارمش ضمنا من از کتابخون هایی که برای فروش گذاشتید 40 تا 50 تا بیشتر هم دارم پولی هم نیستند این جوری که نمیشه هرکسی هر کتابخونه ای بخواد باید پول بده درصورتی که مجانی هستن وخیلی از کاربرا دارن آن ها را از هر روشی که نباید پول در آورد که هرکه دوست داشت پکیج شما را می خره اینجوری پیش بره کل انجمن پولی میشه

خب میشه قرار بدین؟

لینک ارسال

کتابخونه رو با مثال ضمیمه میکنم

ظاهرا فارسی رو ساپرت نمی کنه

فایل فارسی باید با فرمت utf-8 ذخیره بشه که از چپ به راست میزنه و کلمات رو قاطی میکنه

justify.zip

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...