رفتن به مطلب
  • 0

مشکلاتی در اجرای b4a

Orache

سوال

سلام من اندروید sdk رو نصب کردم و api 17  , 19 رو دانلود کردم . jdk 7 رو هم نصب کردم path هم دادم ولی نه میتونم avd بسازم و نه اصلا کلا چیزی رو اجرا کنم 

نرم افزار b4a bridge هم دانلود کردم ولی اصلا connect نمیشه . چیکار باید بکنم ؟ 

راستی با genymotion نمیشه اجراش کرد ؟

یه اموزش هم از بازار خریدم ماشالله هیچ توضیحی نداده 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

15 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

من با ساخت AVD الان مشکل دارم . دکمه ی OK غیر فعاله . 3 تا SDK های مختلف ریختم و فایل هارو توش کپی کردم اصلا انگار نه انگار 

راستی هیچ کدوم از این 3 SDK نصب کردنی نیست و باید کپی کرد . میگم نیازی به ساخت environment variable نیست که درسته ؟ 

بعد اینکه B4A BRIDGE هم نمیاد بازم

aaaaaa.PNGbbbbbbb.PNG

لینک ارسال

من با ساخت AVD الان مشکل دارم . دکمه ی OK غیر فعاله . 3 تا SDK های مختلف ریختم و فایل هارو توش کپی کردم اصلا انگار نه انگار 

راستی هیچ کدوم از این 3 SDK نصب کردنی نیست و باید کپی کرد . میگم نیازی به ساخت environment variable نیست که درسته ؟ 

بعد اینکه B4A BRIDGE هم نمیاد بازم

aaaaaa.PNGbbbbbbb.PNG

ارور B4A BRIDGE مربوط به اشتباه بودن آیپی تون هست و avd هم بخاطر این هست که سیستم ایمیج ها رو دانلود نکردین!

لینک ارسال

داداش اشتباه بودن ای پی چیه 4 تا عدده دیگه 100 بار تاحالا امتحان کردم روی 3 تا موبایل 

سیستم ایمیج هم طبق اموزش همین سایت گذاشتم 

دوستان کسی نمیدونه ؟ روش دیگه ای هست بتونم کتاب رو زودتر بسازم قال قضیه رو بکنم ؟؟؟؟

aaaddfdsg.PNG

لینک ارسال

درود

شما طبق آموزش های انجمن پیش برید به هیچ عنوان به مشکل نخواهید خورد !

لینک ارسال

داداش حداقل 10 تا اموزش خارجی و ایرانی دیدم . اصلا b4a bridge  وصل نمیشه انگار یه نرم افزار الکیه بعد اینکه b4a من نسخه 5 هست . ایا با jdk 7 ران میشه یا حتما باید 8 باشه 

اصلا نمیشه درستش کرد 

لینک ارسال

اها یعنی الان دارم دروغ میگم ؟ داداش بگو نمیدونم خودتو راحت کن ! مجبورت نکردن که پست بدی 

لینک ارسال

شما در پنجره لاگ یا مسیج بیسیک چه اخطاری دریافت میکنید؟

لینک ارسال

دوست عزیز صبور باشید ، نصب این جور برنامه ها کار سختیه و راستش خودم یه 2 هفته ای روش بودم خدایی

خوب من هم همین مشکل رو داشتم! فقط برخی از سور های خاص رو می تونستم اجرا کنم! و برنامه های خودم و بعضی از سورس ها رو نه! اومدم و JDK و JRE و B4A و SDk و .. پاک کرد و دوباره نصب کرد.

شما هم لطفا این کار رو انجام بدید احتمال 60% درست می شه

اون هم که متصل نمیشه احتمالا مشکل وای فای هست که حالا شاید وقتی پاک کردید و دوباره نصب کردید درست شه

لینک ارسال

عزیز دل از شبیه ساز استفاده کن درست میشه و یه موضوع دیگه sdkرو باید نصب کنی بعد فایل هارو بریزی داخلش مشکلی بود در خدمتیم

لینک ارسال

داداش 3 بار همین کار رو کردم شبیه ساز AVD رو نمیتونم بیارم دیگه . مشکلم همینه . genymotion هم که اصلا معلوم نیست چجوری باید با b4a مرتبطش کنم 

میگن سیستم ایمیج رو اشتباه ریختی ولی من دقیقا همونطوری که گفتن ریختم البته نام پوشه تو عکس بایا system-image هست یه s جا مونده بود که درست کردم ولی بازم نشد ! 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...