رفتن به مطلب

اینترنت رایگان بدون‌سانسور در راه است

alii

ارسال‌های توصیه شده

آمریکا قصد دارد در نیمه دوم 2015 پروژه ای را شروع کند که حتی دور افتاده ترین نقاط این کره خاکی قادر خواهند بود از اینترنت پرسرعت و بدون محدویت استفاده کنند که اینترنتی آزاد و بدون سانسور می باشد. :tashvigh: :tashvigh: :tashvigh::dance:  :dance: 

به گزارش خبرنگاراخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران، پروژه ماهواره‌ای‌ اوترنت چيست؟ نیمه دوم سال 2015 آغاز پروژه ای بزرگ توسط آمریکا برای تسری به کل جهان است. این پروژه اینترنت رایگان به تمام دنیا عرضه می کند. با آغاز پروژه آمریکا به نام (اوترنت) و قرار گرفتن مجموعه ای از ماهواره ها در جو و فضای کره زمین و آغاز پروزه اینترنت رایگان جهانی، همه می توانند با روشن کردن وای فای تلفن همراه خود امواج اینترنت را از ماهواره دریافت نمایند و اینترنت رایگان و بدون محدوديت داشته باشند. :dance: :dance:

دولت امریکا با هزینه چند میلیارد دلاری از طریق شبکه های ماهواره ای تلاش می کند تا نیمه دوم سال 2015 میلادی در سراسر جهان حتی مناطق دور دست خدمات اینترنت رایگان عرضه کند.

پروژه‌ اوترنت هم‌اکنون زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، چینی و عربی را پشتیبانی می‌کند ولی هدف بنیان‌گذاران اوترنت این است که به زودی آن را به تمام زبان‌ها در دسترس  عموم قرار دهند. اینترنتی که آمریکا قصد دارد آن را به تمام جهان عرضه کند اینترنت پر سرعت بدونه سانسور و کاملا رایگان است

بچه ها اگه بشه چی میشه :dance: :dance: از شر اینترنت چند کیلوبایتی مخابرات  :S  راحت میشیم :D

15 گیگ با سرعت 128 کیلو ریال 300000 هزااااااااااررررر تومن :S  :roomNemishe:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من یک pdf درباره چگونگی راه اندازی اینترنت outernet داشتم!

اما یچیزی که نقطه ضعفشه اینه که باید یک دیش رو روی پشت بوم کار بزارین و کلی تنظیمات انجام بدین که اون هم شاید وصل بشه!

اگه پیدا کردم قرار میدم که هر دوستای که ماکاناتشو داشت استفاده کنه!

لینک ارسال

سلام 

در پاسخ باید بگم که به نظر من امکان نداره از طریق وایرلس اینترنت رو بشه از طریق ماهواره گرفت چون مصافتی که وایرلس میگیره حدود 100 متر هست .

در مورد دوست دیگمونم که فرمودند از طریق دیش هست درسته برای این کار باید از دیش استفاده بشه ولی دیش های معمولی فقط توانایی دریافت اطلاعات رو دارند و قابلیت ارسال ندارند.فقط دیش های بانک ها قادر به ارسال و دریافت هستند.

لینک ارسال

لینک ارسال

به نظر من به درد نمیخوره .درسته رایگان و سرعت بالاست ولی خیلی ضرر میرسونه به بدن

من از خدامه بتونم adsl را خاموش کنم تو خونه یک ساعت کمتر امواج بخورم ولی نمیشه خخخخخخ :D

فکر میکنید این همه سرطان جدید از کجا میاد . از همین گوشی موبایل ها و این چیزاست دیگه حالافرض کنید با ماهواره مستقیم بفرستن بالا سرت :S

لینک ارسال

اصلا حالا حرف همه درست ، اصلا با وای فای بشه گرفتش ، و ...

درباره آمریکا که همه میدونین ، خود وزیر امنیتش گفته آمریکا همه افرادو میتونه رسد کنه

این اینترنت شاید در رابطه با همین باشه

هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیخوره

اطلاعاتتونو به این راحتی ها از دست ندین

من که کسی نیستم

اما بعضی ها هم هستن که اطلاعات مهمی دارن

لینک ارسال

من های وب دارم ماهی 45500 میدم 42 گیگ با سرعت یک مگ و سرعت دانلود 400 کیلو بر ثانیه دارم .راضی هم هستم نیازی هم به این همه دنگ و فنگ مفتی ندارم چون الانشم هیچی برام شانشور!! نیست :oops:  در ضمن آمریکایی که هیچ خیابونی نداره الا چندتا دوربین مدار بسته با کیفیت!! مگه مریضه به تموم دنیا اینترت مجانی بده؟  :fekr:  به قول دوستمون هیچ گربه های محض رضای خدا موش نمیگیره :S

لینک ارسال

آمریکا قصد دارد در نیمه دوم 2015 پروژه ای را شروع کند که حتی دور افتاده ترین نقاط این کره خاکی قادر خواهند بود از اینترنت پرسرعت و بدون محدویت استفاده کنند که اینترنتی آزاد و بدون سانسور می باشد. :tashvigh: :tashvigh: :tashvigh::dance:  :dance:

به گزارش خبرنگاراخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران، پروژه ماهواره‌ای‌ اوترنت چيست؟ نیمه دوم سال 2015 آغاز پروژه ای بزرگ توسط آمریکا برای تسری به کل جهان است. این پروژه اینترنت رایگان به تمام دنیا عرضه می کند. با آغاز پروژه آمریکا به نام (اوترنت) و قرار گرفتن مجموعه ای از ماهواره ها در جو و فضای کره زمین و آغاز پروزه اینترنت رایگان جهانی، همه می توانند با روشن کردن وای فای تلفن همراه خود امواج اینترنت را از ماهواره دریافت نمایند و اینترنت رایگان و بدون محدوديت داشته باشند. :dance: :dance:

دولت امریکا با هزینه چند میلیارد دلاری از طریق شبکه های ماهواره ای تلاش می کند تا نیمه دوم سال 2015 میلادی در سراسر جهان حتی مناطق دور دست خدمات اینترنت رایگان عرضه کند.

پروژه‌ اوترنت هم‌اکنون زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، چینی و عربی را پشتیبانی می‌کند ولی هدف بنیان‌گذاران اوترنت این است که به زودی آن را به تمام زبان‌ها در دسترس  عموم قرار دهند. اینترنتی که آمریکا قصد دارد آن را به تمام جهان عرضه کند اینترنت پر سرعت بدونه سانسور و کاملا رایگان است

بچه ها اگه بشه چی میشه :dance: :dance: از شر اینترنت چند کیلوبایتی مخابرات  :S  راحت میشیم :D

15 گیگ با سرعت 128 کیلو ریال 300000 هزااااااااااررررر تومن :S  :roomNemishe:

دوست عزیزم زیاد خوشحال نباش فک کردی نمیتونن رو این پارازیت بندازن ..  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:

لینک ارسال

اینترنت رایگان  :fekr:

هزینه چند میلیارد دلاری :fekr:

دولت آمریکا  :fekr:  :fekr:

---------------

این وسط یه بویی میاد :S

گربه که واسه چشم ابروی ما موش های محله رو نمی خوره واسه شکم خودش هستش

:kotak:  :kotak:  :kotak:  :kotak:  :kotak:

لینک ارسال

من که فک نکنم خوب باشه اخه امریکا از اینکارا نمیکنه تازه دوسیتای ایرانیمون نمیزارن اینترنت رایگان به ما برسه پس بیخیالش میشیم :( :(

لینک ارسال

دوستان اصلا فکر نکنید به این که خوب میشه!

۱- چون ضرراتش چند برابر همین اینترنتی که داریم هست!

۲- مطمعن باشید هیچ چیز مفتی بی دلیل نیست!

الان برین دعا کنید که مجلس خودمون اجازه آزاد شدن پهنای باند رو بده که واقعا به اندازه پولی که میدیم اینترنت داشته باشیم!

لینک ارسال

الان هم میتونید با اکانت sky net راه اندازی کنید چند تا سخت افزار میخواید فقط

قدیم آفلاین دانلود بود الان آنلاین میتونید دانلود کنید ولی باید مجوز از چند تا ارگان داشته باشید که به سادگی نمیدن به شما

لینک ارسال

من که میگم ایران نمیزاره بیاد اینجا!

میگن : این اینترنت به کل جاسوسیه!

یا اگر هم ایران بزاره، خود آمریکا نمیده!روی میز نماز جمعه ها و ... نوشته ما آمریکا رو زیر پا میگذاریم بعد بیان به ما نت بدن؟اونم رایگان!؟؟؟؟

لینک ارسال

مگه می شه ؟؟؟ مگه داریم ؟؟؟ اینترنت فضایی ؟؟؟ اون هم با این وای وای های کوچولو ؟؟؟ باز بدتو اونم آمریکا بده ؟؟؟ به ایران ؟؟؟

تا اون جایی که من می دونم آمریکا به کسی چیزی نمیده !

جدا از اون! می دونید چه هزینه ای داره؟؟؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...