رفتن به مطلب

آموزش طراحی انیمیشن (دمو تبلیغاتی ) در کمتر از سه دقیقه

vistamobile

ارسال‌های توصیه شده

دیگه کم کم دارم به خودم مشکوک میشم!! نمیدونم جریان این سه دقیقه چیه هی مینویسم!!  :crazy: 

اینم همون آموزشیه که قولشو به دوستان دادم کیفیتش عالیه حجمشم کمه کلا یه 15 دقیقه ای وقتتون رو میگیره واسه اینکه بتونین کل آموزش رو مثل من برین یه نرم افزاری هست با حجم یک مگ که اونم پیوست کردم. 

موضوع :  طراحی انیمیشن دمو 

مدرس : مختار رئوفی زاده 

مدت زمان آموزش : 14 دقیقه

صدا : ندارد 

رمز دانلود : basic4android.org

اسکرین شات :

Untitled.png

اینم لینکها :

دانلود آموزش :

http://s6.picofile.com/file/8204589342/getting_make_animation.zip.html

دانلود برنامه ضبط دیسکتاپ :

http://s6.picofile.com/file/8204628668/ZD_Soft_Screen_Recorder_8_1.rar.html

رمز دانلود هردو فایل هم  همون  basic4android.org  هستش

بدرتون خورد فقط اون دکمه تشکر رو بزنین

در ضمن مثل هر آموزش دیگه ای که گذاشتم ، طبق سلیقه و خلاقیت خودتون برین جلو و اینکه

الان واسه هر ثانیه طراحی انیمیشن یه چیزی حدود هفتاد تا سیصد هزارتومن میگیرن

پس لطفا اگر کارم براتون جالب نیس یا مفید نیس زیر آموزش اسپم ندیدن ، دلیلشو برام پ خ کنین

تا اگر دوستانی سوالاتی دارن بتونن بپرسن

و اینکه آموزش نیازی به صحبت کردن نداشت فقط با متن توضیح دادم

..:: :oops: کپی برداری با ذکر منبع بلامنع است :oops: ::..

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش ممنون ! خیلی عالی بود !

من اینو باهاش ساختم برای یکی از برنامه هام :

GIF.gif

گفتم برنامه GifCam رو هم معرفی کنم

مثل همینی که گرفتم ! از صفحه نمایش عکس گیف با کیفیت میگیره !

لینک ارسال

آقا مختاز عزیز تشکر؛

از کجا برای برنامه خودتون صدا آورده بودید ؟ برای اون شخصیتیه؟؟

لینک ارسال

داداش بازم تحریم ها رو دور زدم  :oops:  شوخی کردم. یه پست آموزشی دیگه داشتم تو انجمن که کاربرهای قدیمی یادشونه. تو اون آموزش توضیح داده بودم که چجوری میشه از برنامه های لانچر یا مجموعه ایکون، ایکونها رو بدون دردسر و با بالاترین کیفیت درآورد. چجوری؟ خوب برنامه winrar رو اجرا کنین بعد بیایین یه بازی اندروید صدا دار رو بریزین تو برنامه. بازی کاملا اکستراکت میشه. این فایلها رو بکشین بیرون، میشه بسادگی از صداهاش استفاده کرد مثل صدای انفجار یا سکه یا صدای شخصیتها که معمولا bgm شناخته میشن

لینک ارسال

داداش بازم تحریم ها رو دور زدم  :oops:  شوخی کردم. یه پست آموزشی دیگه داشتم تو انجمن که کاربرهای قدیمی یادشونه. تو اون آموزش توضیح داده بودم که چجوری میشه از برنامه های لانچر یا مجموعه ایکون، ایکونها رو بدون دردسر و با بالاترین کیفیت درآورد. چجوری؟ خوب برنامه winrar رو اجرا کنین بعد بیایین یه بازی اندروید صدا دار رو بریزین تو برنامه. بازی کاملا اکستراکت میشه. این فایلها رو بکشین بیرون، میشه بسادگی از صداهاش استفاده کرد مثل صدای انفجار یا سکه یا صدای شخصیتها که معمولا bgm شناخته میشن

منظورم اون شخصیته که صحبت می کرد...

چطوری ؟

لینک ارسال

آها اونو به برنامه تدوین زدم روش. صدا رو از یه بازی استخراج کردم بعد با برنامه  Camtasia Studio 8  صدا گزاری و متن فارسی رو انجام دادم. فقط باید اینترنت قطع باشه و سیستمت یکم بالا باشه

لینک ارسال

نه

مثه اینکه لامه منم بگیرم برنامه رو و اموزش مختارو

هم دموی اقا مختار عالی بود،

هم طاها و رضا

خسته نباشید بچه ها :gol:

اقا مختار، شما هم که اساسی خسته نباشی :gol:

لینک ارسال

داداشها حسب وظیفه بود. واسه فارسی نویسی عرض کردم متن رو تو یه تصویر وارد کنین و هنگام طراحی انیمیشن آپلود کنین تو سایت یا بعدا با برنامه ویرایش فیلم اضافه کنین. طاها دمو رو دیدم عالی شده داداش. 

لینک ارسال

داداشها حسب وظیفه بود. واسه فارسی نویسی عرض کردم متن رو تو یه تصویر وارد کنین و هنگام طراحی انیمیشن آپلود کنین تو سایت یا بعدا با برنامه ویرایش فیلم اضافه کنین. طاها دمو رو دیدم عالی شده داداش. 

داداش با لطف شما تونستیم بسازیم.  واقعا ممنونم که علم و اطلاعاتتونو واسه دوستای دیگه تونم ارسال میکنید. :cheshmak:

لینک ارسال

سلام

دوستان مژده مژده مژده!
بگید چی شده ؟؟ راه نوشتم فارسی رو پیدا کردم!!!

خوب بگید چجوری ؟

ببینید روی متن طوری کلیک کنید که صفحه ویرایش باز نشه! یعنی بشه بدون باز شدن پنجره ای جهت ویرایش متن متن رو Edit کرد!

حالا فارسی بنویسید و حالشو ببرید!

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

دوستان مژده مژده مژده!

خوب بگید چجوری ؟

ببینید روی متن طوری کلیک کنید که صفحه ویرایش باز نشه! یعنی بشه بدون باز شدن پنجره ای جهت ویرایش متن متن رو Edit کرد!

موفق باشید

نشد که  :cheshmak::'(

لینک ارسال

سلام

دوستان مژده مژده مژده!

خوب بگید چجوری ؟

موفق باشید

چجوری آخه؟
لینک ارسال

داداش بازم تحریم ها رو دور زدم  :oops:  شوخی کردم. یه پست آموزشی دیگه داشتم تو انجمن که کاربرهای قدیمی یادشونه. تو اون آموزش توضیح داده بودم که چجوری میشه از برنامه های لانچر یا مجموعه ایکون، ایکونها رو بدون دردسر و با بالاترین کیفیت درآورد. چجوری؟ خوب برنامه winrar رو اجرا کنین بعد بیایین یه بازی اندروید صدا دار رو بریزین تو برنامه. بازی کاملا اکستراکت میشه. این فایلها رو بکشین بیرون، میشه بسادگی از صداهاش استفاده کرد مثل صدای انفجار یا سکه یا صدای شخصیتها که معمولا

میشه لینک اموزش رو بدین

لینک ارسال

لینک کدوم برنامه؟ اگر منظورتون آموزش قرار دادن صوته که ندارم. اگر منظورتون آموزش اکستراکت صدا ا زبازیه که نیاز به آموزش نداره و اگر هم منظورتون لینک برنامه ویرایش فیلمه که تو اینترنت زیاده. لطفا بگین منظورتون از آموزش دقیقا چیه؟

لینک ارسال

دوستان، داره کم کم اسپم بازی میشه ها....

سوالاتتون رو واضح تر و کامل تر بپرسید...

لینک برنامه رو بگزارید

تو پست اول گذاشتن اقا مختار

میشه لینک اموزش رو بدین

توضیح دادن دیگه برادر من :gol:

اسپم ندید عزیزان :gol:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...