رفتن به مطلب
  • 0

دو سوال مهم

pardazeshmovazi

سوال

سلام  . اقا اول باید بابت موضوع تاپیک ازتون معذرت خواهی کنم . اما سوال های من . 

1 ) دوستان تا به حال همه ی شما دیدید که بازار وقتی یه ورژن جدید از نرم افزار خودشو میده بیرون اولین باری که باز میکنی یه صفحه dialog شامل این تعغیرات جدید میاد بالا و دیگه در دفعات بعدی نمیاد . من این صفحه رو ساختم با استفاده از کتابخانه دیالوگ اما هر دفعه میاد بالا میشه برام یه تابع تعریف کنید که این صفحه فقط برای بار اول باید بالا .

2 ) اما سوال دومم اینه که چجوری میشه یه عکس رو به صورت انلاین در نرم افزار نمایش داد و هر موقعه که عکس رو عوض کنیم . در نرم افزار هم عکس عوض بشه . ممنون منتظرم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ببینید شما باید یه فایل ایجاد کنید و بگید که اگه این فایل نبود اونو رویداد اجرا بشه و اگه بود اجرا نشه.

If File.Exists(File.DirInternal,"text.txt") = False Then
	      Msgbox2("سلام.خیلی ممنون که از اپلیکیشن ما استفاده کردید!خوشحال میشم اگر از برنامه خوشتون اومد، به اون امتیاز و نظر بدید!","خوش آمدگویی","باشه حتما","","",Null)
	File.WriteString(File.DirInternal,"text.txt","")
	End If

الان من گفتم اگه فایل text.txt وجود نداشت msgbox رو نمایش بده.اگه داشت نده.

بعدش گفتم اونو بریزه تو گوشی طرف که دیگه نمایش داده نشه.

لینک ارسال

اقا سوال دومم این بود که نمایش یک عکس انلاین در نرم افزار . اینو لطفا ج بدید

لینک ارسال

دوست عزیز عنوان تاپیک نامناسب هست و وقتی خودتون می دونید چرا این عنوان رو می زارید؟؟؟ سوال دومتون هم به ارتباط با دیتابیس انلاین ربط پیدا می‌کنه که نیاز به اشنایی کمی php و داشتن هاست دارد آموزش های بسیاری هم در انجمن در این رابطه موجود هست این مبحث نیست که بشه تو چند خط متن و چند خط کد خلاصش کرد

لینک ارسال

بقول دوستمون اینکارو میشه با دیتابیس آنلاین انجام داد ، و یا با وصل شدن به یه سایت...

باید برنامه بره لینک رو از یه جا بگیره و اونو تو برنامه نمایش بده ، حالا اون لینک میتونه هرجا مثل: دیتابیس انلاین و سایت ... باشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...