رفتن به مطلب

چند پیشنهاد سازنده برای انجمن

MahdiHD

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه دوستان عزیز و مدیران

چند پیشنهاد برای بهتر شدن انجمن داشتم که گفتم مطرح کنم که هم برای انجمن درآمد داشته باشه هم باعث پیشرفتش بشه :

1- کاربران بتوانند پس از ثبت نام در انجمن و رسیدن به درجه خاصی بتوانند محصول مورد نظر خود را به همراه توضیحات برای انتشار در فروشگاه بفرستند که پس از بررسی در فروشگاه قرار گیرد برای این کار یک فرم در یک صفحه مجزا تهیه شود از پول حاصل درصدی برای انجمن برداشته شود

2- بخشی جدید در انجمن راه اندازی شوند که گرافیست ها برنامه نویس ها و افرادی که ایده های خوبی دارند دور هم جمع شوند و بتوانند با هم همکاری‌ کنند و گروه برنامه نویسی تشکیل دهند.

4- یک مجله به صورت ماهانه با کمک کاربران در انجمن منتشر شود که شامل اخبار و هر مطلبی در رابطه با بیسیک فور اندروید است برای تهیه می توان از کاربران برنامه نویس‌و گرافیست استفاده کرد و کاربرانی که مطلب اختصاصی دارند با نام آن ها در ماهنامه منتشر شود

5- بخشی با عنوان مسابقه در انجمن راه اندازی شود که ماهانه مسابقه ای برای‌کاربران برگزار می‌کند و به کاربر برتر جایزه ای اهدا می شود لازم به ذکر است برای شرکت در مسابقه باید هزینه ای مشخص تعریف کرد و مسابقه باید قوانین خاط به خود را داشته باشد و شامل چند داور عادل باشد

البته من برای هر قسمت به طور کامل ایده دارم و به جزئیات کامل پرداختم که بشه اون بخش رو راه اندازی کرد در صورتی که مدیران استقبال کنند من این ایده ها را به همراه تمامی جزئیات در اختیارشون می زارم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون بابت پیشنهادت

1- برای قرار دادن محصول تو فروشگاه لازم نیست که درجه خاصی داشته باشی میتونی با آقای ایزدی در این رابطه صحبت کنید و بعد از اون اگه آقای ایزدی صلاح دونست اونو تو فروشگاه قرار میده

2- در مورد گروه برنامه نویسی هم اگه توی بحث آزاد رفته باشید در مورد تشکیل گروه برنامه نویسی هم زیاد تایپیک داریم که علاقه مندان میتونن همکاری کنن درش

3- مجله ماهانه بنظر خود بنده بیهودست چون به ندرت برای بیسیک اتفاقی میفته (از آپدیت و...) پس زیاد نمیشه توش مطلبی چیزی گذاشت و ....

4- در مورد مسابقه هم خودم بشخصه با آقای ایزدی صحبت کردم و پیگیر این ماجرا هستیم انشالله اولین مسابقه رو برگزار میکنم اگه ببینیم طرفدار داشت ادامه میدیم.

موفق تر باشی

لینک ارسال

درود

ممنون بابت پیشنهادات خوبتون

- کاربران بتوانند پس از ثبت نام در انجمن و رسیدن به درجه خاصی بتوانند محصول مورد نظر خود را به همراه توضیحات برای انتشار در فروشگاه بفرستند که پس از بررسی در فروشگاه قرار گیرد برای این کار یک فرم در یک صفحه مجزا تهیه شود از پول حاصل درصدی برای انجمن برداشته شود

در این مورد باید بگم الان هم همینطوره و حتی کاربران عادی هم میتونن محصولاتی که میدونن میتونه برای فروش قرار داده بشه رو همراه با قیمت های پیشنهادی خودشون به ما برسونن

و ما بعد از بررسی و تایید اونها رو توی فروشگاه قرار بدیم.

بین 20 تا 30% سهم انجمن و مابقی مبالغ به حساب کاربر واریز میشود ( زمانی که میزان درآمد اون محصول حداقل به 20-25 هزار تومان رسید )

2- بخشی جدید در انجمن راه اندازی شوند که گرافیست ها برنامه نویس ها و افرادی که ایده های خوبی دارند دور هم جمع شوند و بتوانند با هم همکاری‌ کنند و گروه برنامه نویسی تشکیل دهند.

در مورد ایجاد بخش واقعا مخالف هستم چون به جز اسپم بازی هیچ چیزه دیگه رو نداره.

الان خیلی از کاربرها هستند که توی انجمن با همدیگه آشنا شدن و دارن کار میکنن

مثل گروه برنامه نویسی فندق و خیلی از بچه های دیگه ؛ جدیدا هم آقای ارانی و چند تا از کاربرهای دیگه که توی یکی از تاپیک ها به توافق رسیده بودن

تشکیل گروه برنامه نویسی رو دادن.

برای تشکیبل گروه برنامه نویسی لازم هست که همه یکدیگر رو بشناسن ، فرض کنید بنده شما رو نمیشناسم اصلا و فقط یک تاپیک زدم و شما گفتید که حاضر هستید

با بنده همکاری کنید ، فرض کنید گروه ما 4 نفر شد ، الان واریز وجه باید به حساب کی باشه ؟

چه تضمینی میتونه وجود داشته باشه که مبالغ به صورت عادلانه تقسیم بشه ؟

توهین نشه ، اصلا قصد توهین ندارم . فقط چیزهایی هستند که همه ی ما میدونیم میتونن اتفاق بیفتن.

4- یک مجله به صورت ماهانه با کمک کاربران در انجمن منتشر شود که شامل اخبار و هر مطلبی در رابطه با بیسیک فور اندروید است برای تهیه می توان از کاربران برنامه نویس‌و گرافیست استفاده کرد و کاربرانی که مطلب اختصاصی دارند با نام آن ها در ماهنامه منتشر شود

شخصا زیاد فرصتش رو ندارم.

اگر کاربر خاصی یا کاربران خاصی این وظیفه رو انجام بدن و قبول کنند که سر هر ماه این ماه نامه رو به بهترین شکل ممکن که در شان انجمن باشه آماده کنند، از حمایت انجمن برخوردار خواهند بود !!!

5- بخشی با عنوان مسابقه در انجمن راه اندازی شود که ماهانه مسابقه ای برای‌کاربران برگزار می‌کند و به کاربر برتر جایزه ای اهدا می شود لازم به ذکر است برای شرکت در مسابقه باید هزینه ای مشخص تعریف کرد و مسابقه باید قوانین خاط به خود را داشته باشد و شامل چند داور عادل باشد

این صحبت ها انجام شده و طی یکی دو روز آینده حتما همچین کاری انجام خواهد شد.

توی جلساتی که با مدیران بخش و ارشد و کاربران برتر انجمن در اسکایپ داشتیم در مورد این موضوع کاملا صحبت ها انجام و تصویب شده.

با کمال میل آماده ی شنیدن ایده های شما هستیم :gol:

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

با سلام دوباره خدمت مدیران سایت و آقای ایزدی

پیشنهاد می کنم بخشی در سایت با عنوان سوال ها حل شده و کاربردی راه اندازی شوند و در آن سوالاتی که پاسخ داده شده اند در آن قرار بگیرد.در این صورت هم می توان از سوالها به عنوان آموزش استفاده کرد هم از سوال های تکراری خود داری شود.

لینک ارسال

با سلام

به نظرم یه مسابقه برای گرافیک بزارید اینطوری سعی میشه روی گرافیک برنامه ها هم کار بشه

و اگه میشه یه بخش جدید مثلا اکلیپس بزارید میدونم انجمن برای بیسیک هست ولی خب افرادی هستند که توی اکلیپس هم کار کردند و بعضیا هم مشکل دارند

ممنون

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...