رفتن به مطلب

کمبود و یا حتی نبود محتوا برای کاربران مبتدی

majidi

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان 

امروز میخوام یه پیشنهاد و یا حتی انتقاد بکنم از این انجمن 

اگه دقت کنیم میبینیم در انجمن مطالب آموشی برای کاربران مبتدی وجود نداره و یا اگر هم هست مفید و کامل نیست 

در واقع باید بگیم انجمن بیسیک4اندروید دات او ار جی برای کاربران 0 تا 100 نیست و نیاز به یک پیشنیاز هایی است 

در صورتی که اکثر کسانی که علاقمند به یادگیری اپ نویسی اندروید هستند اشنایی خاصی با کد نویسی ندارند

این مسئله باعث میشه کسانی هم که میان با کپی پیست و حتی کپی برابر فیلم های آموزشی که ساخته شده اینجا پیش برن و زمانی هم که یاد بگیرند بیسشون ( پایه ) قوی نباشه

آموزش و هر کاری نقطه صفرش مهمه

یا علی  

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. چرا اتفاقا من از همین جا و صفر شروع کردم حتی نمیدونستم چجوری لی اوت رو فراخونی کنم یا بگم باتون چجوری عمل کنه. شما باید از پستهای اولیه شروع کنین. کتاب انگلیسی راهنمای بیسیک رو بخونین که تقریبا 80 درصدش عکسه بعد اینجا هم سوال بپرسین حالا هر چقدر مبتدیانه باشه. مشکل بیسیک اینه که منابع کم داره . موفق باشین 

لینک ارسال

سلام. چرا اتفاقا من از همین جا و صفر شروع کردم حتی نمیدونستم چجوری لی اوت رو فراخونی کنم یا بگم باتون چجوری عمل کنه. شما باید از پستهای اولیه شروع کنین. کتاب انگلیسی راهنمای بیسیک رو بخونین که تقریبا 80 درصدش عکسه بعد اینجا هم سوال بپرسین حالا هر چقدر مبتدیانه باشه. مشکل بیسیک اینه که منابع کم داره . موفق باشین 

من دارم در باره این انجمن صحبت میکنم دوست عزیز 

منم هر چی یاد گرفتم از اینجا بوده 

ولی برای مبتدی ها هیچ چیز طبقه بندی و دقیق نیست 

لینک ارسال

داداش من درمورد انجمن بغلی حرف نمیزنم که. اینجا قرار نیست تنها منبع و راه نجات باشه!! فعالیت کاربر باعث موفقیتش میشه. سوال بپرسه فیلم ببینه کلیپ ببینه. ما اینجاییم واسه رفع مشکلات و آموزش اصول برنامه نویسی. قرار نیس از صفر تا صد رو کاربر همینجا دریافت کنه. باید تلاش کنه شکست بخوره و شکست بخوره و... تا آخرش بفهمه چی به چیه. اتفاقا اینجا همه چیز طبقه بندی شدست فقط متاسفانه فعالیت کم شده چون حدود 2000 کاربر داره که همه منتظرن چندتا از بچه ها آموزش بزارن و اینا برن جلو. کاربر داریم که بیشتر زا یک ساله اینجا عضوه ولی دریغ از یک تشکر . فقط مصرف کننده صفر. اونم نه یکی و نه دو نفر. حتی اگر چیزی هم بلد باشه عمرا بزاره اینجا. در ضمن ما نمیدونیم کاربر صفر چقدر پیش درآمد داره. لطفا یکی از مدیرا این تایپک رو قفل کنن.  :eynak:

لینک ارسال

داداش من درمورد انجمن بغلی حرف نمیزنم که. اینجا قرار نیست تنها منبع و راه نجات باشه!! فعالیت کاربر باعث موفقیتش میشه. سوال بپرسه فیلم ببینه کلیپ ببینه. ما اینجاییم واسه رفع مشکلات و آموزش اصول برنامه نویسی. قرار نیس از صفر تا صد رو کاربر همینجا دریافت کنه. باید تلاش کنه شکست بخوره و شکست بخوره و... تا آخرش بفهمه چی به چیه. اتفاقا اینجا همه چیز طبقه بندی شدست فقط متاسفانه فعالیت کم شده چون حدود 2000 کاربر داره که همه منتظرن چندتا از بچه ها آموزش بزارن و اینا برن جلو. کاربر داریم که بیشتر زا یک ساله اینجا عضوه ولی دریغ از یک تشکر . فقط مصرف کننده صفر. اونم نه یکی و نه دو نفر. حتی اگر چیزی هم بلد باشه عمرا بزاره اینجا. در ضمن ما نمیدونیم کاربر صفر چقدر پیش درآمد داره. لطفا یکی از مدیرا این تایپک رو قفل کنن.  :eynak:

شما از مسائل و اصول داشتن یک سایت خبر دارید ؟ 

سایت باید کامل باشه حرف های شما اصلا معنی نمیده و ربطی به چیزی که من گفتم نداره 

حرفتون درسته ولی اصلا ربطی به چیزی که من گفتم نداره 

من بر اساس تحصیلاتی که داشتم گفتم 

یک سایت آموزشی خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشه ؟؟؟ من به بیرون از این سایت کاری ندارم 

فکر کنم متوجه منظور من شدی ؟؟؟؟ 

نشدی ؟؟؟؟

از بیرون تحقیق کن ، تلاش کن ، شکست بخور ، دوباره تلاش کن تا بفهمی خصوصیات یک سایت موفق و آموزشی خوب چیه 

اینجا همجوره خوبه و محیط صمیمی داره من فقط یک نظر دادم 

والسلام 

لینک ارسال

چقدر عصبانی هستین؟ نمیدونم هدف از این بحث انحرافی واسه چی هستش؟ من میگم مسئولیت به دوش یادگیرندست نه یاد دهنده. اینجا هم یه انجمن دواطلبانست. شاید سواد من از شما کمتر باشه ولی دلیل نمیشه اینجوری حرف بزنین در ضمن کاربر باید خودش فعال باشه. همین شما بیا یه تایپک از صفر بزن و هر روز اپدیتش کن. شما خودت چندان فعالیتی نداری چه انتظاری از بقیه هست؟ (از 8 فروردین تا حال 28 پست زدی که احتمالا 90 درصدش تشکر بوده. قصد توهین ندارم ولی بیشتر کاربرا مثل شما دنبال لقمه حاضری هستن)

لینک ارسال

انجمن خیلی خوبیه من خودم کمتر از یک ماه هست که دارم برنامه نویسی یاد میگیرم اول هم از همین سایت شروع کردم و الان تقریبا میتونم یک کتاب یا یه برنامه کاربردی بنویسم همش هم از لطف همین سایته نمیگم از سایت های دیگه استفاده نکردم ولی فقط در حد دانلود کتابخانه!!

قبول دارم هفته ی اول هیچی یاد نمیگیری و حوصلت سر میره اما کم کم یاد میگیری

در ضمن وقتی یکی یه تاپیک مفید میزنه بیش تر از 200 تا بازدید میخوره اما دریغ از یک تشکر خوب اونم میگه ولش کن دیگه نمینویسم چه فایده داره!!!

یکم فکر کن!!!!!

لینک ارسال

دوستان به کسی بر نخوره ولی کل بار انجمن رو دوش چند نفر مثل پژمان نیکروان یا امین شاهدی یا حسین و شهاب و... هستش که دمشون گرم انصافا کم نمیزارن . قصدم از این جواب دادن ها توهین به کسی نیست یا نمی خوام فعالیت کسی رو زیرسوال ببرم . بابا یکم فعالیت داشته باشین بلد نیستین اگر پسته نظرتون مفید بود اون دکمه لامصب تشکر رو فشار بدین ، نویسنده تایپک خستگیش در بره. 

لینک ارسال

در جواب دوستمون باید بگم که من هم مثل خیلی از دوستان کد نویسیم 0 بود (البته مقداری html کار کرده بودم)

به نظر من کسی که میخواد از صفر شروع کنه برای یادگیری b4a باید یه آموزش 0 تا 100 ساخت کتاب تهیه کنه

توی این آموزش ها با همه محیط های بیسیک فور اندروید آشنا میشین و کد نویسی مبتدی رو یاد میگیرید

حتی اگه حرف شما هم درست باشه که آموزش ها از صفر نیست (که غلط هست) با انجام یه پروژه کتاب که گفتم می تونید از بقیه آموزش های انجمن سردربیارین

و حرفه ای هم بشین ، این راه حل من هست

لینک ارسال

یک سری اموزش ها برای متدیان این جا شروع شده میتونید یاد بگیرد از اون ها

البته انجمن بقلی(از گفتن نام معذورم :crazy: ) اموزش پایه ویژال بیسیک هم گذاشته میتونی بگردید پیداش کنید

با حتی برید اول اموزش های ویژال بیسیک که توی اینترنت ریخته یاد بگیرید

لینک ارسال

چقدر عصبانی هستین؟ نمیدونم هدف از این بحث انحرافی واسه چی هستش؟ من میگم مسئولیت به دوش یادگیرندست نه یاد دهنده. اینجا هم یه انجمن دواطلبانست. شاید سواد من از شما کمتر باشه ولی دلیل نمیشه اینجوری حرف بزنین در ضمن کاربر باید خودش فعال باشه. همین شما بیا یه تایپک از صفر بزن و هر روز اپدیتش کن. شما خودت چندان فعالیتی نداری چه انتظاری از بقیه هست؟ (از 8 فروردین تا حال 28 پست زدی که احتمالا 90 درصدش تشکر بوده. قصد توهین ندارم ولی بیشتر کاربرا مثل شما دنبال لقمه حاضری هستن)

کدوم عصبانیت اقای عزیز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ولی الان دیگه عصبیم کردی 

خب منم تایپ زدم که دوستان استین بزنند بالا آموزش برای مبتدی ها هم بزارند 

واقعا فکر کردی پس برای چی این مطلب و گذاشتم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه خدایی چی فکر کردی پیش خودت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

داداش شما هیچ فعالیتی نداری!! الان چه انتظاری از بقیه هست؟ عرض کردم شمام جزئ از ما هستی. نیستی؟ کدوم سوالت بی جواب مونده؟ شما 5 ماهه که تو انجمن تشریف دارین ولی حتی یک ذره پیشرفت نداشتین و این تقصیر ما نیس. از کم کاری خودتونه. بپرسین تا بقیه مجیور بشن جواب بدن از همون صفرش بپرسین. ما حتی طرز بیانتون اشتباهه. منم سطح سوادم کم نیست و میدونم شرایط یه سایت و انجمن چجوریه. با اجازتون مدرس نرم افزارم ولی تنها چیزی که تو انجمن نمیبینم انگیزه تو افرادی مثل شماست. لدفن بحث رو ادامه ندین و گر نه مجبورم بن کنم. موفق باشین

لینک ارسال

داداش شما هیچ فعالیتی نداری!! الان چه انتظاری از بقیه هست؟ عرض کردم شمام جزئ از ما هستی. نیستی؟ کدوم سوالت بی جواب مونده؟ شما 5 ماهه که تو انجمن تشریف دارین ولی حتی یک ذره پیشرفت نداشتین و این تقصیر ما نیس. از کم کاری خودتونه. بپرسین تا بقیه مجیور بشن جواب بدن از همون صفرش بپرسین. ما حتی طرز بیانتون اشتباهه. منم سطح سوادم کم نیست و میدونم شرایط یه سایت و انجمن چجوریه. با اجازتون مدرس نرم افزارم ولی تنها چیزی که تو انجمن نمیبینم انگیزه تو افرادی مثل شماست. لدفن بحث رو ادامه ندین و گر نه مجبورم بن کنم. موفق باشین

دوست عزیز نمیدونم چرا دوست داری بپیچی بهم 

منظور منو نمیفهمی تو 

واقعا نمیدونم چی بگم بهت 

اقاااااااااا 

به فعالیت من چی کار داری ؟؟؟؟؟ 

من میگم آموزش برای مبتدی ها نیست عجبااااااااا 

فهمیدی الان ؟

در ضمن سوال زیاد هم باعث اسپم میشه 

لینک ارسال

بزرگوار شما و من انجمن رو تشکیل دادیم درسته؟ شما همونی رو که بلدی و میگی باشه از اولش تایپک بده شما یاد بده !! از این واضح تر؟  بخدا همه استقبال میکنن.پژی تایپک رو قفل کن. ادفن ادامه ندین

لینک ارسال

بزرگوار شما و من انجمن رو تشکیل دادیم درسته؟ شما همونی رو که بلدی و میگی باشه از اولش تایپک بده شما یاد بده !! از این واضح تر؟  بخدا همه استقبال میکنن.پژی تایپک رو قفل کن. ادفن ادامه ندین

منم گذاشتم که همه استین بالا بزنند و یه گوش زدی باشه برای همه 

اگه فقط خودم بودم که دیگه نیازی به تایپ نبود که 

شما بیشتر شبیه شعار دادن صحبت میکنی 

خودتم یا علی بگو 

لینک ارسال

خب پس برو به پنل بنده و اصول برنامه نویسی رو بخون بعدش پستهای قدیمی که گذاشتم.  :eynak:  سعی کن پستهامو دنبال کنی تا یاد بگیری. فعال باش جانم فعال باش

لینک ارسال

در جواب دوستمون باید بگم که من هم مثل خیلی از دوستان کد نویسیم 0 بود (البته مقداری html کار کرده بودم)

به نظر من کسی که میخواد از صفر شروع کنه برای یادگیری b4a باید یه آموزش 0 تا 100 ساخت کتاب تهیه کنه

توی این آموزش ها با همه محیط های بیسیک فور اندروید آشنا میشین و کد نویسی مبتدی رو یاد میگیرید

حتی اگه حرف شما هم درست باشه که آموزش ها از صفر نیست (که غلط هست) با انجام یه پروژه کتاب که گفتم می تونید از بقیه آموزش های انجمن سردربیارین

و حرفه ای هم بشین ، این راه حل من هست

خب نباید به نظر شما همین پروژه ساخت کتاب برای مبتدی ها پیشنهادی میشد ؟ که نشد 

اما باید همه ی جوانب رو هم در نظر گرفت که ایا پروژه کتاب برای مبتدی ها خوب است یا عالی است 

لینک ارسال

خب پس برو به پنل بنده و اصول برنامه نویسی رو بخون بعدش پستهای قدیمی که گذاشتم.  :eynak:  سعی کن پستهامو دنبال کنی تا یاد بگیری. فعال باش جانم فعال باش

من مطلبی از شما اینجا نمیبینم 

http://answercenter.ir/forum/37-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7/

شما دیدی به من بگو

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...