رفتن به مطلب

درخواست طراح بنر برای همکاری در فروشگاه ( جدید )

حسن قاسمی نیا

ارسال‌های توصیه شده

سلام

با چندتا از دوستان برنامه نویسی داریم یک فروشگاه واسط کاربر و کارفرما درست میکنیم که همه نیاز های یک برنامه نویس و یک کارفرما را برطرف میکنه

دو تا برنامه نویس خودم و یکی از بچه ها + یک طراح قالب که همگی تو سطح خودم هستن داریم روی فروشگاه کار میکنیم نیاز به یک فتوشاپ کار حرفه ای داریم که برن ها و تصاویری که میخوایم رو برامون تولید کنه

این عبارت حرفه ایش مهمه چون کار ساده و بچگونه بدرد این سایت نمیخوره چون شاید یکی دو سال بعد از راه اندازی شرکت کردمش

این نکته در نظر داشته باشید برای طراحی ها هزینه داده نمیشه چون همکاری روی فروشگاه هست تا حالا هیچ هزینه ای برای ای فروشگاه نکردیم قصد هم نداریم هزینه ای بکنیم سرورشو یکی اسپانسر شد رایگان داد دامنشم یکی دیگه اسپانسر شد تمام دامنه هاشو خرید برنامه نویس طراه قالب هم که داریم مونده فقط یک فتوشاپ کار که کادر مدیریتی تکمیل بشه

این فتوشاپ کار در آخر مدیر بخش تایید محصولات قالبی و فتوشاپی میشه

یک در رابطه با فروشگاه صحبت کنم این فروشگاه تفکیکی از بازار + پونیشا + فروشگاه شخصی هست که تمام نیاز هاییک برنامه نویس در این بر آورده میشه

دیگه بیشتر توضیح نمیدم تو رونماییش دقیق میگم چه کار هایی انجام میده بعضی از دوستان در اینجا دیدن فروشگاه خواهشا لینکشو قرار ندن . :) مرسی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام داداش ! شاید من بتونم باهات همکاری کنم ، با فتوشاپ آشنایی دارم (هم شهری هم هستیم  :cheshmak: )

دقیقا این شخصی که می خواید باید چه چیزی رو آماده کنه ؟! بنر های تبلیغاتی ؟! قسمت های گرافیکی فروشگاه ؟!

لینک ارسال

هردوش . کجا هستی شما دقیقا ؟

لینک ارسال

هردوش . کجا هستی شما دقیقا ؟

رودســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر ! شهرک !

لینک ارسال

سلام اقای قاسمی نیا عزیز. :gol: 

حسن جان بنده با 2 تا از دوستام که دیزاینر هستن یک مذاکرات 1 + 5 رو انجام میدم ببینم نظرشون راجب به همکاری با این فروشگاه چیه بهت خبرشو میدم  :gol:  :oops: 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...