رفتن به مطلب
  • 0

مشکل مهم...خروجی گرفتن در b4a

BaSiC-CoDeR

سوال

با سلام من یک برنامه در محیط Basic4Android نوشتم و برای آپلود آن در مارکت های ایرانی مانند کافه بازار و.... نیاز به فایل apk آن دارم.... پروژه را کامپایل کردم و فایل apk را در پوشه Objects مشاهده کردم اما امکان نصب شدن دو نرم افزار از basic4android در یک دستگاه نیست! در نتیجه فکر نکنم این اون فایلی باشه که باید توی کافه بازار آپلود بشه....فایل خروجی با فرمت apk از کجا بگیرم؟ 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با سلام من یک برنامه در محیط Basic4Android نوشتم و برای آپلود آن در مارکت های ایرانی مانند کافه بازار و.... نیاز به فایل apk آن دارم.... پروژه را کامپایل کردم و فایل apk را در پوشه Objects مشاهده کردم اما امکان نصب شدن دو نرم افزار از basic4android در یک دستگاه نیست! در نتیجه فکر نکنم این اون فایلی باشه که باید توی کافه بازار آپلود بشه....فایل خروجی با فرمت apk از کجا بگیرم؟ 

دوست عزیز package name برنامتونو انتخاب کردید ؟؟؟

اگه انتخاب نکرده باشید امکان نصب نیست.

لینک ارسال

دوست عزیز فایل با فرمت apk  در همون پوشه bjects وجود داره

لینک ارسال

سلام دوستان

وقتی می خوام از برنامه ام خروجی بگیرم این خطا رو میده

ممنون میشم اگه کمک کنید

B4A Version: 7.30
Parsing code.    (0.01s)
Compiling code.    (0.07s)
Compiling layouts code.    (0.01s)
Organizing libraries.    (0.00s)
Generating R file.    (0.06s)
Compiling generated Java code.    (1.55s)
Convert byte code - optimized dex.    (0.73s)
Packaging files.    (0.17s)
Copying libraries resources    (0.00s)
Signing package file (private key).    Error

jarsigner error: java.security.InvalidKeyException: The security strength of SHA-1 digest algorithm is not sufficient for this key size

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...