رفتن به مطلب
  • 0

آموزش استفاده از کتابخانه فراخوانی (لطفا بی توجهی نکنید)

MahdiHD

سوال

سلام به همه دوستان و برنامه نویسان

من می خوام با استفاده از کتابخانه فراخوانی متن و عکس از دیتابیس بگیرم و توی برنامه نشون بدم به این شکل که مثلا اول id 1 که عکس هست رو نشون بده بعد id 2 که متن هست رو نشون بده و الی آخر ... یکی از دوستان لطف کنه که یک آموزش کامل و ساده چون که مبتدی هستم رو بزاره توی انجمن گشتم ولی مقدار کمی از آموزش ها رو متوجه شدم پس لطف کنید آموزش پیشرفته و سخت نزارید دوستان خیلی نیاز دارم بسیار ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوست عزیزم

این اموزشی که دنبالش هستید، فکر نمیکنم با کتابخونه فراخوانی بهتون جواب بده، فراخوانی، بیشتر برای کارهای تک بعدیه(البته ورژن های قبلیش) یعنی یه کار روتین مثل لیست ویو و ...

دنبال روشش باشید، اما به نظر من، با روش اصلی برید چون کنترل حلقه فور، در دست خودتون قرار داره... و میتونید تغییراتی رو که میخواین، بذارید

کتابخونه فراخوانی برای لود عکس و متن، از دو حلقه استفاده میکنه، یکی برای عکس، یکی برای متن و این کار خودبه خود سرعت لود برنامه رو کاهش میده، در صورتی که اگه حلقه فور رو خودتون بنویسید، خیلی راحت تر میتونید کمنرل کنید

اموزش این کار، توی فروشگاه هست،

در کل، کتابخونه فراخوانی برای کارای سائه تر، و برای دوستانی هست که با ساخت حلقه مشکل دارن(البته ورژن های قبلی نه این جدیده که تو راهه:) )

لینک ارسال

ممنون از پاسخ راه اصلی رو بلد بود فک کردم با کتابخانه هم راحت تره هم سرعت لود رو می بره بالا ولی حالا از راه اصلی استفاده می کنم شدیدا منتظر نسخه جدید کتابخانه به همراه آموزش کامل:-D

لینک ارسال

خواهش میکنم عزیزم

انشاالله نسخه جدید به زودی میاد

کتابخونه بنا به دلایلی که گفتم، استفاده مکرر توی یه اکتیویتی توصیه نمیشه

البته نه نسخه جدید :)

موفق تر باشی برادر :gol:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...