رفتن به مطلب

انجمن بزرگ برنامه نویسان متحد(بیا تو)

afraz11

ارسال‌های توصیه شده

منتقل شد به بخش آزاد موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان دوستان زیادی سخت نگیری 

هرکی حاظر یه پیام خصوصی به بنده بده تا با هم حرف بزنیم و هرکی دوست نداره خوب این کارو نکنه ما که زوری نمیخواییم یه کاری بکنیم 

در خصوص اون دوستمون که میگه از نظر شرعی مشکل داره رو هم باید به عرض شما برسونم که اصلا هم مشکل نداره 

کسی که برنامه رو دانلود میکنه یعنی براش هزیینه کرده یعنی براش وقت گذاشته ... پس حق داره هر نظری رو که دوست داشت بده

و یه چیزه دیگه ما سر هیچ کس رو کلا نمیزاریم ما فقط حق خودمون رو میگیرم خوب دلیل دارم گوش کنید

من تا به حال تا انجمن دیدم که همچین کاری رو انجام میدن یعنی 300برنامه نویس دارن حق من و شما رو میخورن (حالا من 2تا انجمن همچنینی پیدا کردم خدا میدونه که چقدر باشن)

پس من از حق خودم دارم دفاع میکنم

لینک ارسال

اول برنامه ها رو مدیریت محترم تایید کنن بعد بزارن فکر نکنم حق کسی ضایع شه

اگه دقت کنید مثلا شما یه برنامه ساختی 100000 دانلود داشته بعد زیرش یه برنامه هایی بازار گذاشته که اصلا نه امتیاز دارن نه دانلود!!!

لینک ارسال

من موافقم ولی ...

برنامه های رایگان باید بالای 2000 دانلود در هر روز و در دو هفته ی اول داشته باشند تا جزو ردیف های اول رایگان های برتر بیاند.

سه تای صفحه اول را هم که کلا بیخیالشو خخخ

یعنی زیاد ربطی به امتیاز دادن نداره.

برنامه های پولی را هم که کسی فکر نکنم حاظر باشه بخره اونم فقط واسه امتیاز دادن .

به هر حال کار خوبیه

همه برنامه هاتونو به آقا افراز معرفی کنید آقا افراز هم تو تاپیک میزاره

برای این که از لحاظ اخلاقی و شرعی مشکل نداشته باشه اگه واقعا خوشتون اومد دانلود کنید و نظر بدید (این بهترین راه حل هست)

لینک ارسال

همه برنامه هاتونو به آقا افراز معرفی کنید آقا افراز هم تو تاپیک میزاره

برای این که از لحاظ اخلاقی و شرعی مشکل نداشته باشه اگه واقعا خوشتون اومد دانلود کنید و نظر بدید (این بهترین راه حل هست)

دوستان دوستان زیادی سخت نگیری 

هرکی حاظر یه پیام خصوصی به بنده بده تا با هم حرف بزنیم و هرکی دوست نداره خوب این کارو نکنه ما که زوری نمیخواییم یه کاری بکنیم 

در خصوص اون دوستمون که میگه از نظر شرعی مشکل داره رو هم باید به عرض شما برسونم که اصلا هم مشکل نداره 

کسی که برنامه رو دانلود میکنه یعنی براش هزیینه کرده یعنی براش وقت گذاشته ... پس حق داره هر نظری رو که دوست داشت بده

و یه چیزه دیگه ما سر هیچ کس رو کلا نمیزاریم ما فقط حق خودمون رو میگیرم خوب دلیل دارم گوش کنید

من تا به حال تا انجمن دیدم که همچین کاری رو انجام میدن یعنی 300برنامه نویس دارن حق من و شما رو میخورن (حالا من 2تا انجمن همچنینی پیدا کردم خدا میدونه که چقدر باشن)

پس من از حق خودم دارم دفاع میکنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...