رفتن به مطلب
  • 0

peymanparkour

سوال

خسته نباشید

وقتی برنامه رو realese میکنی و فایل apk رو با winrar باز میکنی تمام module ها و کدها و عکس هاو.... هست

چطوری میتونیم اونا رو مخفی کنیم؟؟؟

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

راست میگه ها.....

من قبلا میدونستم که یک چیزایی با وینرار میشه مشاهده کرد ولی

اینکه خیلی ضایع هست . مثلا برنامه بچگی کیه رو از توی وین رار مشاهده کردم هم عکسهای بچگی و عکسهای بزرگیشون رودیدم.

یک خوبی هم داره واسه دیکامپایلرها اینه که به تمام عکسها و موزیکهای اون برنامه و... دسترسی دارن

لینک ارسال

شما هر برنامه ای رو نگاه کنید این ویژگی ها رو داره . حتی همون بازار و مایکت و ...

اطلاعات زیاد قوی در این باره ندارم ولی همه چیز برمیگرده به کد نویسی برنامه نویس.

مثلا اگه بتونه برای دیتابیس پسورد بزاره و کلا با دیتابیس کار کنه و از طرف دیگه Debug رو هم Relase(obfuscated بزنه میشه امنیت رو خیلی بیشتر و دسترسی ها رو کمتر کرد...

مخصوصا دسترسی به سورس محدود تر میشه برای جلوگیری از کرک شدن برنامه !

لینک ارسال

تا این ساعت که دارم این متن رو میدم هیچ برنامه ی نیست که بتونه برنامه های ساخته شده apk رو به طور کامل باز کنه تنها فایل های که تو dir asets هستن رو مییشه دید و لایوت هارو به کدنویسی شخص به هیچ وجه نمیشه دسترسی پیدا کرد

لینک ارسال

اون عکسهایی که تو پوشه asets هست رو نمیشه کاریش کرد کسی نتونه ببینه

لینک ارسال

Apk و کلا اندروید خیلی امنیت پایینی داره همه چی قابل دیدنه حتی سورس کد.

فقط اگه میخواید کرک نشید باید تو نوشتن سورس کد وقتی می خواین فایل realase رو بدین راهنمایی ها رو پاک کنین و خیلی شلوغش کنین که کسی که باز کرد چیزی نفهمه ازش.

خیلی راها واسه بالا بردن امنیت هست اما در کل یه هکر اگه کلید کنه با یه سیستم عامل kali linux دل و روده فایلو سورسو همه چیو می کشه بیرون.*شرمسار*

لینک ارسال

jeqele واسه اینکه linux باز کنه هم نمیشه من تو لینوکس ubunto تست کردم نشد سورس کد رو به صورت قاطی پاطی میده و اصلا به درد شخص نمیخوره

لینک ارسال

Apk و کلا اندروید خیلی امنیت پایینی داره همه چی قابل دیدنه حتی سورس کد.

فقط اگه میخواید کرک نشید باید تو نوشتن سورس کد وقتی می خواین فایل realase رو بدین راهنمایی ها رو پاک کنین و خیلی شلوغش کنین که کسی که باز کرد چیزی نفهمه ازش.

خیلی راها واسه بالا بردن امنیت هست اما در کل یه هکر اگه کلید کنه با یه سیستم عامل kali linux دل و روده فایلو سورسو همه چیو می کشه بیرون.*شرمسار*

تایید و اینکه فایلهایی که استفاده میکنید مثلا فایل .txt یا .jpg رو با هر فرمتی ذخیره کنید تو کد نویسی مشکلی به وجود نمیاره

مثلا شما فایل های عکستونو با فرمت .txt یا .db و... بنویسین که کسی که استخراج میکنه گیج شه

در کل همه این کارا نسبیه

لینک ارسال

jeqele واسه اینکه linux باز کنه هم نمیشه من تو لینوکس ubunto تست کردم نشد سورس کد رو به صورت قاطی پاطی میده و اصلا به درد شخص نمیخوره

داداش کالی لینوکس واسه این کار یه ابزار خاص داره.

اگه با این سیستم عامل آشنا باشین مطمعنا میدونین که صرفا برای هک و امنیت.

نوی دسته مهندسی معکوسش یه ابزار واسه Apk داره.

به غیر اونم چند وقت پیش که یه سرچی زدم تو گوگل ابزارای تحت ویندوز زیادی واسه مهندسی معکوس Apk پیدا کردم که همه سورس هم میدن.

اما خوب باید امنیت و بالا ببریم و بعدش هم دعا کنیم به نرم افزارمون گیر ندن دیگه.

لینک ارسال

اینم سورس روکامل نمیده تست شده قبلا

لینک ارسال

دکامپایلر آنلاین

http://www.decompileandroid.com/

اینم سورس روکامل نمیده تست شده قبلا

درسته . قبلا تست شده . فقط Layout ها رو میده و اگه داخل Basic اونها رو باز کنی فقط میتونی بفهمی که مثلا چه ابزاری add شده توی designer .

که این کار رو با همون winrar خیلی راحت تر میشه انجام داد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...