رفتن به مطلب

عکس ارل(Erel) و مصاحبه با او...

پژمان نیکروان

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

داشتم تو نت میگشتم که به این مصاحبه برخوردم در مورد Erel Uziel ، همون سازنده بیسیک4اندروید از گروه Any SofWare بود.give_heart.gif

این عکس آقای ارل:xkqfmq0vpkkxm8midkv5.gif

erel.jpg

و این هم لینک مصاحبه ، که میتونید در گوگل ترانزلیت هم ببرید ترجمه کنید ، چیزایی در مورد بیسیک4اندروید گفته...

http://wip.org/blog/developer_spotlight_with_erel_uziel_of_anywhere_software/

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جالبه من تا حال قیافشو ندیده بودم 

تو گوگل سرچ کردم فقط همین یه عکس ازش بود 

لینک ارسال

سلام

مرسی پژمان :gol: جالب بود

اینم ترجمه اش... :)

(دوستان، کار با اسرائیلی بودن ندارم، برای اینکه مربوط به بیسیکه، یه ترجمه نسبی براش گذاشتم)

درباره خودتون بیشتر به ما بگید

اسم من ، ارل یوزیل است.من موسس و مدیر عامل AnyWhere Software هستم. همینطور، توسعه دهنده سرگروه هستم. در طی روز، من  با سه زبان مختلف، کد مینویسم، بیسیک فور اندرود(برای  ساخت مثال ها، نمونه ها و پشتیبانی) ، جاوا(برای ساخت کتابخانه ها) و سی شارپ (محیط ide)

AnyWhere Software کلا کارش چیه؟

anywhere software یک ابزار تخصصی توسعه نرم افزار های تلفن همراه است.

ما با B4-PPC شروع کردیم (Basic 4 PocketPC) .  که یک ابزار کد نویسی شبه ویژوال بیسیک بود برای ویندوز موبایل. بعدها، خبرها و صحبت هایی درباره اندروید شد و با به میان امدن اندروید و کمرنگ شدن ویندوز موبایل، ما متوجه شدیم که یک موقعیت خوبه برای کوچ کردن به سمت اندروید...و حالا، محصول اصلی ما، بیسیک فور اندروید هست.بیسیک فور اندروید، یک راه حل کامل برای نوشتن برنامه های بومی اندروید است...

بنابراین بیسیک فور اندروید، خیلی موفق شد

در حال حاضر، ما 40 هزار عضو ثبت نام شده در انجمن خودمون داریم و این، باز خورد بسیار بسیار عالی ای هست.

انجمن، در واقع یکی از قوی ترین جنبه های بیسیک فور اندروید است که مفید، مثبت و یک مکان خوب برای اشتراک گذاری اطلاعاته...

عضوی از این جامعه بودن، واقعا عالیه...

کوچ کردن از ویدوز موبایل به سمت اندروید، چگونه بود؟

کوچ کردن به اندروید، واقعا حرکت جالبی بود به چرا که برگرداند سازگاری ، یکی از بزرگترین مشکلات زبان های برنامه نویسی هست...

مشکلاتی در طراحی نسخه یک وجود داشت که به همین دلیل ، قادر به رفه اونها نبودیم(همین برگرداند سازگاری رو میگه)...

وقتی که ما به سمت اندروید اومدیم، مدت زمان بسیار زیادی رو صرف بحث در باره اموخته های 5 ساله مون از b4-ppc کردیم و بیسیک فور اندروید، با پیشرفت های اساسی ای آغاز شد...

کمی زودتر اشاره کردید، اما چرا اندروید و نه دیگر سیستم عاملی ها؟

اندروید، مدرنه و سیستم عاملی باز هست...

اون ویزگی های بزرگ و قدرتهای زیادی داره که به شما اجازه میده اپلیکیشن های کاربردی ای بسازید...اگرچه، ساخت اپلیکیشن برای دنیای واقعی، همیشه ساده ترین کار ، نیست...

شما باید درک عمیقی نسبت به سیستم عاملی و نحوه رفتار اون با اکتیویتی ها، سرویس ها و دیگراجزای مهم داشته باشید...

بیسیک فور اندروید، این فرایند رو بدون ایجاد محدودیت در طراحی برای توسعه دهنگان، ساده میکنه...

تمامی "شیوه های عالی" قبلا در کتاحانه ها و فریم ورک ها، گنجانده شده است.

من داستان های زیادی در باره مشکلاتی که برنامه نویسان در نوشتن برنامه ها به وسیله ایکلیپس/ جاوا و همینطور ، کند بودن این پروسه که باعث نا امیدی اونها میشه، شنیده ام...

از ابزار ما استفاده کنید و شما میتونید، اپلیکیشن هاتون رو روزانه بنویسید....

از جه نوع تلفن همراهی استفاده میکنید؟

ما خیلی از دستگاه های اندرویدی رو امتحان کردیم. اما تلفن شخصیه من که بیشتر استفاده میکنم، Galaxy Nexus هست...

شما، بدون کدام یک از ابزار برنامه نویسی، نمیتونید زندگی کنید؟

یکی از ابزار برنامه نویسی که من به تمامی برنامه نویسان پیشنهاد میکنم، notePad++ است که واقعا یه ویرایشگر متن خارق العاده است....

صفحه دسکتاپت معمولا چه شکلیه؟

basic4android%20screenshot.png

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...