رفتن به مطلب

به طراحی منوی من چند نمره میدین؟

amir222555

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان بالاخره با زحمت فراوان تونستم یه منوی با قابلیت فلت طراحی کنم از همه دوستانی که این تایپک رو میخونن خواهش میکنم  به طراحی من از عدد 5 نمره بدن ممنون از همتون عکس منو در زیر قرار داده شده:(در ضمن اگر امکان داره علت نمره دادن خود را نیز بیان کنید باتشکر )

clfy_capture.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از 1 تا 20 من 10 میدم اولا تکراری دوما اصلا روش کار نکردی

لینک ارسال

این کاملا فلت نیستا !!

آیکون ها اصلا به طراحی نمیخوره.

از رنگ های فلت هم استفاده نکردید.

در ضمن title bar رو بردارید و به صورت دستی یکی درست کنید بهتر میشه.

موفق باشید

لینک ارسال

با علیرضا موفقم!

آیکون ها اصلا فلت نیست!

البته بعضیاشون و جلوه سه بعدی داره!

برای پیدا کردن هر آیکون آخرش یه فلت بزن! یا اول!

مثل

Flat book icon

Or

Book icon flat

لینک ارسال

آیکون ها اصلا فلت نیست!

از رنگ های فلت استفاده نکردید!

title bar رو بردارید!

رادیوس دکمه ها رو بیش تر کنید!

نمره من از 5 : 2

لینک ارسال

از 0 تا 20

8 میگیری ولی 10 میدم که مشروط نشی :S

لینک ارسال

من 3 رو میدم

اصلا روش کار نکردی

حدعقل آیکون هارو شیشه ای میکردی

طرز چینششونم عوض میکردی

لینک ارسال

طراحی اصلا فلت نیست اصول طراحی فلت رعایت نشده لطفا روی هر طرحی اسم فلت نچسبونید.

من از 5 کلاً 1 میدم چون این طراحی هیچ کار خاصی داخل انجام نشده فقط چند تا آیکون گذاشته شده همین

لینک ارسال

خب دوستان میشه یکی اصول طراحی فلت رو به من بگه چون من خیلی به طراحی فلت نیاز دارم 

لینک ارسال

خب دوستان میشه یکی اصول طراحی فلت رو به من بگه چون من خیلی به طراحی فلت نیاز دارم 

استفاده از آیکون های تخت وبدون حاشیه ، استفاده نکردن از طرح های سه بعدی ، استفاده از رنگ های متناسب با فلت ، استفاده از فونت های ساده و بدون طرح ، ux ساده تر نسبت به سایر طراحی ها ، استفاده بیشتر از رنگ ها بجای تصاویر ، استفاده از تصاویر فلت و نیمه فلت ، و .... این نکته قابل ذکر هست که طراحی فلت برای موبایل ساخته نشده و یک طراحی فراگیر هست توسط گوگل هم اصلا پشتیبانی نمیشه و خیلی از استاندارد هاش بدرد موبایل نمیخوره بیشتر برای طراحی وب استفاده میشه . شما اگر دنبال یه طراحی خوب هستید که حتی ریز ترین نکات هم داخلش بهش  اشاره شده باشه از طراحی متریال استفاده کنید آموزش این طراحی از صفر تا 100 توسط گوگل ارائه شده و در هرنسخه ی از آندورید داره کامل تر میشه . شما برای پیاده سازی طراحی فلت در آندورید هیچ مستنداتی ندارید و این نکاتی هم که من میگم برای طراحی وب هست . فعلا حرف اول و اخر در آندورید طراحی متریال میزنه

لینک ارسال

مت

استفاده از آیکون های تخت وبدون حاشیه ، استفاده نکردن از طرح های سه بعدی ، استفاده از رنگ های متناسب با فلت ، استفاده از فونت های ساده و بدون طرح ، ux ساده تر نسبت به سایر طراحی ها ، استفاده بیشتر از رنگ ها بجای تصاویر ، استفاده از تصاویر فلت و نیمه فلت ، و .... این نکته قابل ذکر هست که طراحی فلت برای موبایل ساخته نشده و یک طراحی فراگیر هست توسط گوگل هم اصلا پشتیبانی نمیشه و خیلی از استاندارد هاش بدرد موبایل نمیخوره بیشتر برای طراحی وب استفاده میشه . شما اگر دنبال یه طراحی خوب هستید که حتی ریز ترین نکات هم داخلش بهش  اشاره شده باشه از طراحی متریال استفاده کنید آموزش این طراحی از صفر تا 100 توسط گوگل ارائه شده و در هرنسخه ی از آندورید داره کامل تر میشه . شما برای پیاده سازی طراحی فلت در آندورید هیچ مستنداتی ندارید و این نکاتی هم که من میگم برای طراحی وب هست . فعلا حرف اول و اخر در آندورید طراحی متریال میزنه

متاسفانه اموزش طراحی متریال دیزاین گوگل فقط مربوط به android studio و eclipse میباشد و برای بیسیک فور در این زمینه اموزشی منتشر نشده لطفا مدیران انجمن اموزش برای طراحی متریال بذارن در انجمن با تشکر

لینک ارسال

مت

متاسفانه اموزش طراحی متریال دیزاین گوگل فقط مربوط به android studio و eclipse میباشد و برای بیسیک فور در این زمینه اموزشی منتشر نشده لطفا مدیران انجمن اموزش برای طراحی متریال بذارن در انجمن با تشکر

دوست من گوگل که نمیاد کد نویسی را یاد بده که گوگل اصول گرافیک را توضیح داده که چجور پیاده سازی بشه حالا همین گرافیک را یکی داخل بیسیک میزنه یکی داخل آندورید استادیو ، سی شارپ ، فون گپ و...  مثلا یه تعداد رنگ معرفی کرده که باید اینجور رنگ هایی استفاده کنید ، تضاد بین رنگهاتون چقدر باشه ، تایتل چند دیپ باشه ، و... 

کتابخونه های متریال داخل سایت بیسیک موجود هستن آموزش هاش هم بگردی هست 

لینک ارسال

دوست من گوگل که نمیاد کد نویسی را یاد بده که گوگل اصول گرافیک را توضیح داده که چجور پیاده سازی بشه حالا همین گرافیک را یکی داخل بیسیک میزنه یکی داخل آندورید استادیو ، سی شارپ ، فون گپ و...  مثلا یه تعداد رنگ معرفی کرده که باید اینجور رنگ هایی استفاده کنید ، تضاد بین رنگهاتون چقدر باشه ، تایتل چند دیپ باشه ، و... 

کتابخونه های متریال داخل سایت بیسیک موجود هستن آموزش هاش هم بگردی هست 

نه من به این دلیل میگم که : دیروز داشتم توی یوتیوب میگشتم برای طراحی متریال وفلت ولی هرچی اموزش در زمینه بود برای اندروید استادیو و ایکلیپس بود به همین دلیل میگم که به بیسیک فور داره بی محبتی میشه این برنامه بسیار تا بسیار از ایکلیپس بهتر هست ولی حتی یک اموزش کاربردی هم در رابطه اش پیدا میشه

لینک ارسال

نه من به این دلیل میگم که : دیروز داشتم توی یوتیوب میگشتم برای طراحی متریال وفلت ولی هرچی اموزش در زمینه بود برای اندروید استادیو و ایکلیپس بود به همین دلیل میگم که به بیسیک فور داره بی محبتی میشه این برنامه بسیار تا بسیار از ایکلیپس بهتر هست ولی حتی یک اموزش کاربردی هم در رابطه اش پیدا میشه

آموزش هاش توسط دوستان تولید شده هر کدوم حدودا 5 ساعت هستن به غیر از سایر موارد جرئی تر که خودتون می تونید از داخل سایت بیسیک پیدا کنید. از دادن لینک معذورم .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...